Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Аки, каква ли је ово ситуација у Немачкој, протести и то?

    Мора да пратиш, Трамп и Путин имали састанак, очекујемо информације из прве руке које су теме биле

    Comment


    • G20 je uvijek meta protesta, ono sto je zanimljivo da je Hamburg mjesto gdje ima najvise ovih debila iz AntiFa organizacije koji unistavaju sve.

      Oko Trumpa i Putina, prica bila sastanak ce trajat pola sata, govorim ja nema sanse da ce trajat tako kratko, najmanje sat i po da ce biti, bilo dva i po na kraju.

      Bila prica o tome da mu nece spomenuti ovo strasno 'mjesanje u izbore', a to je bila prva stvar koju mu je rekao kad su istjerali novinare. Bas zato sto je bila prica da nece, ocekivao sam da ce to biti prva stvar koju ce mu reci, cisto da komanduje konverzacijom.

      Uglavnom, primirije na jugu Sirije su dogovorili Rusi, Ameri i Jordan zajedno sa Assadom, al to je vec u procesu bilo par sedmica.

      Mene interesuje da li ce uspijeti da pritisne Kinu Trump, oko ludaka Kima.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Evo Aki za tebe

        http://nokiamob.me/2017/07/07/predst...e-nokije-3310/




        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

        Comment


        • A vidio sam ovo jutros, dobra fora
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Zvekećem pšo vinjaku ceo dan i vidim braćela Trampinjo se sastao sa Putinom Šta se edeašava brate Aki de rasvetli nas smrtnike
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Comment


              • 20170707_233652(0).jpg20170707_233652.jpg

                Razlika delic sekunde. Slikao pre 2 minuta. Cini mi se(u stvari siguran sam) da je ovo preko reke(u Vojvodini) Lepo seva sa severa-severozapada. Nemam dobar uredjaj trenutno pri ruci za munjolov.
                Last edited by colchonero; 07-07-17, 22:47.

                Comment


                • Zamisli raju na Exitu što se popravila ekserima pa im nije jasno jel haluciniraju ili ovo stvarno sijeva
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    G20 je uvijek meta protesta, ono sto je zanimljivo da je Hamburg mjesto gdje ima najvise ovih debila iz AntiFa organizacije koji unistavaju sve.

                    Oko Trumpa i Putina, prica bila sastanak ce trajat pola sata, govorim ja nema sanse da ce trajat tako kratko, najmanje sat i po da ce biti, bilo dva i po na kraju.

                    Bila prica o tome da mu nece spomenuti ovo strasno 'mjesanje u izbore', a to je bila prva stvar koju mu je rekao kad su istjerali novinare. Bas zato sto je bila prica da nece, ocekivao sam da ce to biti prva stvar koju ce mu reci, cisto da komanduje konverzacijom.

                    Uglavnom, primirije na jugu Sirije su dogovorili Rusi, Ameri i Jordan zajedno sa Assadom, al to je vec u procesu bilo par sedmica.

                    Mene interesuje da li ce uspijeti da pritisne Kinu Trump, oko ludaka Kima.
                    Мени је нејасно како је ова немачка полиција неспособна да обузда ово. У Србији рецимо нема теорије да можеш да урадиш нешто против жандармерије јер ће убити Бога у теби.

                    Ово болдовано, не свиђа ми се како размишљаш. Па нек Амери пусте С.К. на миру јеботе, само се петљају и онда је као лудак Ким.

                    Comment


                    • @ Jax Teller

                      Hahahaha kako ti to pade napamet?
                      Last edited by colchonero; 07-07-17, 23:02.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        @ Jax Teller

                        Hahahaha kako ti to pade napamet?
                        Prije sam bio redovan na takvim partijama, svakakvih stanja si mogo vidjeti. Od onih običnih likova što im se vilica koči, do onih što se nešto kriju po hali ko assassins creed.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Мени је нејасно како је ова немачка полиција неспособна да обузда ово. У Србији рецимо нема теорије да можеш да урадиш нешто против жандармерије јер ће убити Бога у теби.

                          Ово болдовано, не свиђа ми се како размишљаш. Па нек Амери пусте С.К. на миру јеботе, само се петљају и онда је као лудак Ким.

                          Pa Kim je cilj ujedinjena Koreja, on hoce da vlada i testira nenormalno puno.

                          Treba njih finansijski pritisnut maksimalno, uzet fino narod nek pocne da gladuje jos gore nego sad, totalno ih izolirati, pa ces vidjet kad se okrenu protiv njega i sruse ga. Poslije toga poslat potomke Chicago Boys-a i laganice otvorit ih kao Cile.


                          Sto se tice Exita, ja nikad nisam volio te festivale, a Exit mi je posebna zajebancija, odes da spavas u satoru i 100 satora svi se jebu u ta 2 kvadrata i 90% raje nabobano ne znaju na kojem su planetu.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Jax Teller View Post
                            Prije sam bio redovan na takvim partijama, svakakvih stanja si mogo vidjeti. Od onih običnih likova što im se vilica koči, do onih što se nešto kriju po hali ko assassins creed.
                            Najjači su kad uđu u zombi mod i krenu digraju. Neki isti pokreti x100000, a vidiš ga da ne zna gde se nalazi.

                            Teško da drugačije i može da se uživa u beskonačnom tuc-tuc loopu.

                            Comment


                            • Gori mozak od toga, ali mimo tih likova na sintetici najjači su ovi što bilduju. Ne sluša tu muziku, ali dolazi na party samo da bi se skino go do pasa i kofol nešto plesao.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Drogasi masni



                                Gori mozak, gori, gori. Pesticidi, pesticidi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X