Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesu postojale u to vrijeme silikonske grudi?

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Npr JFK koji je svercao tu Merlinku, kasnije kad mu je dosadila podvodio je za svog burazera
      Taj rad.Riba bila na više abortusa nego svečanih večera ..
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Npr JFK koji je svercao tu Merlinku, kasnije kad mu je dosadila podvodio je za svog burazera
        E to je prava bratska ljubav!

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
          Taj rad.Riba bila na više abortusa nego svečanih večera ..


          Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite Lord Gangarić opet.

          Comment


          • JFK je bio protiv abortusa

            Imaju tuneli u Bijeloj Kuci tacno dje i kako je uvodio, svi kazu da je to mit, al u toj kuci zla ima svega i svacega

            Mozda ih Trumpo sad koristi, ne bi me cudilo
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Moram da priznam da sam se prevario za Makaronijevo politicko umijece. Jos uvijek je slina, ali covjek je skontao da jedini nacin na koji on moze nesto u svijetu da uradi jeste da se slize s Trumpom na licnom nivou.

              Rezultat, Trump ga gotivi, cak je i dosao na ovaj dan Bastilje.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Moram da priznam da sam se prevario za Makaronijevo politicko umijece. Jos uvijek je slina, ali covjek je skontao da jedini nacin na koji on moze nesto u svijetu da uradi jeste da se slize s Trumpom na licnom nivou.

                Rezultat, Trump ga gotivi, cak je i dosao na ovaj dan Bastilje.
                Jesi gledao onaj klip kad je bilo slikanje na ovom samitu gde se mučenik progurao kroz celu grupu da dođe do Trampa ?
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Jesi gledao onaj klip kad je bilo slikanje na ovom samitu gde se mučenik progurao kroz celu grupu da dođe do Trampa ?
                  Frajer se zaljubio u Trumpa

                  Meni je najjace kako ga svi oni lideri kao pljuju, a na g20 svi gravitirali oko njega
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Odje je dozvoljen spam, ajmo dekice do 19-og GS.

                    Comment


                    • Jel to trolujes paricu
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Iako sam bio razocarani Novakov navijac(sada na njega sam skoro ravnodusan), pa sam prestao da aktivno da pratim 2010 godine jer sam uvideo da se previse nerviram oko sporta kao sto je tenis i da sam pratio sigurno bih do sada imao barem jedan srcani udar.Psovao sam i kad sam gledao Junajtedove utakmice, pa nijednom mi se nije cinilo da ce da me udari srcka.Mada i sada da navijam za Novaka puko bih zbog toga sto se probudalisao sa hranom, a to mi vala ne treba da cesto gubim zivce zbog drugih koji mi ipak ne znace puno u zivotu.Sport ako gledam neka to radim vise zbog uzivanja, a ne zbog nerviranja.Tenis sam pratio najvise u periodu Roletovog uspona od 2004 pa do pocetka 2010 i bas u tom periodu je Federer osvojio najveci broj GS.Sada navijam za stvaranje nove istorije i ustolicenje GOAT-a.Jednog dana da se hvalim unucima kako sam gledao najboljeg igraca svih vremena i to bas kada je osvajao titule.Bez obzira sta uradi na Vimbldonu, verujem da ce da dobaci do 20.

                        Comment


                        • Gazi Role bome, samo nek ovjeri ovu titulu, presretan cu biti
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Gledao kako je gazio Zvereva pre nekoliko dana, pre nego sto sam otisao na Exit i malo sinoc sam uhvatio gazenje Raonica.

                            Comment


                            • Ricma

                              U Dukatu ih pokupimo, pa odvedemo na kej, jeftinije je

                              Jednom sam samo bio na keju ove godine, jbg, bas je mlado tamo, jos i ovaj zakon, tacno u zatvoru da zavrsim

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Pa recimo zato što je prostitutka,narkomanka i što je poznatija po svojim aferama sa oženjenim ljudima nego po svojim glumačkim ulogama.Pravi role model zar ne ?
                                To kao da za par godina neko drzi Soraju ili Staniju.

                                Comment

                                Working...
                                X