Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Победници пишу историју. Постоје и приче да су комунисти се облачили као четници и онда убијали цивиле да би обичан народ касније стао на страну црвене банде.

    Не можеш ништа да узимаш здраво за готово, а поготову да ми качиш ово. Тачно сам знао шта ћеш да ставиш јер сам читао о томе. Ти ако верујеш у ово, свака част. Још ако верујеш да је Дража био злочинац који не би имао проблем са оваквим стварима, опет свака част.
    O Drazi bi mogli dugo da pricamo, imam odredjeni stav da je bio slab vodja da nije kontrolisao previse svoje komandante koji su u njegovo ime radili razne stvari a da za vecinu nije znao. Pa ovo sam okacio zato sto je vrv najstrasnije, kolevka tog deteta se cuva u muzeju drugog svetskog rata kao najmladja zrtva rata i zato sto sam upoznao neke ljude iz Vranica koji dan danas o tome pricaju. Znam za tu teoriju ali za ovo se zna ko je uradio i vecina su procesuirani. Znaci po tvojoj teoriji da su cetnici pobedili njihova istorija bi takodje bila pogresna zato sto je pobednicka , zanimljivo. I jos navijas za Liverpul, crveni klub luckih radnika i socijalista, jos jedan paradoks ali to je i moj omiljeni britanski klub pa se slazemo

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      O Drazi bi mogli dugo da pricamo, imam odredjeni stav da je bio slab vodja da nije kontrolisao previse svoje komandante koji su u njegovo ime radili razne stvari a da za vecinu nije znao. Pa ovo sam okacio zato sto je vrv najstrasnije, kolevka tog deteta se cuva u muzeju drugog svetskog rata kao najmladja zrtva rata i zato sto sam upoznao neke ljude iz Vranica koji dan danas o tome pricaju. Znam za tu teoriju ali za ovo se zna ko je uradio i vecina su procesuirani. Znaci po tvojoj teoriji da su cetnici pobedili njihova istorija bi takodje bila pogresna zato sto je pobednicka , zanimljivo. I jos navijas za Liverpul, crveni klub luckih radnika i socijalista, jos jedan paradoks ali to je i moj omiljeni britanski klub pa se slazemo
      Па да су они победили, вероватно би исто били безгрешни, али као што сам рекао они су били легитимна војска тадашње Краљевине и први покрет отпора.

      Него да брате, навијам за Ливерпул и Звезду, оба црвена, један с петокраком још, па видиш како ми запало

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Па да су они победили, вероватно би исто били безгрешни, али као што сам рекао они су били легитимна војска тадашње Краљевине и први покрет отпора.

        Него да брате, навијам за Ливерпул и Звезду, оба црвена, један с петокраком још, па видиш како ми запало
        Ti si latentni komunjara,za 2 godine ces ti nama ovdje citirat Marksa i Taliesina vidim ja

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Па да су они победили, вероватно би исто били безгрешни, али као што сам рекао они су били легитимна војска тадашње Краљевине и први покрет отпора.

          Него да брате, навијам за Ливерпул и Звезду, оба црвена, један с петокраком још, па видиш како ми запало
          Dobro bar mozemo na utakmice zajedno , salim se volim kvalitetne diskusije a to svakako jeste ovo bilo ne one sa vredjanjem znas vec i jednoumljem , tako da hvala na razgovoru.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Ti si latentni komunjara,za 2 godine ces ti nama ovdje citirat Marksa i Taliesina vidim ja
            E dobro si pomenuo, da te pitam koliko znam Taliesin je srednjovekovni velski pesnik, zasto ga povezuju sa socijalizmom, to sam jos negde cuo ali ne znam razlog.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              E dobro si pomenuo, da te pitam koliko znam Taliesin je srednjovekovni velski pesnik, zasto ga povezuju sa socijalizmom, to sam jos negde cuo ali ne znam razlog.
              Taliesin je bivsi clan foruma koji je imao epske obracune sa Pobedom i Akijem(Maliajnstajn).On je branio skandinavski ekonomski model koji je jako blizak socijalizmu dok su ova druga dvojica pobornici liberalnog kapitalizma.To su bili dani steta sto nisi bio tu da ucestvujes u tim raspravama,u deficitu smo sa lijevo orijentisanim clanovima foruma.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Taliesin je bivsi clan foruma koji je imao epske obracune sa Pobedom i Akijem(Maliajnstajn).On je branio skandinavski ekonomski model koji je jako blizak socijalizmu dok su ova druga dvojica pobornici liberalnog kapitalizma.To su bili dani steta sto nisi bio tu da ucestvujes u tim raspravama,u deficitu smo sa lijevo orijentisanim clanovima foruma.
                Aha, hvala ti na odgovoru nisam znao.

