Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pobeda, nije to moja tema. Ja se ne trudim da puno pišem, postavim dnevno jednu pesmicu i ponekad napišem poneki komentar u teniskim diskusijama. Nikog ne vredjam i ne petljam se u prepucavanja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Bici, pitanje je jednostavno- zašto to bilo kome smeta. Tema u kojoj postaviš muziku a da nije narodnjak, tema u kojoj nema prepucavanja i vredjanja. Meni ne smeta ni kaladont ni slične besmislene teme- ako se nekome svidja nek ih obilazi.


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Ne smeta meni al eto ja ne razumem zasto bi se odvajala muzika i delila na narodnjaci i nenarodnjaci. Malo je snobovski, zar ne?
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Ne smeta meni al eto ja ne razumem zasto bi se odvajala muzika i delila na narodnjaci i nenarodnjaci. Malo je snobovski, zar ne?
        slazem se sa tobom, neka stavlja svako ko voli sta da slusa, sada ako se meni ne svidja preskocicu jednostavno.
        u svakom zanru ima i dobre i lose muzike,na kraju krajeva ukusi su razliciti i onjima je bezvredno raspravljati.
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Verujem da razumeš ali iz tebi znanih razloga tako pišeš. Davno to beše kad sam ja raskrstio sa narodnjacima, jedini koncert na kojem sam bio je Toma Zdravković pa ti vidi kad je to bilo


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            Pobeda, nije to moja tema. Ja se ne trudim da puno pišem, postavim dnevno jednu pesmicu i ponekad napišem poneki komentar u teniskim diskusijama. Nikog ne vredjam i ne petljam se u prepucavanja.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Нити је овде било вређања и препуцавања. Тема је била осмишљена да се коментаришу разне ствари као што су економија, политика и разне интелектуалне теме, али некоме је то сметало.

            Да би се угасила та тема, морала је и та где си ти качио песме. Једноставно, колатерална штета као што сам написао.

            Comment


            • Ok, ako je radi mira u kući nek bude tako.


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                LUsput, vinjak je tako smeće od pića da ga ne pijem godinama a popio sam ga u źivotu više nego svi vi zajedno.
                Gle ovog?!

                O vo imja Oca..

                Pa ne, ne..



                Sramota je vise da drzim lekcije o Vinjaku. A i Gangara je pisao, ali ne vredi.

                Ja sam bio protiv odvajanja muzickih tema. Isto tako sam i protiv odvajanja filmova. Kao i ovih off tema. Nije dovoljno sto svaki podforum imam off temu sada treba jos jedna. I mogu pojedinci da se busaju koliko god hoce, off tema je off. Isto tako je moglo u Chatu, koMANDAntu taBdasu bilo gde da se pise o politici i cemu god samo malo quote ili @ stavis i to je.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Verujem da razumeš ali iz tebi znanih razloga tako pišeš. Davno to beše kad sam ja raskrstio sa narodnjacima, jedini koncert na kojem sam bio je Toma Zdravković pa ti vidi kad je to bilo


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Pazi, ja prvi ne slusam grandovsku muziku i slicno, 95% muzike koju slusam je starija od mene. Zanr mi je nebitan, meni su i Madi Voters i Toma Zdravkovic podjednako dobri muzicari, svako na svoj nacin. Al mi je snobovski i nepotrebno deliti muziku na narodnjake i nenarodnjake. Na kraju svega, i Henk Viliams, Dzoni Kes, Doli Paton i Vili Nelson su pevali "narodnjake".
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ma vi se dećaci ko pijan plota držite iste priče. Da bi napakostili Olji a potom i Bojani ganjate duhove, te vam tako smetaju razne stvari..... Ima ona narodna: rdjavom ....... I dlake smetaju. Bez ljutnje ja sjedim na nekom balkonu na moru i pijem coronu jer ni se ne spava.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • A sta imam od toga da napakostim Bojani ili Olji? Tebi bilo kome ovde?

                      Pa ako rdjavom sve smeta, sto je otvoren Jukebox? Kada moram da budem .... sta god..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Da odvoji žito od kukolja


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Sve bi bilo ok kada bi neki forumaši ignorisali postovanje nekih pesama koji im se ne sviđaju ali ne, moraju se pojedini forumaši uvrediti na postavljanje narodnjaka i usprotiviti se i reći: ne!!! mi to ne volimo da slušamo to nije prava muzika

                          Comment


                          • Treba malo i zameziti.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Treba malo i zameziti.
                              Treba kako da ne treba.. ja danas bio na slavi, nmg od 18 h ništa da jedem

                              Comment


                              • Ja se izvinjavam ako sam ikog uvredio svojim komentarima


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X