Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    I ja sam unikat, ali postoji taj problem sto Ziru stremi ka tome da ima magnificent bradu kao ja. Fali mu jos par santima i nisam vise unikat.
    Hoćeš da kažeš da imaš bradu bolju od ove? Ako je to istina odustajem od ideje da Žiru bude zaštitno lice ovog foruma,dokaži da imaš bolju bradu i ti ćeš biti taj mač udarnik protiv diktature !

    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Hahahahahahahah...
      Al kod ovog sto zivu kokos poneo da mu se ne pokvari meso....evo jos se smejem i ne mogu da procitam do kraja...
      Strasno kakvih ****** ima.

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Hoćeš da kažeš da imaš bradu bolju od ove? Ako je to istina odustajem od ideje da Žiru bude zaštitno lice ovog foruma,dokaži da imaš bolju bradu i ti ćeš biti taj mač udarnik protiv diktature !

        Cekaj samo da dodjem kuci da se uslikam, nosices mene na avataru.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Kakvo je vreme doslo, vise ni Gorana ne smem da zovem Goran jer je banovan pa ne moze da mi da dozvolu da ga po imenu zovem

          Comment


          • Upravo sam kontaktirao Gorana imamo njegovu dozvolu rekao je ako treba dobićemo i na pismeno.Slobodan narod 1 Diktatura 0.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Kakvo je vreme doslo, vise ni Gorana ne smem da zovem Goran jer je banovan pa ne moze da mi da dozvolu da ga po imenu zovem
              Sada ozbiljno Princoni brate, jel znas uopste da se Goran ne zove Goran, nego Dejan .... ups
              Last edited by Sandugp; 29-07-17, 17:13.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Sada ozbiljno Princoni brate, jel znas uopsteda se Goran ne zove Goran, nego Dejan .... ups
                Zahtevan da se Dušan banuje širi dezinformacije po forumu.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • E da dobro me podseti, zahtevam da se banuju svi koji su me zvali licnim imenom, a ima ih vise na ovom forumu. I to ih bas ima.
                  Najmanje na 7 dana, da uzivam malo sam ovde.
                  Mada, ne znam ko ce onda ostati ovde da mene banuje posto sam otkrio Goranovo licno ime.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Iskreno,tvoje ime sam tek sada saznao
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Iskreno,tvoje ime sam tek sada saznao
                      Odlicno, taman ce AK47 ostati posto me on mislim jedini nije zvao licnim imenom, pa ce imati ko mene da banuje. Pravila se moraju ispostovati.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Aksone reci nam ti koju o novim pravilima, ti covjek iz naroda.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                          Upravo sam kontaktirao Gorana imamo njegovu dozvolu rekao je ako treba dobićemo i na pismeno.Slobodan narod 1 Diktatura 0.
                          Ja da sam na tvom mestu bez pismene dozvole ga ne bih spominjao po imenu. Vec si upozoren, i za najmanju sitnicu ima da te smakne diktatoolja, a ni Bojana te nesto ne mirise

                          Originally posted by Sandugp View Post
                          Sada ozbiljno Princoni brate, jel znas uopsteda se Goran ne zove Goran, nego Dejan .... ups
                          Dejan pederski zvuci, ovo Goran je smekerski. Na to ime padaju devojke iz NS. Ups, odao sam Goranovo prebivaliste . Valjda nije i to zabranjeno

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Aksone reci nam ti koju o novim pravilima, ti covjek iz naroda.
                            Ma malo uradjena sminka nece to tebi predstavljati problem

                            Vi se bunite,a moj Goran uvijek nastrada
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ma dobro, manje vise. Padaju mozda one klinke na koje on ne obraca paznju. Ali ove Goranovo godiste (75), i nesto malo starije ili mladje nisu nesto odusevljene. Pricao mi.... Ups, sada mu i godiste odadosmo
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • 6.1 Apsolutno se svi članovi foruma moraju pridržavati ovog pravilnika, onakvog kakav je u tom trenutku.
                                Administratori foruma imaju pravo da u izuzetnim situacijama odstupe od ovog pravilnika, ali samo ako je to u interesu foruma i ostalih članova.

                                Pozivam se na clan 6, tacka 1 jer smatram da je u interesu foruma i clanova istog da se odstupi od pravilnika i Goranu skine ban

                                Comment

                                Working...
                                X