Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    I neces dobiti odgovor:

    20) Strogo je zabranjeno javno komentarisanje banova. Ako zelite da saznate vise detalja zasto je neko dobio ban obratite se nekom od administratora ili moderatora preko privatne poruke.
    Znaci ti prva jasno pitas ko je nepravedno banovan i kada dobijes odgovor, onda se pozivas se na pravilo o zabrani komentarisanja banova

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      Znaci ti prva jasno pitas ko je nepravedno banovan i kada dobijes odgovor, onda se pozivas se na pravilo o zabrani komentarisanja banova
      Da, posto si dobio odgovor zasto je goku banovan.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        I neces dobiti odgovor:

        20) Strogo je zabranjeno javno komentarisanje banova. Ako zelite da saznate vise detalja zasto je neko dobio ban obratite se nekom od administratora ili moderatora preko privatne poruke.
        Mene zanima zasto ne volis Vucica ako ovakvu politiku gurate?
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Da, posto si dobio odgovor zasto je goku banovan.
          Pa to nije odgovor, vise neki polu odgovor koji je pri tome krajnje kontradiktoran onome sto je jedan od admina juce javno pisao u ovoj temi, a navodeci da je sankcija usledila jer je nas Goga na provokaciju odgovorio provokacijom. Ispada onda da jedan od admina govori neistinu

          Comment


          • Originally posted by Princoni View Post
            Pa to nije odgovor, vise neki polu odgovor koji je pri tome krajnje kontradiktoran onome sto je jedan od admina juce javno pisao u ovoj temi, a navodeci da je sankcija usledila jer je nas Goga na provokaciju odgovorio provokacijom. Ispada onda da jedan od admina govori neistinu
            Vladan odavno nije administrator iako ima sva ovlascenja.

            Zasto je goku banovan? Banovan je jer je uvredio drugog forumasa.
            To je potpuni odgovor, nista vise ne treba.

            I jedna stvar je prepucavanje oko tenisa i tenisera, a druga je stvar vredjanje forumasa.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Bojana hajde baci mi na pm koga je i kako uvredio,nisam pratio celu situaciju i ne mogu da komentarišem a živo me interesuje pošto znamo Gorana nekoliko godina i ume da se naprži na tenis ali da vređa nekog ko prethodno nije njega baš i nije njegov fazon.

              @Princoviću zašto se raspravljaš sa tim izdajnikom vinjak ideologije ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Vladan odavno nije administrator iako ima sva ovlascenja.

                Zasto je goku banovan? Banovan je jer je uvredio drugog forumasa.
                To je potpuni odgovor, nista vise ne treba.

                I jedna stvar je prepucavanje oko tenisa i tenisera, a druga je stvar vredjanje forumasa.
                Lista administratora kaze suprotno . Potpun odgovor bi bio da si navela koga je uvredio i cime.

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post

                  @Princoviću zašto se raspravljaš sa tim izdajnikom vinjak ideologije ?
                  Ne raspravljam se, samo sam mu ukazao da je on taj koji bi trebao da cuti nakon najvece izdaje u novijoj istoriji foruma

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni View Post
                    Ne raspravljam se, samo sam mu ukazao da je on taj koji bi trebao da cuti nakon najvece izdaje u novijoj istoriji foruma
                    Pa da ima obraza ćutao bi
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Vladan odavno nije administrator iako ima sva ovlascenja.

                      Zasto je goku banovan? Banovan je jer je uvredio drugog forumasa.
                      To je potpuni odgovor, nista vise ne treba.

                      I jedna stvar je prepucavanje oko tenisa i tenisera, a druga je stvar vredjanje forumasa.
                      A ono "uzmi snikers" se nikako ne moze protumaciti kao bespotrebna, podmukla i krajnje bedna provokacija? To nije ni za ban, ni za opomenu?
                      A da nije bilo tog bednog posta, do Goranove reakcije ne bi ni doslo.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Jeste, ali vidis koliko se ovde postuju pravila, najbitnije je da se pljuje po administraciji
                        Jesi li primetila da kada je usao AK pre neko vece i retroaktivno od prethodne banovao dvojicu, niko nista od druzine ni da zucne, osim 2-3 pokusaja "hehe.. haha pa zasto"....tisina, tajac...a pazi ovo...kako upozorim samo.. drama jbt, revolucija, propast sveta...

                        Kako se usudjujemo mi zene jbg cuj na sportskom forumu da delimo packe.
                        Nista drugo nije problem, ali nista drugo, samo zato sto nosimo suknje. Sa koliko omalovazavanja se ponasaju pojedinci, necuveno.

                        I niko nikada nije rekao...jbg pogresio sam, izvinite. Nikada.
                        Oni zrtve sirote, a mi dzelati. Sprdnja najobicnija.

                        Ovde je vazilo, ne tako davno, da nikada niko i bukvalno nije smeo da pisne i to bez orazlozenja zasto je neko banovan. Pa se buni koliko hoces...svojima kod kuce.

                        Btw, Vladan se sam odrekao prava da "tuzi i sudi".

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ova situacija uopste nema veze sa zenama.
                          Vec sa odnosom odredjenog dela administracije prema Federerovim navijacima. Pogotovo prema pojedincima koji su konstantno na teniskom pdf-u a nikada nista o tenisu napisali nisu, vec samo provociraju, podjebavaju i traze kavgu. I uvek se njima gleda kroz prste.
                          A totalno je nebitno da li je Admin musko ili zensko, bitno je ono sto radi.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • To sto ti Sandu pricas o konkretnom slucaju nema veze sa ovim o cemu sam ja pisala. To su dve razlicite stvari.
                            Mesas ih...imas primer kada se pre neko vece pojavjo AKan. Ok tebi nije problem zenska administracija...drugima jeste.

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ako se samo na upozerenje o ponasanju dize kuka i motika, lupeta svasta, pa i vredja...stvar je jasna. A primera koliko hoces.

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Vidi ti to kako Olja hoce da nas napravi Gasicima, predstavlja nas seksistima ni manje ni vise .

                                Pravda za Vladana! Vlajko admineeeee

                                Comment

                                Working...
                                X