Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citirao bih Velsa

    Muškarac koji menja žene - to je oprostivo, ali muškarac koji menja fudbalski klub za koji navija... to je čist nedostatak karaktera. To je muškarac koji je potpuno izgubio osećaj za vrednosti u životu.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Kako neko može da navija za bilo koga osim Zvezde , Mančestera i Juventusa?
      To su klubovi za koje se u mojoj kući uvek navijalo i to tim redom.
      Brat je grobar ali to je neka duga tužna priča
      Valjda koliko da ne bude sve idealno...
      Ali na žalost odavno ne pratim fudbal...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Kako neko može da navija za bilo koga osim Zvezde , Mančestera i Juventusa?
        To su klubovi za koje se u mojoj kući uvek navijalo i to tim redom.
        Brat je grobar ali to je neka duga tužna priča
        Valjda koliko da ne bude sve idealno...
        Ali na žalost odavno ne pratim fudbal...
        Jbt skroz sam imao neko pogrešno mišljenje o tebi.

        Samo ja ne navijam za Jedinstvo, ali nije da nisu gotiva....Bekam, Kin, Vidić, Nilsteroj, Kantona....ovo ono.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Vi se zajebavate a Miko se stvarno promijenio dosta, što je negdje i normalno jer je kod nas pisao kao dijete. Ono što se nikad kod njega neće promijeniti su njegova predviđanja, da sutra kaže da će svanuti, sunce bi odlutalo u druge galaksije bar na jedan dan.
          Ahahahahahahahahahaha!
          A jel se secas kada je trazio od iskusnijih forumasa da mu preporuce neki klub za koji bi mogao da pocne da navija?
          Kakav je to kralj! Kraljina!
          Ili kada je komentarisao uzivo one penale sa Africkog Kupa Nacija. Ono je post decenije SK foruma bez konkurencije
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Post decenije je njegov CV za mesto moderatora
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Muskarac koji mijenja zene je pametan muskarac.

              Muskarac koji mijenja klub za koji navija je pizda nelojalna.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Citirao bih Velsa
                Ja lepo napisah samo za Zvezdu od rodjenja do danas pa do smrti,a ti ako od rodjenja navijas za MUFC svaka cast na karakteru,mada sumnjam da nisi navijao za FKCZ ili FKP,a onda izabrao neki popularno evro tim,kad je ovde krenulo los...toliko o karakteru

                Evo jos jedan se pronasao u prici veciti student koga ne vole profesori ,a ima ekonomiju u malom prstu i zna je vise od svih

                U mislima je Tramp..a u srcu zna da je Makron,onakvim kako ga sam vidi i opisuje
                Last edited by 61563; 07-08-17, 21:57.

                Comment


                • Da li je moguce da se ja slazem sa fiksnim
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Post decenije je njegov CV za mesto moderatora
                    E to jeste definitivno, tu ste ga podlozili samo tako.

                    Maro nisam znao da navijas za Juventus
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      E to jeste definitivno, tu ste ga podlozili samo tako.
                      Sto je najgore, ja sam na kraju ispala kriva, milion privatnih mi je poslao, a ja nisam ni bila na forumu kad se sve desavalo
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Sto je najgore, ja sam na kraju ispala kriva, milion privatnih mi je poslao, a ja nisam ni bila na forumu kad se sve desavalo
                        Tada je teniski pdf bio mozda najjaci, dobro zezanje bilo, bez nekih tenzija.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ja sam lično promenio sve klubove u Italiji. Parmu sam voleo a za ostale svejedno, Milan i Juventus sa mrzeo, ali sada ne mrzim nijedan tim, samo svake sezone navijam za drugi koji mi se svidja. Ove ću za Milan. U Engleskoj pre vatreno za Liverpool mada sam gotivio UTD zbog Nemanje jer sam ga upoznao i jer je ex kapiten Zvezde i još mnogo toga. Ali nije mi bilo krivo kad ga je Tores vozao.
                          U Spaniji za Real, pa za Ronaldinja, pa za Real.

                          Poenta priče je da se ne identifikujem ni sa jednim klubom kao sa Zvezdom, a mnogi ljudi vole strane timove kao npr ja Zvezdu.

                          Baš kao što mi je Goku rekao da sam ostrašćen oko Zvezde, pa me ne shvata što ne posržim Partizan u Evropi, toliko sam za strance oladjen.

                          Pa sad vidite da li je neko nelojalna osoba ili ga boli uvo

                          Comment


                          • Fiksni zaboravlja da je ovdje samo zato sto mu je Emperor Trump oprostio kockarski dug.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ja sam lično promenio sve klubove u Italiji. Parmu sam voleo a za ostale svejedno, Milan i Juventus sa mrzeo, ali sada ne mrzim nijedan tim, samo svake sezone navijam za drugi koji mi se svidja. Ove ću za Milan. U Engleskoj pre vatreno za Liverpool mada sam gotivio UTD zbog Nemanje jer sam ga upoznao i jer je ex kapiten Zvezde i još mnogo toga. Ali nije mi bilo krivo kad ga je Tores vozao.
                              U Spaniji za Real, pa za Ronaldinja, pa za Real.

                              Poenta priče je da se ne identifikujem ni sa jednim klubom kao sa Zvezdom, a mnogi ljudi vole strane timove kao npr ja Zvezdu.

                              Baš kao što mi je Goku rekao da sam ostrašćen oko Zvezde, pa me ne shvata što ne posržim Partizan u Evropi, toliko sam za strance oladjen.

                              Pa sad vidite da li je neko nelojalna osoba ili ga boli uvo
                              E evo je karakter,lako je bilo biti Zvezdas dok smo bili na vrhu sveta....a sad jok,sad klubove biraju onako ko im se svidi u Fudbal Menadzeru i slicno pa teraj ,sutra da nas kupi neki Arapin onda bi opet svi postali samo Zvezdasi....a naravno da cu da pratim i simpatisem klubove koji mi se svide u instranstvu,al navijac uvek i samo Zvezde,za sve vas karakterne i mudre,koji ste se izdigli iznad situacije i ispod casti su vam nase livade,pa se bacakate sa raznim Spancima,Englezima...to je ko ono kad je Italijanska liga bila najjaca svi voleli nekog odande sad su svi Englezi,ne ja i dalje navijam i volim najvise Italijansku ligu

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                E to jeste definitivno, tu ste ga podlozili samo tako.

                                Maro nisam znao da navijas za Juventus
                                Pa jesu crno beli ali Del Pjero je nekad bio faca A ne ovi današnji golaći...msm fudbaleri ali to najbolje može objasniti Gangova profilna

                                Originally posted by Brajkula View Post
                                Jbt skroz sam imao neko pogrešno mišljenje o tebi.

                                Samo ja ne navijam za Jedinstvo, ali nije da nisu gotiva....Bekam, Kin, Vidić, Nilsteroj, Kantona....ovo ono.
                                Zašto pogrešno?
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X