Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tacno bi sa njegovim banom bilo 50% manje postova
    Last edited by l1m4r; 29-07-17, 12:47.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Kojim banom?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • SS Vlajkana.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Cuj sloboda govora....pa mislim stvarno...
          tt sa A5 u inat Mi6
          Је л' можеш да верујеш? Па стварно страшно шта се тражи

          Comment


          • Moja borba za prava

            E moja Olja. Meni kad se ne bude svidjalo, ja cu prestati da pisem. Pravo da ti kazem, meni se jeb, ovaj, boli me briga, za gluposti, vec je vrlo interesantno bilo, da nakon sto sam ja kao 'galamio', vi ste uzeli i updateovali pravila.

            Moj nepostojeci napor, za prava, je rezultirao evidentnim naporom da se napisu nova pravila.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ovo ss kao naci...?
              Vlajkan...😁
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • SS Ser Smoling

                Nisi valjda zaboravila?
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Moram Aki da te razocaram...ali imas veoma mali, tako reci nikakav udeo u ovoj akciji
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    SS Ser Smoling

                    Nisi valjda zaboravila?
                    Jesam -.-
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Moram Aki da te razocaram...ali imas veoma mali, tako reci nikakav udeo u ovoj akciji
                      Sto se nikad nije raspravljalo o pravilima prije nego sto sam banovan?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post

                        Na svakom forumu postoje pravila i gora od ovih.

                        A evo i clana o nepismenosti.....poziva na ban! Dakle toliko o ovome, prica o kojoj nemate pojma, ali pojma ..bitno je da se nesto piskara da bi tema bila najaktivnija, sta li...
                        Sto se tice prve recenice, nas ne treba da interesuje kako je na drugim forumima, mi treba da se zalazemo da nam na nasem (valjda smem da kazem nasem?) fofumu bude bolje.

                        Gospodjice Olja, mozete li da mi pojasnite ovu drugu recenicu, nesto mi nije jasna. Jer malo je glupo ocekivati bilo kakvo postovanje od osoba za koje ste upravo napisali da "nemaju pojma". Vuce mi malo na da izvinete na izrazu izdrkavanje. Uf dobro je ovo nije forum sveta kompjutera pa ce mi izdrkavanje ostati a nece biti zamenjeno zvezdicama. Naravno ja cu uvek svakoga postovati, cak i kada bi se nasao na mestu ovih forumasa kojima ste rekli da nemaju pojma, ali ne bi mi bas svejedno bilo - najiskrenije.

                        I moram jos jednom da izrazim divljenje, jer se vi za razliku od mnogih drugim administratora i moderatora ovde ipak trudite da ovaj ofrum ucinite boljim mestom za sve nas.
                        Srdacni pozdravi od vaseg obozavaoca S.
                        Last edited by Sandugp; 29-07-17, 12:54.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Што више се регулишу правила овог форума, то је већи хаос. Хоћемо слободу

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Moja borba za prava

                            E moja Olja. Meni kad se ne bude svidjalo, ja cu prestati da pisem. Pravo da ti kazem, meni se jeb, ovaj, boli me briga, za gluposti, vec je vrlo interesantno bilo, da nakon sto sam ja kao 'galamio', vi ste uzeli i updateovali pravila.

                            Moj nepostojeci napor, za prava, je rezultirao evidentnim naporom da se napisu nova pravila.
                            Aki, ti si totalno nebitan u ovoj situaciji, znam da je to veliki udarac za tvoj ego, ali to je tako.

                            uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Kakve veze moj ego ima sa cinjenicom da se prvi put promjena pravila pocela diskutovati nakon sto sam nepravedno banovan?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ali mi nije jasno sta dramite oko pravila, skoro su ista kao ranije, lepse i preglednije napisana i samo malo dopunjena.
                                Ponasajte se kao do sada i ne vidim da ce biti nekih ogromnih problema.

                                uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X