                Comment


                • Upravo se vratih od Olje. Nezaboravno, nezaboravno iskustvo koje cemo ponoviti eto vec sjutra vece, posto sam dobio jos jednu pozivnicu, za tzv. reprizu. Nije bilo vanilica ali su zato tulumbe i urmasice bile nestvarno slatke. Od njih je samo Olja sladja. Bas je bilo sjajno uzivati u tim slatkim magijama dok u pozadini ide Marvin Gej. Zadrzasmo se, a i nekasmo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Upravo se vratih od Olje. Nezaboravno, nezaboravno iskustvo koje cemo ponoviti eto vec sjutra vece, posto sam dobio jos jednu pozivnicu, za tzv. reprizu. Nije bilo vanilica ali su zato tulumbe i urmasice bile nestvarno slatke. Od njih je samo Olja sladja. Bas je bilo sjajno uzivati u tim slatkim magijama dok u pozadini ide Marvin Gej. Zadrzasmo se, a i nekasmo.
                    Suska se po kuloarima i da si pripomagao pri spremanju slave.

                    @Partizani&Chetnici
                    Sikter, bre, i jedni i drugi - ne moz` slava da prodje bez vas.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Upravo se vratih od Olje. Nezaboravno, nezaboravno iskustvo koje cemo ponoviti eto vec sjutra vece, posto sam dobio jos jednu pozivnicu, za tzv. reprizu. Nije bilo vanilica ali su zato tulumbe i urmasice bile nestvarno slatke. Od njih je samo Olja sladja. Bas je bilo sjajno uzivati u tim slatkim magijama dok u pozadini ide Marvin Gej. Zadrzasmo se, a i nekasmo.
                      Gdje je Bane pogriješio?

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Gdje je Bane pogriješio?
                        Nije pogresio nigde, ali jednostavno nije Vladan. To mu je najveca mana .
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Dobro tu je svakako u startu u ne nadoknadivom minusu, i ne treba to da ga proganja.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Победници пишу историју. Постоје и приче да су комунисти се облачили као четници и онда убијали цивиле да би обичан народ касније стао на страну црвене банде.

                            Не можеш ништа да узимаш здраво за готово, а поготову да ми качиш ово. Тачно сам знао шта ћеш да ставиш јер сам читао о томе. Ти ако верујеш у ово, свака част. Још ако верујеш да је Дража био злочинац који не би имао проблем са оваквим стварима, опет свака част.
                            Mog strica rođenog su klali četnici, preživeo je, pa im se posle krvi napio. Ma koliko govna pokušavala da revidiraju istoriju, neće im uspeti. Zna se ko su zločinci, a ko heroji.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Mog dedu su poslali na Goli otok samo zato što je bio službenik Kraljevine Jugoslavije, oduzeli najveći deo imovine i oterali u smrt mnogo pre nego što sam se rodio. Jedina govna su komunisti, seme im se zatrlo!
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Mog strica rođenog su klali četnici, preživeo je, pa im se posle krvi napio. Ma koliko govna pokušavala da revidiraju istoriju, neće im uspeti. Zna se ko su zločinci, a ko heroji.
                                Зато су херојски мучили и убили Петра Бојовића у 86. години?

                                Генерализација је опасна ствар, а ти овде због пар болесника си окарактерисао цео покрет и ЈВуО као злочинце.

                                Comment

                                Working...
                                X