Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Spaniji nema puno toga, ali vidim da si to i napisao. U principu je tacno sto Gangara kaze, ne moze se generalizovati, budala ima svugde, ali procentualno gledano mi digurno nismo pri dnu u ovim slucajevima.

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Ako se čega u životu gnušam to je "muškarčina" koji tuku dok je neko na zemlji. Ne zanima me da li je Amerikanac, Englez ili bilo ko, čoveka ne diraš kad leži na zemlji! Nebitno koji je razlog. To je u Srbiji nažalost česta pojava. Zatvorio bi ih ja na duže vreme. Sve koji su zamanuli kad je čovek bio dole. Zamisli udaraš čoveka koji nije pri svesti u glavu konstantno nogama.
      Nije bas da ga ne diras, cepnes ga jednom (sutnes ili necim raspaucis), ali ne u glavu - i to cisto da mu stavis do znanja da ne ustaje. Da ne bi on tebe kasnije mogao na kvarno da odvali.
      Ali ovo da covek lezi obeznadjen i da ga pritom sutira gomila njih je stvarno najpickastije moguce. I za najvecu osudu.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Cikago i Detroit su najgori gradovi u Americi, zacudo vode ih od 60.-tih ljubljene demokrate naseg dragog madridiste.

        Pogledaj stopu kriminala recimo u Dallasu, ili zestoko konzervativnim zemljama kao sto su Alabama ili Tenesi ili Kentaki.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Cikago i Detroit su najgori gradovi u Americi, zacudo vode ih od 60.-tih ljubljene demokrate naseg dragog madridiste.

          Pogledaj stopu kriminala recimo u Dallasu, ili zestoko konzervativnim zemljama kao sto su Alabama ili Tenesi ili Kentaki.
          Jbg šta ja da im radim brate kako je Detroitu i Čikagu tako je i nama od 90-tih pa se ne ubijamo po ulicama,ovo kad klinci izađu i kad se desi sranje realno desi se svuda što nas ne čini najgorim ljudima na planeti
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Aki da li imas opravdanje za izjavu Mattisa?

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Jbg šta ja da im radim brate kako je Detroitu i Čikagu tako je i nama od 90-tih pa se ne ubijamo po ulicama,ovo kad klinci izađu i kad se desi sranje realno desi se svuda što nas ne čini najgorim ljudima na planeti
              Stoka smo mi, nema od toga da se raspravlja, ali stoka je i ostatak svijeta.

              Mi smo svi zivotinje koje zakoni i civiliziranost diferencira od zivotinja koje zive po dzunglama.

              Znam ja kakva je situacija kod nas u tom podzemlju, zna se sve ko koga puca i zasto ga puca. Ko koga reketari i sve te zajebancije.

              Ja ne izlazim previse u te neke nase nepostojece klubove. Izadjem, pa se sjebem, ne znam beknut, jer znam ako nekoj pogresnoj nesto kazem, mogao bi bez glave ostat.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Aki da li imas opravdanje za izjavu Mattisa?
                Veze nemam o cemu pricas.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Aki je u principu rekao ono što mislim...

                  Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Razlozi zasto smo zadnje rupe na svirali:

                  1. Nemamo adekvatne zakone.
                  2. Nemamo adekvatne ljude da izvrsavaju te zakone.
                  3. Nemamo dovoljno zatvora, posto privatni zatvori su misaona imenica kod nas.
                  4. Korupcija umjesto da bude vrhunski kaznjiva, ona se podstice i ohrabruje.
                  5. Nije nas strah zatvora ili policije.
                  6. Nije nas strah prekrsiti zakon, jer povazdan gledamo guzonje kako ga krse, sto ne bi i ja, ako oni mogu.
                  Samo bih umesto 1. stavio...zakon nam je NIKAKAV!

                  Sutra da ubijem čoveka (da se podrazumeva da nije "važnija ličnost"), izašao bih iz zatvora za 2 godine.

