Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se tice ove situacije oko tuce. Izasao je snimak na kom se vidi da je sve normalno bilo, Ameri su slikali selfije sa tom devojkom, i onda je zasmetalo nesto tom nasem liku, ovaj je valjda pokusao da ga smiri (vrv mu i nesto rekao) ali je dobio udarac u glavu i onda nastaje haos. Ovaj ispao debil i to je to, zajedno sa svima ovima sto su kasnije sutirali.

    Btw, ta generalizacija je nesto najgore. Koliko sam puta samo cuo "ma ko ce drugi nego mi", "takvi smo ti mi" i slicno u negativnom kontekstu. Budale su budale i ima ih svuda na svetu.
    Last edited by Mr. Wolf; 12-07-17, 22:56.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Sto se tice ove situacije oko tuce. Izasao je snimak na kom se vidi da je sve normalno bilo, Ameri su slikali selfije sa tom devojkom, i onda je zasmetalo nesto tom nasem liku, ovaj je valjda pokusao da ga smiri (vrv mu i nesto rekao) ali je dobio udarac u glavi i onda nastaje haos. Ovaj ispao debil i to je to, zajedno sa svima ovima sto su kasnije sutirali.
      Daj snimak
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • http://www.blic.rs/vesti/hronika/prv...-video/rg05c0f
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Uskoro će biti 22. godišnjica operacije koja je poznata pod nazivom ’Oluja‘. To je operacija koja se ovde u Americi proučava i pokazuje šta dobro predvođena, dobro opremljena i dobro istrenirana snaga, politički dobro predvođena, može da napravi i preokrene. Posebno poštujemo vas, svog saveznika, jednu malu zemlju koja se bori znatno iznad svoje kategorije“, poručio je Matis hrvatskom ministru odbrane, prenosi „Jutarnji list“.

          Ja mislim da je mogao da nadje bar 100 boljih primera, a drugo znam da 99% laze da je on izucavao stanje u Hrvatskoj.
          To je covjek koji u dzepu od sakoa nosi knjigu Marcusa Aureliusa "Meditations" i ti da kazes da on nesto nije izucavao.

          Sto se tice Oluje, ne znam dovoljno o toj tematici, a i veoma je osjetljiva tema za diskusiju, te ne zelim da se ukljucujem u istu.



          Norveska je specificna drzava, stopa kriminala je povezana sa kvalitetom zivota. Hong Kong recimo ima smijesnu stopu kriminala, zasto, zato sto imaju najbolji index standarda zivota.

          Kada postoji disproporcionalni rascijep izmedju bogatih i siromasnih, ako ne zivis u diktaturi, stopa kriminala ce biti ogromna, jer ljudi imaju osjecaj da ne mogu drugacije da poboljsaju svoju zivotnu situaciju.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Evo Mitrovićev sin zgazio mučenu devojčicu na pešačkom prelazu nije ležao dan zatvora,izmuljao tata da devojčica nije bila normalna zato što su joj se roditelji razveli.Kako niko o ovome ne priča?
            To je sramota svih nas koji zivimo u ovoj zemlji.

            Норвешка рецимо има веома ниску стопу криминала и најмањи број повратника у исти после затвора, а веома благе казне притом.
            Problem je sto vecina ne oseca da vredi, ili da nema sta da pruzi, naucis ih da rade nesto od cega mogu da zarade, dobice na samopouzdanju, kad izadje moze da se zaposli a ne da i kad odradi kaznu za neko delo sto znaci da je platio, da i kad izadje ne moze posao da nadje kao i da je i dalje kriv. Ljudi su najopasniji kad nisa ne rade i veruju da nemaju nikakvu vrednost. Nesto je ovaj ludi Ramsey kuvar radio u Britaniji, ucio ih da kuvaju i sl stvari, ljudi bi kupovali od njih bez problema. Zatvor zaradi za sebe, ti ljudi (naravno, ubice, silovatelji i sl nikako ne mogu u taj program da udju) imaju neku vrednost i znanje kad izadju, a ne samo da sedi u celiji kao lezilebovic i ocekujes da posle 2-3 godine izadje i da nece da se vrati za kratko vreme. Evo ga jedan sad ide ulicama kao zombi i nikom nista, ceka se kad ce izbosti nekog opet ili ubiti kad bude trebala lova za dop.

            Comment


            • Pa koji je ovde crnac ja ništa ne vidim,ovaj što je prvi popio pesnicu ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Trebalo bi da je to on.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Pa koji je ovde crnac ja ništa ne vidim,ovaj što je prvi popio pesnicu ?
                  Да да, ни мени није први пут било јасно када сам гледао клип.

                  Comment


                  • Prvi sto je popio pesnicu je Amer izgleda, onda je on uzvratio ovom, slucajno udario devojku i ostatak je na drugom klipu gde su ga ubili i sutirali dok je bio na podu.

                    Comment


                    • A reci mi da li postoji osoba koju Donald i clanovi adm. postuju a da ta osoba ne razmislja kao oni i kritikuje ih. Poenta je da ukoliko CRO uradi nesto sto im se ne svidi, odmah ce isti taj Mattis da krene da ih pljuje.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Uskoro će biti 22. godišnjica operacije koja je poznata pod nazivom ’Oluja‘. To je operacija koja se ovde u Americi proučava i pokazuje šta dobro predvođena, dobro opremljena i dobro istrenirana snaga, politički dobro predvođena, može da napravi i preokrene. Posebno poštujemo vas, svog saveznika, jednu malu zemlju koja se bori znatno iznad svoje kategorije“, poručio je Matis hrvatskom ministru odbrane, prenosi „Jutarnji list“.

                        Ja mislim da je mogao da nadje bar 100 boljih primera, a drugo znam da 99% laze da je on izucavao stanje u Hrvatskoj.
                        Da li si ti normalan??????

                        Kakvu temu pokreces na sportskom forumu?

                        Sent from my Samsung using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          U Spaniji nema puno toga, ali vidim da si to i napisao. U principu je tacno sto Gangara kaze, ne moze se generalizovati, budala ima svugde, ali procentualno gledano mi digurno nismo pri dnu u ovim slucajevima.
                          Reci mi kakvi su ljudi u Spaniji. Je li istina da su omanji, mrsavi, vode zdrav zivot, riba im omiljeno jelo i vole da spavaju popodne.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            A reci mi da li postoji osoba koju Donald i clanovi adm. postuju a da ta osoba ne razmislja kao oni i kritikuje ih. Poenta je da ukoliko CRO uradi nesto sto im se ne svidi, odmah ce isti taj Mattis da krene da ih pljuje.
                            Alan Dershovitz.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Bez uplitanja u međudržavne probleme bivših nam republika! Čak i njihovo pominjanje je nepotrebno.
                              Ovo je suština tačke Pravilnika koji kaže najtrože je zabranjeno politiziranje. O AVu i Trampu...može, o nekim tamo šblblkkbl i samo to. Jasno madride?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Da li si ti normalan??????

                                Kakvu temu pokreces na sportskom forumu?

                                Sent from my Samsung using Tapatalk
                                Sorry vise je bilo za Akija i americku administraciju, ovo je stvarno bilo sporedno. Pritom nikakvo svoje misljenje nisam dao. Nemam ni ja nikakbo misljenje ili licno iskustvo o tome. Tako da ne zauzimam nikakav stav po tome. Neho je ovo vec 20i put da ovako pricaju sa svim mogucim drzavama.
                                Opet u pravu si potpuno, sad sam procitao jos jednom.

                                Comment

                                Working...
                                X