Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Ja tek sada vidim te tvoje viteške osobine kako si odma stao u gard da braniš lepšu populaciju foruma prosto si me sad kupio za sva vremena Nego Dušanoviću treba mi tvoj savet pošto si opšte poznat kao kavaljer i veliki šmeker.Sviđa mi se jedna forumašica ali ne znam kako da joj to kažem,i imam problem što sam oženjen.Daj neki savet prosvetli ove moje crne misli

    Nego umalo da zaboravim kao ugledan član foruma ne smeš da kršiš pravila,zaista ne želim da te uklone ljubi te brat nemoj više da iznosiš stvari iz privatnog života tipa kako mi se žena zove itd,neću moći da izdržim da ostanem i bez tebe

    Comment


    • Kako nisi, to je cinjenica vidis da ljudi prosto obozavaju da citaju tvoje mudrolije.A ja samo cinjenice i iznosim, bez nerviranja. Ne valja kada se unose emocije u sve to. Dobro ne vole te svi ali si mnogima zanimljiv. Ja se primera radi neretko nasmejem nekoj tvojoj zdravoj sali, jer smisla za humor imas (nije da si neki komedijas, ali umes da nasmejes ljude), samo ga fokusiras na pogresne stvari, tako da je tih zdravih sala sve manje i manje. A aludiranja na raznorazne gluposti sve vise i vise. To je ono sto mi se ne svidja. Medjutim nemoj ti da se obazires na ono sta se meni svidja ili ne svidja.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Meni je bitno Dušane da me ti voliš ostali mi nisu bitni i možda jedna forumašica ali ne smem o njoj da pričam još uvek
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Gang,kakav si samnom posle ono sto ti se desilo saborcu,jel sam na ignore ili kako, cisto da znam sve ok ili?....ono da sam nacisto

          Comment


          • Sto se mene tice, ne treba da brines.
            Sto se forumasice tice, nadam se da ces resiti taj problem.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Gang,kakav si samnom posle ono sto ti se desilo saborcu,jel sam na ignore ili kako, cisto da znam sve ok ili?....ono da sam nacisto
              Nisi na ignore brate što bi bio lol.Ti i Aki ste ratnici i ratujete između sebe a ja sa vašim problemima nemam ništa Čak sam rekao nekoliko puta da su one vaše rasprave i više nego originalne i epske samo što ste prošli put malo preterali sa tim nekim bockanjem oko privatnog života ono nije uopšte lepo al ajde bilo je i gorih stvari
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Nisi na ignore brate što bi bio lol.Ti i Aki ste ratnici i ratujete između sebe a ja sa vašim problemima nemam ništa Čak sam rekao nekoliko puta da su one vaše rasprave i više nego originalne i epske samo što ste prošli put malo preterali sa tim nekim bockanjem oko privatnog života ono nije uopšte lepo al ajde bilo je i gorih stvari
                Ok ,cisto da znam video sam tad onaj tvoji post odg,sam uujtru al je obrisan jer je rasprava zabranjena

                A sad ovo citam, jes da je malo sifrovano,mada nisam uopste upoznat ni kad ni ok cega ste se zakacili ti i Sandugp pa ne bih da sudim ili se mesam,al vidim danas da su vam brisane rasprave i na PL temi.

                Comment


                • Malo mi je bilo glupo ono vređanje zato što ste pre toga imali 10 puta bolje rasprave bez tih nekih psovki,vređanja i nekako niste smeli da dopustite onakve neke stvari al ajde šta je tu je.Nego zanima me jel ono bio tvoj email što je Aki objavio ili ga je neko trolovao ?
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Pa odg sam ja posle,ne znam dal je obrisaono to nisam isao unazad...ma kakvi moj mejl jos sam nudio IT strucnjacima sa foruma ako ih ima da mi otkriju ako je moguce cija je IP adresa,sa kog je posalo tj. okacio ili onaj mejl ,ako je moguce da se to otkrije nudim i kes...a ja posle dam sve moje podatke

                    Ma gde pisao jos sam i rekao da ako je ono moje nek mi se meni mojima desi sve najgore,tj sto se kaze nek sve dam sto imam na lekove..i vreme kad ga je neko zezao, 11 ujutru noc posle USA izbora a mi ovde kucali do 8 ujutru ,tad sam uveliko spavao,i ne znma ni gde je ono poslato uopste
                    Last edited by 61563; 12-08-17, 23:26.

                    Comment


                    • Iskreno ja nisam ni verovao da je ono bio tvoj mail i rekao bih svoje mišljenje ali ne smem Dušanović će me prijaviti da kršim pravila
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • E ono licno pa,jbg,on je prvi pucao onako malo ispod pojasa..e sad mozda je moj odg bio malo zesci...al sta ocekujes ako pucas u nekoga prvi i ranis,da cu i ja tebe?..Ja ne...svakako obojica smo kaznjeni i ok posteno preterali smo,a on je posle totalno prekrsio sve manje vise zbog mene ,vise zbog nekog ciji su ono stvarni podaci vrv odavde sa foruma......a ovo sa Sandugp,ne znma sta da kazem al vidim nagazili ste, vi znate najbolje o cemu je rec

                        Comment


                        • To je jedino bilo suvišno ali jbg shit happens.Ona vaša debata pred izbore je bila vrh vrhova
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Sad ce u Nemackoj uskoro moram da proucim tematiku hahha...e zamisli 3 kolo na fantaziju ovom, to je prvo posle njgovog vracanja ja sa njim H2H ,ironija

                            Mada nisam ja iz te politicke pogotovo strane price i pre sam ucio one elktore nedelju dana pred izbore,treba mi neko ko je upuceniji,spominjli nekog madrida decka al njega nigde nema
                            Last edited by 61563; 12-08-17, 23:42.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Sad ce u Nemackoj uskoro moram da proucim tematiku hahha...e zamisli 3 kolo na fantaziju ovom, to je prvo posle njgovog vracanja ja sa njim H2H ,ironija

                              Mada nisam ja iz te politicke pogotovo strane price i pre sam ucio one elktore nedelju dana pred izbore,treba mi neko ko je upuceniji,spominjli nekog madrida decka al njega nigde nema
                              Мадрид је банован до 13.8., враћа се сутра.

                              Comment


                              • Eto ti ja prekosutra odo nema me 10 dana ,nadam da ce ostati dotle van banovaca

                                Comment

                                Working...
                                X