Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    To kao da za par godina neko drzi Soraju ili Staniju.
    Realno brate
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Bane i Marić upozoreni za neprimereno ponašanje!
      Previše ste taj testosteron raširili ovuda, bolje ga vratite nazad i trošite na primerenije radnje! Sram vas bilo!
      Last edited by miloolja; 14-07-17, 01:23.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Iako je sa jedne strane skroz u redu sto sam dobio warn, precutao bih da nije ove druge recenice.Za Baneta ne znam da li je mislio ozbiljno ili se zajebava, ja sam samo napisao post koji se nadovezao na Tarantulin koji je u prevodu znacio nema tu sta da trazis ili budi miran i ne radi nista.Plus ja sam Tarantuli sibnuo reputaciju zato sto sam umro od smeha cim sam procitao njegov post i samo sam se nadovezao u saljivom tonu.Ono sto hocu da kazem, uzevsi u obzir nasu istoriju na forumu i aktivnost na odredjenim temama, nikako ne ide da budemo u isti kos niti da se za obojicu veze druga recenica.Meni mozes konkretno da kazes, neukusna sala ili da sam ga bas preterao(neprimeren recnik).Nikako to sto si napisala.Toliko od mene.

        I ako ce ovaj post da bude izbrisan, bice apsolutno nefer da ne izbrises drugu recenicu zato sto je iz mog ugla ponizavajuce da to stoji, a ja da na to ne mogu nikako da odgovorim.Bas zbog toga zato sto se do sada pokazalo da ne spadam u tu grupu likova.

        P.S.Onog koga interesuje sta sam napisao, rado cu da mu napisem u privatnoj.

        Comment


        • Apsolutno me tvoja percepcija ne zanima, niti šta si mislio, na koga si se nadovezao... bla, bla... ono je neprimereno prema našoj drugarici ovde, pa tamana da si naveći svetac na zemaljskoj kugli!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Zbog toga i jeste ok da dobijem warn, ali da me ovako blatis u drugoj recenici apsolutno nisam zasluzio.Veoma ponizavajuce, jesam ispao djubre prema forumasici ali onakvi epiteti ne treba uopste javno da se dele.

            Comment


            • Ispao si đubre, a nije u redu da te blatim???? To što kažem da je neprimereno tvoje i njegovo ponašanje, to je blaćenje.... i bez obzira što si ti ipak po svojim rečima ispao đubre prema njoj??
              Last edited by miloolja; 13-07-17, 21:39.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Урош94 View Post
                А зашто ти не волиш команке и курве? Нека искуства лична а? А? АА???
                A da ti maknes taj uvredljivi avatar?a?A?AA?
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ti si admin ili sta vec, moj sporan post je izbrisan(i pisao sam realno 10x gore stvari) dok tvoj i dalje stoji.U redu je samo da se napise opomenuti zbog neprimerenog recnika i tu staje.Kakvo crno spominjanje testosterona i udaranje ispod pojasa.Time je tvoj post automatski postao gori od mog.

                  Time sto mene blatis i svrstavas me u grupu paljevina(a nemam vise 18-19 godina da se lozim na lezbejke) je mnogo gora stvar nego sto sam dobio warn i mnogo mi smeta taj drugi deo posta.Oni koji su shvatili moj post vide to kao podjebavanje, nikakva seksualna fantazija koja se moze zakljuciti na osnovu tvog posta.Svaki nas post je bio kocnica i znak da nista ne pokusava.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Ti si admin ili sta vec, moj sporan post je izbrisan(i pisao sam realno 10x gore stvari) dok tvoj i dalje stoji.U redu je samo da se napise opomenuti zbog neprimerenog recnika i tu staje.Kakvo crno spominjanje testosterona i udaranje ispod pojasa.Time je tvoj post automatski postao gori od mog.

                    Time sto mene blatis i svrstavas me u grupu paljevina(a nemam vise 18-19 godina da se lozim na lezbejke) je mnogo gora stvar nego sto sam dobio warn i mnogo mi smeta taj drugi deo posta.Oni koji su shvatili moj post vide to kao podjebavanje, nikakva seksualna fantazija koja se moze zakljuciti na osnovu tvog posta.Svaki nas post je bio kocnica i znak da nista ne pokusava.

                    Ne znam šta ovim postižeš. Ok ne kapiraš, tvoj problem..Koga bre zanima da li si ti nekog podjebavao ili imaš sex fantazije? Svašta!

                    Ko je u toj grupi paljevina, da li me to zanima u životu? Tamo u onoj vašoj temi svašta lupetate i često prelazite granice... otud moj izraz da širite testosteron ovuda... jer da preterujete i ovde i u drugim temama za bezvezno čavrljanje... radite to, a da li ti konkretno ili ko još sa tobom i pored tebe, totalno nebitno, niti me interesuje.
                    Napravio si glupost i kraj. Drugi put razmisli šta pišeš.
                    Last edited by miloolja; 13-07-17, 21:53.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Samo ću reći - Merlinka na mom avataru je mnogo više rekla o nekima od vas nego o meni . Pretpostavljam jer se vodila polemika o Merlinki , a fale neke poruke...
                      I ako se neko šali i zez sa vama, morate dečaci ( jer se nažalost tako ponašate ) znati granice.
                      Čast izuzecima...
                      Olja
                      Last edited by Marija81; 13-07-17, 22:05.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Zemljo progutaj me
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Trazim samo da se izbrise druga recenica i nista vise.Bio sam na vise razlicitih(i ozbiljnijih) foruma, ali nigde nisam procitao kao veceras da se neki forumas spusta veceras kao ja i Bane malocas.Apsolutno ponizavajuce da se to bas pripisuje meni, a ne bi bilo fer ni da stoji za Baneta jer svi znamo sta pise i koje kikseve pravi tako da ne treba to uopste naglasavati jer se zna gde je pogresio.Kratko i jasno, bez dodatnih pojasnjenja..Ovo je bas bio dzukacki tretman forumasa.

                          Warn prihvatam oberucke, druga recenica je apsolutno neprihvatljiva.

                          Jesmo ispali(i ispadacemo) stoka, ali to ne znaci da nadredjeni treba tako da nas tretiraju.
                          Last edited by Ricma; 13-07-17, 22:02.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Zemljo progutaj me
                            Zašto ? Pa nisi valjda nešto skrivio ?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Јао Аки где си сада да се укључиш у ову расправу

                              Comment


                              • Mene više interesuje gde je Bane brat moj
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X