Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svedjanka? To su dobre ribe
    sigpic

    Comment


    • Ima dobrih, ali ovo je neka naša valjda što tamo živi.

      Comment


      • Treba poslati Baneta sa svojim samojedom da to malo ispipa.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by GOKU View Post
          Ima dobrih, ali ovo je neka naša valjda što tamo živi.
          Nase koje odu u Svedsku i ako nisu bile, postanu dobre ribe. STandard jbg.
          sigpic

          Comment


          • Nick joj cyber,,,cisto ako saljete Baneta

            Comment


            • I ne spominjite neku nejebicu.. Kazu da je strasno alergicna na takve stvari.

              Comment


              • Ceka se Bane defintivno.Mislim Bane ja sa tobom nikad nisam komunicirao al sam ovde par puta iscitao,opasnu su te nahvalili...neko je mozda i preterao neverujem da si toliki manijak

                Comment


                • Фиксни брате исправи тај правопис, опет ћеш бан попити, сада су ригорознија правила

                  Comment


                  • Originally posted by Боги View Post
                    I ne spominjite neku nejebicu.. Kazu da je strasno alergicna na takve stvari.
                    Ima naš Bane prirodni melem za tu alergiju, ne brinite se vi ništa
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Pogotovo sad kad imamo u posjeti delegaciju sa b92, hoces jos da pomisle da smo nepismeni?
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Fiksni stvarno obrati paznju na pravopis, cuo sam da novi clanovi sa B92 to ne tolerisu, a imace i neki od njih moc ovdje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Trudim se al ne mogu kad ocu 3 stvari odjednom ,a jos imam pored sebe provokatora sa strane,mislim ovde kod mene ne mislim na Princa,ako zaginem zbog slova,pasusa,zareza sta cu imas me na tviteru,fudbalsko znanje sirim svetom...

                          Comment


                          • Fiksni hahahahahahahahhahaha

                            Bane je legenda. Čuo sam da su ga tražili pre da igra nekog švalera u Budva na pjenu od mora, medjutim odbio je, nisu našli zamenu, pa je scenario morao biti izmenjen. Šteta.

                            Comment


                            • Nije htio Bane da glumi, reko fino nijesam ja glumac no kaskader.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Ja sam razmenio par privatnih poruka sa fiksnim i pravilno je primenjivao pravopis. Ocigledno mu je ovo nacin da provocira tako sto ce svesno krsiti pravilo foruma o pravopisu

                                Comment

                                Working...
                                X