Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Kakve veze moj ego ima sa cinjenicom da se prvi put promjena pravila pocela diskutovati nakon sto sam nepravedno banovan?
    Pa ima, ti si nebitan u ovoj situaciji, a to ne mozes da podneses jer ti je ego ogroman.

    uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Sto se nikad nije raspravljalo o pravilima prije nego sto sam banovan?
      Ko ti kaze da nije?
      Dajes sebi bas prevelik znacaj.


      Ne znam Sandu sta da ti kazem na ovo tvoje, osim da je podjebavanje...mene naravno.
      A sto izvrcete...ili ne kapirate..nesto od ta dva...znas vec kako to sa tobom i sa mnom ide.
      Elem...ne da nemate pojma o zivotu, da nista ne znate...boze sacuvaj, tako sebi ne bih nesto dozvolila da napisem...vec da nemate pojma O CEMU PISETE...pa je akacenat na nepismenosti i kaznjavanju za to...a pravilo vec postoji od pre i rigoroznije je postaljeno, jer ako nista drugo ne stoji pod Zabranjeno je!

      tt sa A5 u inat Mi6
      Last edited by miloolja; 29-07-17, 13:06.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Aki u admin delu se stalno pise o svemu i svacemu vezano za forum i clanove i nove ideje.

        Znam jer sma na kratko bio nekad, dok neko nije ili vise njih kukalo kao ranjeno pa mi skinuto. Ali da znas, da se uvek pisalo o svemu u admin delu, jedno je sigurno kad znas vise stvari a kao admin znas, dosta stvari se promeni pa i perspektiva.

        Comment


        • Meni sve isto. Vodi se polemika kao da se nesto desilo, a ustvari to je sve bilo primenjivano, ali sada je dokumentovano, pa da se ima u pravilima, da ne bude nije u pravilima, a ja banovan itd.

          Comment


          • Poziva se diktatoolja da povuce ova sramna pravila i krene sa pisanjem novih

            Comment


            • Dok se ne ostave dokazi za drakonske kazne dzaba sva pravila

              Comment


              • Puno drame ni oko čega, pravila pročitao i ne nađoh nikakve ozbiljne zamjerke. Moja iskustva sa većinom članova su pozitivna, sitne dobronamjerne provokacije mi ne smetaju. Ko god misli da je jednostavno napraviti striktna pravila i držati se istih vara se. Između redova čitajući većini smeta netransparentnost oko banovanja - sva objašnjavanja na tu temu bi samo produbila raspravu onih koji su za ili protiv.
                Znam da je bilo priče ali meni i dalje nedostaje

                Comment


                • Celu noć oka nisam sklopio zbog ovih pravila i razmišljao sam kako da unapredimo forum i došao sam do ideje.Da se dodaju nova četiri pravila i tako bi forum iole bio podnošljiv.

                  1.Da se najvećem izdajniku Vinjaka Rosoneroviću da više ta administratorska funkcija pošto stvarno ne mogu više da gledam njegovo uvlačenje pojedinin ljudima za koje je do juče pričao sve najgore.
                  2.Da se Vinjak registruje kao piće foruma i da pored ove slike Sportklub stoji jedna mala slika flaše vinjaka.
                  3.Da se kontaktiraju ženske modne agencije da se obaveste da je Bane naš forumaš i da se dovede najmanje 20 modela na forum u njegovu čast.
                  3.1 Modeli moraju imati najmanje 18 a najviše 30 godina
                  3.2 Modeli moraju da imaju dimenzije tela kakve Bane želi
                  4. Da se kontaktira Olivije Žiru i da se postavi kao zaštitno lice foruma kako bi smirio žensku tiraniju koju diktatoolja pripoveda.

                  to be continued
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ukidaju nam sve polako, ukinut je lajk sada idu priče da smetaju i reputacije jer neko koristi iste u zlonamerne svrhe, još ostaje da nam ukinu smajliće i da stavimo katanac

                    Evo šta su učinila nova pravila, jadni vinjak je morao da ispašta zbog ovih pravila jer je Gangarić celu noć mislio na njih.
                    Last edited by Lord Aleksoni; 29-07-17, 14:06.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      Celu noć oka nisam sklopio zbog ovih pravila i razmišljao sam kako da unapredimo forum i došao sam do ideje.Da se dodaju nova četiri pravila i tako bi forum iole bio podnošljiv.

