Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ma dobro, manje vise. Padaju mozda one klinke na koje on ne obraca paznju. Ali ove Goranovo godiste (75), i nesto malo starije ili mladje nisu nesto odusevljene. Pricao mi.... Ups, sada mu i godiste odadosmo
    Nije bas tako. Pala je i jedna njegova koleginica, odnosno prosvetna radnica njegovih godina. Auuu izlete nam i zanimanje

    Comment


    • Ta koleginica je inače imala poveće poprsje a to naš Goran obožava kod žena.Ups i to smo odali
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Docekasmo i ta cuda da se dese,da nam forum nova pravila donese,
        desilo se to pre par noci,sada ce nam forum u pravom smeru poci,
        Mnoge je to pogodilo u oci,sto Bojana i Olja imaju moci
        Za pravilnik novi zasluge ima Olja,jer od nje za to nema osoba bolja.
        Velikih promena nece biti,od bana se niko nece skriti.
        >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

        Comment


        • Jel se ovo neko sprda sta? Jel moguce ovo?

          Comment


          • Nemoj da se slihtas Dejane
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Deni, ono sto ja pokupim po netu, Floridaja je retardirana i gluposti koliko zelis.

              Comment


              • Jesu oni glasali za Trampa?

                Comment


                • Amerika je prepuna preglupih zakona na drzavnom nivou.

                  Ovo su izglasale budaletine u drzavnom kongresu Floride.

                  Cuj ne mozes hranit beskucnike, lol. To je ogranicavanje slobode, isto ko da ti neko kaze da po zakonu ne smijes reci neku rijeci, inace ces zavrsiti u zatvoru.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • HAHAHAHHAHHAAHHHHAAHAHAAHAHAHAHA

                    Ne bih znao, ja sam pratio uzivo komicare za vreme glasanja i slusao Joe-a i Bill Burra kako se zajebavaju i uzivao.

                    Al sam stekao osecaj da ako se nesto glupo ili ludo desi i pitaju gde i ti kao pa na Floridi, oni su u fazonu kao da je ocekivano da se to tamo desi.

                    Comment


                    • Na Floridi neki okruzi imaju prosjecnu starost populacije 90 godina.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Amerika kao sloboda govora, sloboda svega, a oni ogranicavaju sve

                        npr i ovo je smesno

                        Comment


                        • Za to imas vrhovni sud i tuzis ih na osnovu ustava i vrhovni ukine zakon.

                          Ja sam oduvijek bio za legalizaciju svih droga, jer kako je drzava regulisala to trziste prvo je stvorila monopol kartelima, a drugo ne ubiru nikakve poreze, trece stvorili su ogromnu stopu kriminala.

                          Isto je bilo sa prohibicijom.

                          Drzava kad regulise trziste nikad ne izadje na dobro.

                          A John Oliver je moron inace, licemjer. Pljuvao je mjesecima Trumpa za njegov nacin placanja poreza, a on sam iskoristio te iste fazone kao Trump da izbjegne placanje federalnih poreza.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Или рецимо решаваш дилере дроге као Дутерте?

                            Comment


                            • Ma to se sve rijesi sa legalizacijom u roku od 10 sekundi
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Od ovog trenutka važe nova i dopunjena pravila SK foruma http://www.sportklub.info/forum/show...Pravila-foruma
                                Pravila manje - više ista kao i ranije...
                                Ali ima par stvari koje mi se ne dopadaju, a nisu mi se dopadale ni u ranijem pravilniku.
                                1.Banovi - potrebna stvar ali bi bilo ok da i admin ili mod koji banuje naznači razlog...
                                2.Psovke - svi mi nekada opsujemo miša ili peršun ili mahinalno upotrebimo "jbt." ali više kao uzrečicu a ne u svrhu uvrede.
                                3.Niste obuhvatili postavljanje slika ( kapiram da to ide pod preglednost) - da se stavljaju u spojlere. Neretko na nekoj temi ( sem naravno one koja je predviđena za to) imamo ceo post u slikama.
                                4.
                                4.15 Administratori i moderatori imaju ekskluzivno pravo da uređuju forum prema sopstvenom nahođenju i slobodnoj proceni i nisu dužni davati objašnjenja niti pravdati svoje odluke i postupke.
                                Ekskluzivno pravo?
                                Mislim da je ovo suvišno i preterano.
                                Ipak forum postoji zbog članova ( pa bi trebalo da bude uređen po željama članova) , a ne administracije zar ne?
                                I opet ona moja priča jednaki i jednakiji.


                                Originally posted by Samuraj View Post
                                Mogu li ja prijaviti osobu koja je vrsila ovu zloubotrebu?
                                Nema potrebe. Znam da misliš na mene , i evo odgovoriću ti iako opet provociraš...
                                Svaki put kada si dobio negativnu reputaciju od mene bilo je na poruke u kojima si provocirao. Prosto.
                                A onda si na to reagovao tako što si i ti meni lupao negativne repke bez nekog razloga ( osveta, šta li?)...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X