Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zna Jax iz iskustva.

    Ma da ima fotografije, video i forenzicke dokaze, porici.

    Eno OJ Simpson izbjegao zatvor poricuci
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Indi brate, ako sebi smijem dati za pravo da te savjetujem. Samo se pravi lud i glup. Ostalo sve vodi u ponor. Kolko god se pravis pametan i rjecit sve se okrece protiv tebe pa i drugaric koju si sreo 15.05.2015-te.
      Hahajaj 15.05.2015 u 20:38h

      @Scouser,
      Mislim da je to u pitanju
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ako je alkohol u pitanju, vjerovatno si je obrukao pred nekime i to bi ti vec rekla.

        Cim ona suti, njoj je ego malo povrijedjen i hoce da joj se izinIs, al to je zamka, NE UPADAJ u zamku.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Cuj pred nekim
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ako je alkohol u pitanju, vjerovatno si je obrukao pred nekime i to bi ti vec rekla.

            Cim ona suti, njoj je ego malo povrijedjen i hoce da joj se izinIs, al to je zamka, NE UPADAJ u zamku.
            Normalno je da cu se izviniti jer sam stoka, sigurno sam nesto sjebao ma koliko to nebitno bilo
            Mi muskarci smo stoke, evo pitaj zene ovde.

            Mladjani Spok, moras da naucis da je nekada u zivotu bolje biti iskren nego glumiti stalno budalu koja porice. Izgubices integritet.

            I moras da naucis da su one uvek u pravu sta god mi pricali, tako sebi stedis zivce I vreme izgubljeno u bitkama koje ne mozes dobiti.


            Samo ja imam taj problem da ne znam tacno sta sam uradio. Ali sam kriv
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Mislis da ona ne zna da si stoka?

              Svaka zena zna da je musko s kojim hoda stoka i ker. Jel treba da joj se izvinjavas zbog onoga sto ona zna da vec jesi? NE.

              Ako joj se izvinjavas, njena fizicka atrakcija prema tebi opada. Prosto jasno. Zene ne vole osobe koje se izvinjavaju, vec osobe koje preuzimaju odgovornost i vode.

              Ako si nesto sjebao, jesi, sjebao si. Zasto da ti se izvinem, jedino ako si je puko nogom u glavu, onda joj se izvini, a ako si nesto glupavo uradio, nema potrebe za izvinjenjem. Sta njoj izvinjenje znaci?

              To isto ko kad sam ja sjebo laptop drugu, mogo sam mu rec izvini buraz, jebiga i to je to. Sta on ima od mog izvinjenja?

              Ono sto sam ja uradio, jeste da sam mu odmah rekao, da cu ja pokriti sve troskove stete, a ako bude trebalo uzeti novi laptop, uzet cu mu novi. I to je to.

              Rijeci ne znace, nista.


              Ono sto ja kazem, da porices, to je cisti flert, jer ti prije svega veze nemas sta si uradio. Kako ces se izvinuti za nesto sto ne znas da si uradio? To je kao da se izvinjavas sto si sanjao da jebes neku zensku iz one teme Lepe zene svuda oko mene. Suludo.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nemoj mnogo da se branis Indi, nego lepo ti kreni u kontranapad gde ce krenuti ona da se brani , a ti time raspravu prebacujes na drugu temu . Samo smisli neku valjanu pricu . Za pocetak kreni i ti da se duris

                Comment


                • Nemoj ta Trampovska sranja. Ne pali to kod mene a vala ni kod 99% zena.

                  Gde i zbog cega da poricem devojci sa kojom zivim, jesi lud oces da me otruje ko kera.

                  Ali kako imam osecaj da ces se ti ozeniti pre svih nas
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Samo za Indiga i Akija..




                    Samo dobra prica...
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ne brini se necu se ja ozeniti.

                      Nije ovo Trumpovsko sranje, kakve veze Trump ima s ovim?

                      Gdje da porices nesto za sta nemas pojma da si uradio?

                      Moze rec kume da si imao orgiju s 7 zena i 3 frajera, hoces rec moguce, ili ces poricati?

                      Moze rec da si zadavio cuku, i hladno popio casu konjaka u njegovu cast poslije toga, hoces reci moguce, ili ces poricati?

                      Sta god da kaze, ti apsolutno pojma nemas da si uradio, a ako imas, onda je to tolika glupost, da je nisi ni registrovao kako treba i ti zbog gluposti da se izvinjavas.

                      Jel se ona tebi izvinjava za svaku glupost ili ti kaze da lupas gluposti?


                      Ako ti strahujes da postoji mogucnost da te otruje, ako porices nesto za sta POJMA NEMAS DA SI URADIO, zasto onda zivis sa tom djevojkom, sta ce te za par godina izbost jer si izasao s drustvom da se nacugas, a ona ti prisije da si isao gledat gole zene i varao si je?

                      Logika oko poricanja, jeste ta, da porices na nacin da flertujes, a ne da si kreten, al opet ne znas sta si uradio i ti trebas da se izvinjavas za nesto sto ne znas da si uradio. To je meni suludo.

                      I Princonovicev savjet ti je bukvalno da se ponasas ko zena.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Boze mili aki, ti lupas za medalju...

                        uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Aki, smiri se. Kažu da vinjak pomaže, probaj ga.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Samo za Indiga i Akija..




                            Samo dobra prica...
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Sta napisa ti krv ti jeb***

                              Problem je neka leva devojka, nebitna neka, ima neka skakljiva slika gde mi je ruka malo nize nego sto treba.
                              Ko bi to ocekivao, ja sam bio ubedjen da je kuma kriva.

                              Odlicna svadba sve u svemu
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Sta napisa ti krv ti jeb***

                                Problem je neka leva devojka, nebitna neka, ima neka skakljiva slika gde mi je ruka malo nize nego sto treba.
                                Ko bi to ocekivao, ja sam bio ubedjen da je kuma kriva.

                                Odlicna svadba sve u svemu
                                I to je razlog za izvinjavanje?

                                Hajmo malo zamjenit uloge, da je njena ruka, malo nize nego gdje treba da bude kod nekog frajera, sta bi ona rekla tebi da se duris?

                                'Lupas gluposti.' - evo ovo bi ti rekla.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X