Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    I tu gresite..kada se potrudi..doduse retko..ume da napise skroz korektno...imate bas losu moc zapazanja, moram da primetim.


    tt sa A5 u inat Mi6
    Никада није ставио размак после тачке или зареза

    Comment


    • Da nije možda Dulence? Navija za Junajted i možda je želeo i moć u Arsenalovoj temi pa najbolje rešenje da ukloni alfa mužijaka teme
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Naravno da jeste stavljao....pogotovu sto su ga peckali zbog toga. Ali jako retko..cinjenica

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Otvoriti temu: ko je Kajzer SK foruma i voditi istragu, i saslusati svedoke.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • A jel postoji taj komentar i dalje na Akijevom sajtu?
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Olja pokusava da istragu odvede prema krivom smjeru.

              Braco nedajte se zavarati!

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Nije Leksa bio je sa mojom svajom taj dan ima alibi Znači Olja,Marli ili Vladan
                Evo alibija, nisam hteo da kazem s kim sam bio da se ne hvalim mnogo. Ali bolje da nisam bio s njom, pojela mi je dzigericu svu, te ne smes da jedes meso nije zdravo trebas da jedes samo zdrave namirnice tipa lucerka i tako te deteline, uh jedva izvukoh zivu glavu. Ali sve za naseg brata da ga spasimo kada mu dolazi u goste.

                Comment


                • Бојана ми је сумњива, велики противник УВ теме и често је у прошлости бановала Акија.

                  Такође, уме с рачунарима па јој није проблем да измуља нешто с ИП адресом

                  Comment


                  • Originally posted by GOKU View Post
                    Možda je došla u NS da pošalje mail.
                    Sigurno

                    Nego zasto pripadnik-ci tabora MU i Nolenceta...ne dobih odg...

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sta je УВ mi prvo recite pa cu vam reci jesam li ja?
                      sigpic

                      Comment


                      • Moracu Gojka da naucim da koristi proxy, pa da ga vise ne pecaju preko ip adrese

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Olja pokusava da istragu odvede prema krivom smjeru.

                          Braco nedajte se zavarati!
                          Ponavljam!

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Sigurno

                            Nego zasto pripadnik-ci tabora MU i Nolenceta...ne dobih odg...

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Zato sto je optuzeni pripadnik RF-ovaca i Tripletara, prostom logikom nas GOran doveo do toga
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Sta je УВ mi prvo recite pa cu vam reci jesam li ja?
                              Уједињени вињак. Интелектуална тема која је затворена од стране диктатора овог форума

                              Comment


                              • Bojana otpada, slaba je na rodžerovce, a kada izlazi iz BG ide samo da gleda Rodžera.

                                Jedini put bila u NS kada je u njemu bio i Rodžer.

                                Comment

                                Working...
                                X