Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toliko nam je lepo da nam je neprijatno...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ček, je l zbog tebe Larisa opomenut Bane? Nemoj samo da završite ko Romeo i Julija zbog zabranjene ljubavi ljubim vas. Ljubav pobedjuje
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Dušane hoćemo skajp večeras ?
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ala Gangaro nisi normalan...

          Zamislite sta sad mislie ovi sto su dosli sa B92 "covece pa mi smo na gay forum dosli"

          Comment


          • Ajde ne smarajte vas dvojica i ne spamujte temu vec nam recite koliko je stepeni kod vas.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Kako su cakani

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Ala Gangaro nisi normalan...

                Zamislite sta sad mislie ovi sto su dosli sa B92 "covece pa mi smo na gay forum dosli"
                Gay je ok kaže naša premijerka
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Ala Gangaro nisi normalan...

                  Zamislite sta sad mislie ovi sto su dosli sa B92 "covece pa mi smo na gay forum dosli"
                  Ako su došli sa tog foruma, svakako ne bi trebali imati problema da se priviknu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Pa nije ovo pričaonica nemenjena vama dvojici .. uostalom ove umotvorine sigurno nikoga ne zanimaju.. ili par njih možda.
                    Tako da slobodni ste da se osamite negde..
                    Treba ljudi da znaju kako i zasto je sve pocelo a i kako ce kulminirati. Samo sto Gangaric nema hrabrosti da odgovori na neka prosta pitanja i zavrsi pricu jednom za svagda. Onda ne bi bila namenjena pricaonica samo nama dvojici. I ne bi se vrteli ovako u krug.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Nerealan View Post
                      Ček, je l zbog tebe Larisa opomenut Bane? Nemoj samo da završite ko Romeo i Julija zbog zabranjene ljubavi ljubim vas. Ljubav pobedjuje
                      Nemam tu čast

                      Amor y paz (forever)
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        Dušane hoćemo skajp večeras ?
                        Koristim samo teamspeak, ali bi zbog tebe instalirao i skajp.
                        Samo sto ne treba tako lako da se predamo i popustimo. Treba da se borimo za svoja prava.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Ala Gangaro nisi normalan...

                          Zamislite sta sad mislie ovi sto su dosli sa B92 "covece pa mi smo na gay forum dosli"


                          Tocak tka kako tocak zeli.

                          Comment


                          • A ko vam je taj Bane, zašto ga ne znam i je li bolje što ga ne znam?

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Koristim samo teamspeak, ali bi zbog tebe instalirao i skajp.
                              Samo sto ne treba tako lako da se predamo i popustimo. Treba da se borimo za svoja prava.
                              Zaboravio si srculence da mi napišeš,znaš da to volim
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                A ko vam je taj Bane, zašto ga ne znam i je li bolje što ga ne znam?
                                jaoo noto bre, mnoge ljude ne znaš... al dobro izašao si malo među svet

                                di si fotke?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X