Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Normalno da ce se uklopiti, sve je stvar dobre volje

    z3 compact using Tapatalk
    Превише је нагло ово било и делује да смо одвојени

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Неће се уклопити ови с Б92.
      2 теме ће посећивати углавном, ККЦЗ и сада отворише нову причаоницу, тј. за њих кафану.

      Тако да се на форуму не мења ништа
      Zašto se ne bi uklopili? Treba samo neko vreme da se naviknemo jedni na druge i da se oni ljudi naviknu na sistem funkcionisanja ovde.
      A to za kafance
      Pa i mi na tenisu imamo
      TADBAS SPAM!!!
      Ili predlažeš da se sve spoji?
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Maro, moram ja da ti odgovorim...

        Spoiler
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Zašto se ne bi uklopili? Treba samo neko vreme da se naviknemo jedni na druge i da se oni ljudi naviknu na sistem funkcionisanja ovde.
          A to za kafance
          Pa i mi na tenisu imamo
          TADBAS SPAM!!!
          Ili predlažeš da se sve spoji?
          Нека тема као што је "Уједињени вињак" би помогла, али...

          Comment


          • Aahhah Limeni bra'o
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Marija nalupa gluposti, kaze to su cinjenice nidje argumenta i onda hoda okolo i prica da je nekoga unistila u diskusiji.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • nema Maro negativnih vise, samo

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Marija nalupa gluposti, kaze to su cinjenice nidje argumenta i onda hoda okolo i prica da je nekoga unistila u diskusiji.
                  Marija ne lupa gluposti a ti pazi šta pišeš jer to se može tumačiti kao vređanje.
                  A "uništavanje u diskusiji" je tvoj termin zar ne?
                  Uostalom ne znam kako nazvati situaciju kada sagovornik nema šta da ti odgovori pa beži od nekoliko puta ponovljenog pitanja.
                  Ali da se ne vraćamo opet na to, mislim da je baš dosadilo ljudima.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Видећемо, дошло преко 150 људи, само 5-6 сам видео да пише и на другим темама, па зато.
                    Daj im malo vise vremena. Polako. Verujem da ce ljudi vremenom poceti i u ostalim temama da pisu. Ali jos je rano ocekivati dda se tako nesto desi u nekom vecem obimu, jer tek su pre neki dan dosli, tek se u kosarci organizuju. Danas su dobili admina. Sve ce se vremenom posloziti.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Jaoo ovog starca svuda guras

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ček, je l' to znači da ste prešli u naš tabor?
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Marija i njeni argumenti, ko liberali i kapital.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Marija i njeni argumenti, ko liberali i kapital.
                            Uopšte nisam iznosila argumente...
                            Nego mani to, kako je na jezeru?
                            Kod nas ovde kao da se sprema kiša...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Превише је нагло ово било и делује да смо одвојени
                              Ne znam zasto tako mislis, treba samo pustiti neko vreme da prodje
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Na jezeru je pakleno.

                                Al ima jezero
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X