Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fiksni bacio oko na Baneta opasno.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Fiksni bacio oko na Baneta opasno.
      Ma obecao mu Bane besplatan smestaj kad dodje u Boku ali mora da prica o njemu u superlativu

      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Obojica su kaznjena, a sto se tice boldovanog, pravis se naivan kao francuska sobarica.
        Kako su obojica kaznjena kad je jedan na vjecnim lovistima a drugi tu

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Kako su obojica kaznjena kad je jedan na vjecnim lovistima a drugi tu
          Obojica su kaznjena shodno preksajima koje su napravili.
          I sad je stvarno kraj price oko svega ovoga.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Miletić View Post
            Ma obecao mu Bane besplatan smestaj kad dodje u Boku ali mora da prica o njemu u superlativu

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            Bas je Fiksni spominjo da uskoro ide na more, sad se sve povezuje.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              I ti ništa nisi shvatio.. nisam pirčala o ženama, već o ovim gologuzim što su vam svaki dan ispred nosa...a i barate mili ne izvlači mi rečenice iz konteksta sasvim drugo značenje ima kada ovako postaviš...i još porediš sa onim belosvetskim mgsom....ccccccc.
              A sta su te gologuze ako nisu zene? Da nisu neka bipolarna bica? Hermafroditi neki, nedefinisana bica?
              Ili si mozda mislila na gologuze muskarce?
              Shvatamo poentu tvog posta, nemoj da mislis da ne shvatamo (a ja se stavise i slazem sa istom), samo volis i ti nekada da vrdas. Jer je Njojo pominjao slicne stvari kao i ti. Nije mislio generalno na zenski pol, vec da mu se ogadilo "sve na izvolte".
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                I ti ništa nisi shvatio.. nisam pirčala o ženama, već o ovim gologuzim što su vam svaki dan ispred nosa...a i barate mili ne izvlači mi rečenice iz konteksta sasvim drugo značenje ima kada ovako postaviš...i još porediš sa onim belosvetskim mgsom....ccccccc.
                Bojim se da ti nisi shvatila, ti si citirana, ali moj post se nije odnosio na tebe, već na Njonja jer čovek je napisao epik post u temi Lepe Ž svuda oko M. Tvoj deo posta mi je poslužio da se prisetimo tog epika.

                I tebi uvek treba nešto da se objašnjava kada si citirana. Nisam citirao ceo tvoj post i ispada da je izvučeno iz konteksta jer nisi ti bila predmet moje priče. Molio bih te da ništa na ovo ne odgovaraš jer sam bio prilično jasan.[emoji3]

                Originally posted by miloolja View Post
                Šta je trebalo da se odgovori? Na nešto što je Bojana rekla više puta..dosta više o tome...Rekli ste šta ste rekli, nekim je odgovoreno, nekima nije jer se zalazi dalje u priču bespotrebno ili se ponavlja... I? Koji je smisao ovoga? Ne razumem, a i gen nešto se opasno ne razumemo u poslednje vreme.
                Ništa nije odgovoreno, jedan član je u devet postova vređao drugog i nije banovan, a drugi banovan zbog jednog koji je manja uvreda od svih onih devet. Nema to veze samnom isto bi pričao i za bilo koga drugog.

                Postoji potpuno odsustvo bilo kakvog kriterijuma i to treba javno kazati. Ćutati o tome je priznavati besmisao.

                A što se tiče nerazumevanja nisam jedini sa kojim se ne razumeš u poslednje vreme, verovatno zato što nisi stala na stranu onoga što je ispravno i to ljudi osete.

                Originally posted by bojanaBG View Post
                Obojica su kaznjena, a sto se tice boldovanog, pravis se naivan kao francuska sobarica.
                To je bio moj pokušaj da napravim šalu, ne misliš valjda da sam mislio da će ljudi poverovati u tu priču.

                Ako budem banovan zbog nastavka priče iako sam upozoren, zamolio bih vas samo da ostavite ovaj post u celini jer nema nikakvog vređanja bilo kojeg člana. Hvala unapred.

                Comment


                • Pazi sad ovog

                  Ja vrdam? Ajd objasni.. Inače baš znam šta je njonjo ili MGS mislio...svašta od tebe

                  Previše si Goxy dopuštaš..baš je ovo bilo ispodpojasno, ali jbg neki ne umeju drugačije

                  I da... o čemu ja moram da pričam i da debatujem "jel se vi još uvek palite na žene"....na šta je mislio Sandu?
                  Ono što sma pročitala tako sam shvatila..OVDE a u Sodomu i Gomoru ne zalazim
                  Last edited by miloolja; 08-08-17, 18:51.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • KRAJ

                    Banujem svakog sledeceg, dosadili ste i Bogu i ljudima, svaki ban prouzrukuje raspravu jos 10 dana jer svako mora nesto da doda i da pametuje.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Pazi sad ovog

                      Ja vrdam? Ajd objasni.. Inače baš znam šta je njonjo ili MGS mislio...svašta od tebe

                      Previše si Goxy dopuštaš..baš je ovo bilo ispodpojasno, ali jbg neki ne umeju drugačije

                      I da... o čemu ja moram da pričam i da debatujem "jel se vi još uvek palite na žene"....na šta je mislio Sandu?
                      Ono što sma pročitala tako sam shvatila..OVDE a u Sodomu i Gomoru ne zalazim
                      Mislio sam na gologuze hermafrodite koji setaju ulicom
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Тренутно 29 степени у БГу. Сутра очекујемо опет веома топло време.

                        Comment


                        • Baš sam te zgotivio Gorane u par prethodnih stranica, šteta je stvarno da rizikuješ ban ovde ili na tenisu. Batali to, bilo - prošlo, ništa nećeš promeniti
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pazi sad ovog
                            Previše si Goxy dopuštaš..baš je ovo bilo ispodpojasno, ali jbg neki ne umeju drugačije
                            Šta je bilo ispodpojasno? To što sam javno rekao, a nisam pisao svima privatne poruke?

                            To je baš suprotno od ove tvoje karakterizacije i nije pošteno da moj post tako etiketiraš. I još kažeš da neki drugačije ne umeju. E to je ispod pojasa.

                            Bojana ovo je druga priča, temu banova više ne pominjem. Išao bih preko pp ali je oljin inbox pun.

                            Comment


                            • Одговорио бих ти ја Горане, али последњи пут када смо имали расправу ти ме назва острашћеним и напусти разговор, наравно нисам добио одговор.

                              Comment


                              • Još i lažeš.. nije pun od pre podneva... vidiš ja sam tebi poslala pp...al eto ti...

                                A ceo post, koji se odnosi na mene je ispodpojasni... i uvredljiv, sreća pa se ne vređam tako lako....a moj je odgovor na tvoj... jbg tako to ide.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X