Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by GOKU View Post
    Vlajko, Olja, Leksa i Limar.[emoji16]

    Leksa i Limar otpadaju jer se to od njih očekuje, plus ne znam da li je marli novakavac, a leksa je bi za Vinjak.[emoji4]

    I to su ta dva imena, plus Vlajko nije bio aktivan na forumu tih dana, verovatno ga grizla savest.[emoji5]
    Originally posted by miloolja View Post
    Limeni voli da kopa po starim postovima i uvek nadje sve..rekla bih i brzo.

    tt sa A5 u inat Mi6
    Spoiler




    Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Nije Leksa bio je sa mojom svajom taj dan ima alibi Znači Olja,Marli ili Vladan

    Cista insinuacija i dezinformacija.

    : sultanumestosultana :

    Spoiler
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Promijenio si se, nisi vise onaj stari Sandu.

      Comment


      • 4 Reči - Čarolija peciva Novi Sad.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Bojana,

          Moze onaj admin sada
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Ne Roso, nego si ti potpao pod uticaj.
            Nesto se tu ubacujes u Gangaricevu i moju raspravu nicim izazvan i nepozvan - degutantno je to vrlo. I onda pocinjes da sales pesme i provociras bez ikakvog razloga.
            Ako se Gangaric i ja prepucavamo, ne prepucavamo se ti i ja. Bas bih voleo da mi navedes kako sam se ja to prema tebi lose poneo i gde se moj odnos prema tebi izmenio. Da tebe nisam mozda negde povredio, uvredio i slicno? Da te nisam nekada iskulirao ili se postavio lose, bahato, nadmeno prema tebi?
            Ako neki problem Gangaric ima sa mnom (mada ja i tu problem ne vidim, ali on verovatno vidi), to je izmedju njega i mene i koliko god da si ti dobar sa njim ili sa mnom to se tebe ne tice, tacnije ne treba da te se tice. Mnogo je bezobrazno, smesno i klinacki uletati tako. Ispade da Gangaric ne moze sam da se izbori pa mu treba tvoja i Leksina podrska. Omalovazavate tako nesvesno prvo njega, pa onda i vas same.


            A sada sto se tice misterioznog lika koji se poigrao sa Akijem i Fiksnim, prilicno sam siguran da sam provalio ko je.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Meni je def Jax najsumnjivije lice..ni tri Nusica mu nisu ravna...cim on nas sve voli i to onako javno, u gluvo doba noci...
              Hmmmmm...

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Удри Санду, ко је?

                Comment


                • Pre nego sto predpostavim, moram prvo da pitam jel na bilo koji nacin ugrozena ta osoba u kolik ose moja predpostavka ispostavi tacnom?
                  Da li smem uopste da kazem?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Pre nego sto predpostavim, moram prvo da pitam jel na bilo koji nacin ugrozena ta osoba u kolik ose moja predpostavka ispostavi tacnom?
                    Da li smem uopste da kazem?
                    Nije ugrozen Pobeda, slobodno kazi

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Bojana,

                      Moze onaj admin sada [emoji3]
                      Bojana uziva ispod palme na obali..al mogu da ga zovem, nije problem

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Vladaru iz sjenke. Pucaj!

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Meni je def Jax najsumnjivije lice..ni tri Nusica mu nisu ravna...cim on nas sve voli i to onako javno, u gluvo doba noci...
                          Hmmmmm...

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Jax malo popio i odma pršte optuzbe. Lako je Olja po sirotinji udarati.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Niko da odogovori, jel smem da iznesem predpostavku ili ne smem. Nemoj posle da bude neki problem?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Iznesi.

                              Comment


                              • То је твоје мишљење, изнеси.

                                Comment

                                Working...
                                X