Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo je prastati..al nisam se zbog tebe vratio nego zbog forumasice sa nikom Em

    A i to opet ne osporava cinjenice koje sam izneo...Makroni

    @Pobeda Ja sam sve ovo napisao jer se povukla prica o karakteru i menjanju klubova,a tebi svaka cast ako volis isto i Zvedu i LFC onda si po ovima koji su zapoceli tu pricu pizda..procitaj stranu 2 unazad

    E da zamolo da zaboravim zanekog ko drzi ekonomiju u malom prstu trebao si da zavrsis vec,a ne places na profesore ,koji te ne vole ikoje bi spustio al jbg malo se plasis...malo si i kukavica
    Last edited by 61563; 07-08-17, 22:20.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Za sad ga gazim u svakom pogledu.

      Sudija sviraj kraj.
      Ni pocelo nije... Kakav kraj?

      Comment


      • Dajem ga 2 godine.

        Da se nisam zajebavao i dao ovaj ispit na vakat, zavrsio bi fakultet prije vremena, al sta je tu je.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Pa jesu crno beli ali Del Pjero je nekad bio faca A ne ovi današnji golaći...msm fudbaleri ali to najbolje može objasniti Gangova profilna



          Zašto pogrešno?
          Pa mislio sam da si neka zadrta dosadna ženturača, blago rečeno.

          Oprosti, pogrešio sam, grešan sam.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Dajem ga 2 godine.

            Da se nisam zajebavao i dao ovaj ispit na vakat, zavrsio bi fakultet prije vremena, al sta je tu je.

            Brajkula, oprošteno ti je. Amin...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ja volim generalno Italijane, za njih navijam na prvenstvima. Volim Italijanke volim njihovu ligu, koju gledam kad god stignem.
              Šta sam mogao, klinac video Ronaldinja kao i svi klinci zaljubio se. Nisam propuštao tekme Koloseum Bk b92...


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Ovako sam i ja se zaljubio u Seriju A, ali nikad nisam imao favorita. Gotivio sam sve ekipe, u stvari nisam gotivio samo ekipe nego kompletan taj fudbal, tu strast navijača. Uvijek je bila neka napetost oko tih utakmica. Magla od baklji do pola terena, moras cekati 15 minuta da se sve raziđe.

              Tad je bio strašan fudbal, strašna navijačka scena. Nije bilo tesko zavoljeti to.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ja volim generalno Italijane, za njih navijam na prvenstvima. Volim Italijanke volim njihovu ligu, koju gledam kad god stignem.
                Šta sam mogao, klinac video Ronaldinja kao i svi klinci zaljubio se. Nisam propuštao tekme Koloseum Bk b92... Tad ako si dobar u fudbalu bio si Ronaldinjo, u košarci Džordan, a na bajsu Šumaher. Zato i ne slušam ova poredjenja golove i čuda oko Mesija Ronalda... Ronaldinja su svi voleli i svi su navijali za njega. Neka srećna vremena.

                A što se fudbala tiče za mene je najbolji kad su Italijani jaki. Ne bi se oni ovako šetali da nije bilo kalčopolija koji je sjebao Italijanski fudbal. Milan, Inter, Juventus nisu PSG, Arsenal i Siti, Šalke i Borusija. Zna se da je uvek teško u dvomeču. Zato raduje povratak i ulaganje u fudbal u Italiji.

                A Zvezda je Zvezda i fiksni brate Zvezda se uvek voli najviše na svetu. I kad igra Goran Jeretin i kad igra Andrija Milošević i kad igra Kvinsi Miler.


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Svidja mi se kako razmisljas,vise manje sve se slazem...jedino sto je meni fudbal mnogo ispred basketa,KKCZ ok,al ne bih menjao LS za deset titula Evrolige

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Lepo je prastati..al nisam se zbog tebe vratio nego zbog forumasice sa nikom Em

                  A i to opet ne osporava cinjenice koje sam izneo...Makroni

                  @Pobeda Ja sam sve ovo napisao jer se povukla prica o karakteru i menjanju klubova,a tebi svaka cast ako volis isto i Zvedu i LFC onda si po ovima koji su zapoceli tu pricu pizda..procitaj stranu 2 unazad

                  E da zamolo da zaboravim zanekog ko drzi ekonomiju u malom prstu trebao si da zavrsis vec,a ne places na profesore ,koji te ne vole ikoje bi spustio al jbg malo se plasis...malo si i kukavica
                  Не могу да волим подјенако 2 тима јер постоји опција да се сусретну, зар не?