                      1.Da se najvećem izdajniku Vinjaka Rosoneroviću da više ta administratorska funkcija pošto stvarno ne mogu više da gledam njegovo uvlačenje pojedinin ljudima za koje je do juče pričao sve najgore.
                      2.Da se Vinjak registruje kao piće foruma i da pored ove slike Sportklub stoji jedna mala slika flaše vinjaka.
                      3.Da se kontaktiraju ženske modne agencije da se obaveste da je Bane naš forumaš i da se dovede najmanje 20 modela na forum u njegovu čast.
                      3.1 Modeli moraju imati najmanje 18 a najviše 30 godina
                      3.2 Modeli moraju da imaju dimenzije tela kakve Bane želi
                      4. Da se kontaktira Olivije Žiru i da se postavi kao zaštitno lice foruma kako bi smirio žensku tiraniju koju diktatoolja pripoveda.

                      to be continued
                      Ovo je za sada najkorektniji predlog. Vidi se da si radio kao premijer predsednik gospodar na ekspozeu. Posebno mi se svidja tacka 3. Da nam je više ovakvih ljudi, gde bi ova zemlja bila.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ko ti kaze da nije?
                        Dajes sebi bas prevelik znacaj.


                        Ne znam Sandu sta da ti kazem na ovo tvoje, osim da je podjebavanje...mene naravno.
                        A sto izvrcete...ili ne kapirate..nesto od ta dva...znas vec kako to sa tobom i sa mnom ide.
                        Elem...ne da nemate pojma o zivotu, da nista ne znate...boze sacuvaj, tako sebi ne bih nesto dozvolila da napisem...vec da nemate pojma O CEMU PISETE...pa je akacenat na nepismenosti i kaznjavanju za to...a pravilo vec postoji od pre i rigoroznije je postaljeno, jer ako nista drugo ne stoji pod Zabranjeno je!

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        Nije podjebavanje, nikako, stavise. Ja hocu da se ponasam u skladu sa propisima i pravilima. I izvinjavam se sto sam koristio ruznu rec, nadam se da mi sankcija nece biti velika. Ali od sada pa nadalje da bih iskazao potrebno postovanje prema svim moderatorima i administratorima persiracu im. Mislim da je to u redu.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment




                        • Gleda se danas E da mi je da jednom ustanem bez glavobolje i mamurluka ja bi bio srećan čovek ...
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post

                            1.Da se najvećem izdajniku Vinjaka Rosoneroviću da više ta administratorska funkcija pošto stvarno ne mogu više da gledam njegovo uvlačenje pojedinin ljudima za koje je do juče pričao sve najgore.
                            Gangaricu ti ocigledno imas nekih problema? Necu da ulazim u to kakvih...

                            Da ti ponovim po drugi put da me tvoje misljenje ne zanima, niti ti se obracam. Sam si mi napisao pm "da mi se nikad vise neces obratiti", a ne ispustas me iz usta. To vise govori o tebi.

                            Uzivaj u zivotu i lijepim stvarima, a mene se okani, ne obracam ti se, ne obracaj mi se.

                            Comment


                            • Kakav crni Ziru ahahaha cirkus...ovde ko kako hoce tumaci ono sto porocita..ili ne znamo da citamo.....haha

                              I smatraj se Lordicu da si upozoren, prevrsio si meru odavno.
                              Sprdaj se sa drugima lafe, mene ostavi na miru visu, nisi ni malo interesantan.

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Gangaricu ti ocigledno imas nekih problema? Necu da ulazim u to kakvih...

                                Da ti ponovim po drugi put da me tvoje misljenje ne zanima, niti ti se obracam. Sam si mi napisao pm "da mi se nikad vise neces obratiti", a ne ispustas me iz usta. To vise govori o tebi.

                                Uzivaj u zivotu i lijepim stvarima, a mene se okani, ne obracam ti se, ne obracaj mi se.
                                Upravo mu se obracas.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X