Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Bojana uziva ispod palme na obali..al mogu da ga zovem, nije problem

    tt sa A5 u inat Mi6
    Neka čekam krunisanje kada se vrati. Jbg šta misliš odakle joj korito za Paka? Kao našla. .
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Jax malo popio i odma pršte optuzbe. Lako je Olja po sirotinji udarati. [emoji3]
      Joooj dusa napacena...nemoj tako...seti se sta ono stavio pored mog imena u zagradi [emoji3]..sad cuti i trpi...
      I jel znas ti sta sve moze da se desi uz to "malo"alkohola, m?

      tt sa A5 u inat Mi6
      Last edited by miloolja; 14-08-17, 23:52.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Neka čekam krunisanje kada se vrati. Jbg šta misliš odakle joj korito za Paka? Kao našla. .


        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ne Roso, nego si ti potpao pod uticaj.
          Nesto se tu ubacujes u Gangaricevu i moju raspravu nicim izazvan i nepozvan - degutantno je to vrlo. I onda pocinjes da sales pesme i provociras bez ikakvog razloga.
          Ako se Gangaric i ja prepucavamo, ne prepucavamo se ti i ja. Bas bih voleo da mi navedes kako sam se ja to prema tebi lose poneo i gde se moj odnos prema tebi izmenio. Da tebe nisam mozda negde povredio, uvredio i slicno? Da te nisam nekada iskulirao ili se postavio lose, bahato, nadmeno prema tebi?
          Ako neki problem Gangaric ima sa mnom (mada ja i tu problem ne vidim, ali on verovatno vidi), to je izmedju njega i mene i koliko god da si ti dobar sa njim ili sa mnom to se tebe ne tice, tacnije ne treba da te se tice. Mnogo je bezobrazno, smesno i klinacki uletati tako. Ispade da Gangaric ne moze sam da se izbori pa mu treba tvoja i Leksina podrska. Omalovazavate tako nesvesno prvo njega, pa onda i vas same.


          A sada sto se tice misterioznog lika koji se poigrao sa Akijem i Fiksnim, prilicno sam siguran da sam provalio ko je.
          Odgovor na sve ovo ces dobiti preko pp. Mozda kasnije ako mi se bude dalo, ako ne kasnije, sutra sigurno.

          Comment


          • Iznesi Sandu tu pretpostavku pa nek' ide život
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Izgoresmo...

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Cekamo...

                Comment


                • Sibni mi na FB da idem da spavam. Prva sam ujutru.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ja mislim da je junior sam sebi to slao

                    Comment


                    • Indigo.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Ja mislim da je junior sam sebi to slao
                        Прво си отпужио мене, сада мислиш да је Аки сам себи слао, сумњив си ми.

                        Ја бих се кладио на тебе

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Joooj dusa napacena...nemoj tako...seti se sta ono stavio pored mog imena u zagradi [emoji3]..sad cuti i trpi...
                          I jel znas ti sta sve moze da se desi uz to "malo"alkohola, m?

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Ma ja sam to napisao jer sam znao da mi neces zamjeriti. Sto se tice ovog alkohola, zaista ne znam sta mi se moze desiti. Ne konzumiram često, samo u posebnim prilikama.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Прво си отпужио мене, сада мислиш да је Аки сам себи слао, сумњив си ми.

                            Ја бих се кладио на тебе
                            Ko se kladi na mene, uvek pobedjuje

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Sibni mi na FB da idem da spavam. Prva sam ujutru.
                              Zaboravio sam kako se zoves, udjem na face i pocnem u search da kucam Limar
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Zašto misliš da je Indigo?
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X