Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Samo što nikako ne razumem zašto madrida stalno gurate u ovu priču ... ok imao raprave sa Akijem oko Trampa... i to je sve ili mi je nešto promaklo?
    Мање-више то је то, али би било занимљиво видети њих тројицу у исто време с обзиром да је Аки често имао расправе с њим и спомињао га када је качио неке клипове о економији..

    Comment


    • Vidiš ti kako Olja brani mlađanog madrida, znaci da su ona njegova otvorena nabacivanja ipak nesto postigla.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Znaci i mladjani madrid...voli tako,a ovi samo udarili na Baneta,a ja verujem da je Bane najveci smeker,takav mi neki osecaj

        Comment


        • Neko je sinoć napisap, da se vrati danas madrid, ne bi zatekao barem jednog od njih dvojice
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Kod nas sve na izvolte... i opet balavite i crkoste za takvima (kako li vam je više to samo zanimljivo)... i to je tek posebna priča i nema veze sa ovim
            O ovome je i Njonjo pričao, lepo reče čovek "jel se vi još uvek palite na žene".

            Originally posted by Uroš View Post
            jedino Goku, njemu dajem najviše šanse. Filozofiraće nešto smoriće je, ona će misliti da je pametan pa ode ona sa Gokuom.
            To nije moj stil pisanja, ne filozofiram nikada, uvek sam konkretan, jasan i direktan, biće da si me zamenio sa nekim.

            Hteo bih da iskomentarišem ako je dozvoljeno ovo što se izdešavalo i to dve stvari koje nisu vezane za glavne aktere.

            Prva je u stvari pitanje, zbog čega je dozvoljeno da član 61653 u devet postova vređa ličnost člana maliajnstajn samo na osnovu pretpostavki iz njegovog privatnog života. Zašto je dozvoljeno da član maliajnštajn vređa člana 61653 da ima bipolarni poremećaj? Kažnjen je zbog nečega što se desilo posle toga.

            Živo me zanima odgovor na ovo jer sam ja banovan za post u kome sam napisao da jedan član ima IQ veći od 50, u stvari rekao sam da je taj član genije jer svaki genije ima veći IQ od 50.

            Umesto odgovora uslediće brisanje posta jer tako se ovde rešavaju stvari.

            A druga stvar je da su svi učesnici u raspravi gubitnici, i banovani član i nebanovani i oni koji su navijali i podržavali raspravu koja je u stvari bila vređanje, podržavanje ispoljavanja najnižih strasti je po meni gore od samog ispoljavanja.

            Toliko od mene. Živeli.

            Comment


            • Originally posted by GOKU View Post
              A druga stvar je da su svi učesnici u raspravi gubitnici, i banovani član i nebanovani i oni koji su navijali i podržavali raspravu koja je u stvari bila vređanje, podržavanje ispoljavanja najnižih strasti je po meni gore od samog ispoljavanja.
              Konacno neko da napise nesto pametno o atmosferi koja vec duze vreme vlada na forumu.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Jax Teller View Post
                Vidiš ti kako Olja brani mlađanog madrida, znaci da su ona njegova otvorena nabacivanja ipak nesto postigla.
                Ne volim ja sa decom da se bakćem po tom pitanju nikako, samo dečko je totalno drugačiji od ove dvojice i opet ne razumem što ga gurate u tu priču....i ajd ti cicijo jedna što ni kokice ne bi kupio sada se javljaš, a?

                Originally posted by GOKU View Post
                O ovome je i Njonjo pričao, lepo reče čovek "jel se vi još uvek palite na žene".
                I ti ništa nisi shvatio.. nisam pirčala o ženama, već o ovim gologuzim što su vam svaki dan ispred nosa...a i barate mili ne izvlači mi rečenice iz konteksta sasvim drugo značenje ima kada ovako postaviš...i još porediš sa onim belosvetskim mgsom....ccccccc.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ne volim ja sa decom da se bakćem po tom pitanju nikako, samo dečko je totalno drugačiji od ove dvojice i opet ne razumem što ga gurate u tu priču....i ajd ti cicijo jedna što ni kokice ne bi kupio sada se javljaš, a?


                  Moja Olja ja sam se kokica u zivotu nakupovao, pa mogo sam polja kukuruza zasaditi za te pare.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Znaci i mladjani madrid...voli tako,a ovi samo udarili na Baneta,a ja verujem da je Bane najveci smeker,takav mi neki osecaj
                    Lako je biti šmeker kad mi je dvorište puno smokava, šipaka, naranadža.

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      Moja Olja ja sam se kokica u zivotu nakupovao, pa mogo sam polja kukuruza zasaditi za te pare.
                      Neka, neka sad, sve si sinoć rekao...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • I niko da odgovori GOKU na njegov post.. vjerovatno ga niko nije procitao, ma ja.

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          I niko da odgovori GOKU na njegov post.. vjerovatno ga niko nije procitao, ma ja.
                          Ja zadovoljan ako ne bude obrisan, odgovor mu dođe samo kao bonus.[emoji3]

                          Comment


                          • Šta je trebalo da se odgovori? Na nešto što je Bojana rekla više puta..dosta više o tome...Rekli ste šta ste rekli, nekim je odgovoreno, nekima nije jer se zalazi dalje u priču bespotrebno ili se ponavlja... I? Koji je smisao ovoga? Ne razumem, a i gen nešto se opasno ne razumemo u poslednje vreme.
                            Last edited by miloolja; 08-08-17, 17:37.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Bane je olicenje muskarca kakvog bi mnoge zene danas pozelele,smeker a skroman,duhovit,pazljiv prema zenama...more na dohvat ruke...samo ne znam dal je veran.

                              A ruzan ne moze toliko biti da bi sve ove vrline bacilo u senku

                              10/10

                              Comment


                              • Originally posted by GOKU View Post
                                Prva je u stvari pitanje, zbog čega je dozvoljeno da član 61653 u devet postova vređa ličnost člana maliajnstajn samo na osnovu pretpostavki iz njegovog privatnog života. Zašto je dozvoljeno da član maliajnštajn vređa člana 61653 da ima bipolarni poremećaj? Kažnjen je zbog nečega što se desilo posle toga.

                                Živo me zanima odgovor na ovo jer sam ja banovan za post u kome sam napisao da jedan član ima IQ veći od 50, u stvari rekao sam da je taj član genije jer svaki genije ima veći IQ od 50.
                                Obojica su kaznjena, a sto se tice boldovanog, pravis se naivan kao francuska sobarica.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X