Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova tema kao da gledam "Vratiće se rode" i Pikca koji "degustira" proizvodnju...
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • A ja mu dodjem Aki Ganac Dule. Najjače Aki se na kraju uradi i kaže Dule što je ljepo.

      A od crtanih anime Death Note gledao 7 puta. Ono je neprejebiva stvar. I naravno Naruta Mangu i sve epizode. A Gokua nikada nisam završio, gledao sam kao klinac kad su došli oni Sajamci ili Sijamci i onda ne znam ni šta se desilo.

      Comment


      • Because it's worth it

        #cantwait
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Veliko razocarenje zato sto ne gledas Gokua, pa gde ces bolje od toga. Ja I dan danas znam da zakucam po 10-15 epizoda. Ukljucim prvu sezonu I gledam brata kako dominira.

          Gde je I sta radi Nenad Nenadovic, Goku je od njega dobio glas?
          Znaci danas mora da se pogleda borba sa Friezom, kako je tu brat iskidao.

          Gokara se vraca cim mu odgovorim sto je Muslin smenjen
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Život piše drame, a ovo će biti jedna od najvećih forumskih ostanite uz nas narednih dana, jer mi ćemo biti uz vas.

            Comment


            • Mene zanima koja je najgora stvar koju je @Powerslave probao
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Pelinkovac.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Pelinkovac.
                  Ili cacansku rakiju?
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Biće to spektakl retko kada viđen

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Papi sta to iscekujes moze li se znat?

                        Comment


                        • Ko ce docekati

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            Biće to spektakl retko kada viđen

                            Ne znam kako je tebi i Vladanu, mene već puca trema.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Svi imaju neke poroke, sem Indiga naravno. On je naveo žene, al kaže da je tu izbirljiv.
                              Žene su najbolja droga koja postoji.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Pa sad, nisam siguran. Malo su mi se smučile. Bilo bi vrh kad bi bila neka lepa, umiljata a mutava.

                                Sad ako si mislio na kurvanje, nije ni to nešto. Dobiješ boleščinu vrlo brzo, pa kad ideš kod doce da ti sredjuju alatku proklinješ dan. Nemojte da se zajebavate.

                                Bolje jedna normalna devojka/ žena nego 15 starleta.

                                Comment

                                Working...
                                X