                  Звезда је увек број 1, али то не значи да мање волим Ливерпул од неког другог.

                  Comment


                  • ajnstajn studira ekonomiju al na forumu sk...i deli predavanja o ispitima ,koje pao pre toga...na kraju kad vidi da nije to za njega, on ce da ode i "kupi" diplomu na nekom privatnom faksu

                    @pobeda onda smo se slozili to i ja kazem nego eto neki poceli da pametuju
                    Last edited by 61563; 07-08-17, 22:29.

                    Comment


                    • Eto na primer ja se nisam ni rodio kada je Zvezda uzela LS 91', sto je najjace moj otac i ne prati sport, ne zanima ga to jednostavno, ja sam zavoleo Zvezdu a odmah potom i juventus jer se u to vreme pustao na pinku Kalco, tada sam imao 7 godina. Ova dva kluba i dan danas volim najvise i preziveo sam sve i svasta sa njima. Drugo je to sto simpatises kluboe. Evo ja iz svake lige gotivim po 1 klub, ali ga ne menjam svake sezone. Viljareal i WH gotivim i pratim od 2008/09 eto zgotivio ih, ne navijam kao za Juve i Zvezdu ali eto pratim poneku utakmicu. A to menjanje klubova svake sezone, ono tipa "eto odlucio sam da od ove sezone navijam za Romu", meni je to cisto mlacenje prazne slame. Moj misljenje samo, nista protiv tebe nemam, samo kazem.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Svidja mi se kako razmisljas,vise manje sve se slazem...jedino sto je meni fudbal mnogo ispred basketa,KKCZ ok,al ne bih menjao LS za deset titula Evrolige
                        I meni je FK 10 puta draži i ne bih dao LŠ za 25 Evrologa. Namerno sam naveo KK za primer jer se raspadao, tad sam gledao svaku. Sad kad su svi zvezdaši i košarkaši pravo da ti kažem malo mi se i smučilo. Naravno da mi je drago, ali kad pitaš navijače te što prate samo kk za fk oni ga pljuju. Tako će sutra i ako se raspadne KK. Pravi Zvezdaš nikada ne pljuje na fudbalski klub. Ti zvezdaši što idu na fudbal su za mene pravi, i na košarku, i vole klub i kada ga stoka puni 40 razlike i kada mu otimaju titule u fudbalu.

                        A ne ovi što prate samo od EL, i što gledaju fudbal kad u prvoj utakmici pobedimo Spartu.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Eto na primer ja se nisam ni rodio kada je Zvezda uzela LS 91', sto je najjace moj otac i ne prati sport, ne zanima ga to jednostavno, ja sam zavoleo Zvezdu a odmah potom i juventus jer se u to vreme pustao na pinku Kalco, tada sam imao 7 godina. Ova dva kluba i dan danas volim najvise i preziveo sam sve i svasta sa njima. Drugo je to sto simpatises kluboe. Evo ja iz svake lige gotivim po 1 klub, ali ga ne menjam svake sezone. Viljareal i WH gotivim i pratim od 2008/09 eto zgotivio ih, ne navijam kao za Juve i Zvezdu ali eto pratim poneku utakmicu. A to menjanje klubova svake sezone, ono tipa "eto odlucio sam da od ove sezone navijam za Romu", meni je to cisto mlacenje prazne slame. Moj misljenje samo, nista protiv tebe nemam, samo kazem.
                          Ja navijam za Romu od pojave Totija..al to mi je 10 stepenica ispod Zvezde...uvek sam ih simaptisao,kao i sve Italijane Romu malo vise od drugih, ne od ove godine od ove ili sledece godine mislim da moze da se napadne Juve

                          Comment


                          • Fiksni nadam se da ces ove sezone biti aktivan na temi Rome, a koliko me sjecanje sluzi ni prije nisi bio aktivan. Mozda grijesim?

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Fiksni nadam se da ces ove sezone biti aktivan na temi Rome, a koliko me sjecanje sluzi ni prije nisi bio aktivan. Mozda grijesim?
                              Nije imao sa kime da se raspravlja na toj temi...

                              Comment


                              • Ma ja cu pisati ,mada me nervira sto mogu sam sa sobom posto je niko ne prati,bio bih ko Crni Djordje za Lazio...mada ja danas sam ovde sutra u Banovcima

                                A student zbrisao izgleda poslusao pametan savet pa otisao da zagreje stolicu...

                                Comment

                                Working...
                                X