                  To što ja napišem da smo najgori, ne mislim bukvalno najgori na svetu, nego da smo kao narod nikakvi.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Evo Mitrovićev sin zgazio mučenu devojčicu na pešačkom prelazu nije ležao dan zatvora,izmuljao tata da devojčica nije bila normalna zato što su joj se roditelji razveli.Kako niko o ovome ne priča?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Razlozi zasto smo zadnje rupe na svirali:

                      1. Nemamo adekvatne zakone.
                      2. Nemamo adekvatne ljude da izvrsavaju te zakone.
                      3. Nemamo dovoljno zatvora, posto privatni zatvori su misaona imenica kod nas.
                      4. Korupcija umjesto da bude vrhunski kaznjiva, ona se podstice i ohrabruje.
                      5. Nije nas strah zatvora ili policije.
                      6. Nije nas strah prekrsiti zakon, jer povazdan gledamo guzonje kako ga krse, sto ne bi i ja, ako oni mogu.


                      U staroj drzavi iako Socijalisticka i korumpirana do zla bozijeg, znalo se ako nekoga prebijes, prebit ce i tebe. Ako ukrades torbicu zeni u tramvaju, jest ces na slamku 2 godine. Ako ubijes nekoga, neces vidjet vanjskog svijeta do dana dok te ne strpaju 2 metra pod zemlju.
                      Баш сам хтео тебе да питам, је л' мислиш да веће казне смањују криминал или обрнуто? И какво ти је мишљење о смртној казни и условима у затвору?

                      Норвешка рецимо има веома ниску стопу криминала и најмањи број повратника у исти после затвора, а веома благе казне притом.

                      Comment


                      • Uskoro će biti 22. godišnjica operacije koja je poznata pod nazivom ’Oluja‘. To je operacija koja se ovde u Americi proučava i pokazuje šta dobro predvođena, dobro opremljena i dobro istrenirana snaga, politički dobro predvođena, može da napravi i preokrene. Posebno poštujemo vas, svog saveznika, jednu malu zemlju koja se bori znatno iznad svoje kategorije“, poručio je Matis hrvatskom ministru odbrane, prenosi „Jutarnji list“.

                        Ja mislim da je mogao da nadje bar 100 boljih primera, a drugo znam da 99% laze da je on izucavao stanje u Hrvatskoj.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Zato što samo u našoj zemlji isti ti što to rade izađu brzo ili uopšte i ne odu gde treba da odu. Zato što nam je zakon jedna rupa bez dna. A zemlja gde je zakon kilav i gde čovek koji vozi mrtav pijan i pobije celu porodicu i izađe posle 3-4 godine iz zatvora jeste najgora.
                          Zakoni su u vecini slucaja najmanji problem

                          Comment


                          • Zola, vise ces dobiti za dilovanje pa cak i malo vece kolicina trave nego za ubistvo kod nas, pritom i ovo malo zatvora sto imamo su prepuni, pa se sve to posle kratkog vremena izbacuje. Pazi fazon, za 100 grama trave ti je zatvor od 3-12 godina, sto znaci 3 jer se realno odmah nagodis (znam nekog koji upravo lezi za to delo).

                            Kao sto ima dosta skrivenih ludaka koji za silovanje kazu da je devojka sama trazila jer je nosila nesto krace, tako imamo i milion primera gde su deca naucena da je nasilje okej (i to ne pricam o tome da se dva lika pobiju i zavrse muski i kraj), vec ozbiljno nasilje koje samo ceka da eksplodira.

                            Problem je sto u ljudima kljuca 3000 problema a nezreli psihicki i ne zna kako drugacije da se bori sa tim.

                            Comment


                            • Ганг, мени није јасно шта ти покушаваш да одбраниш овде, тј. конкретно ове момке што су убили тог лика на Закинтосу.

                              Је л' мислиш да треба да буду осуђени на 2-3 године затвора или тако нешто, да нису криви?

                              Иначе не зна се ко ми више иде на курац, људи који су расисти и мрзе црнце из не знам ког разлога или одвратни либерали који чим се деси неком црнцу нешто, одма скачу да је то расизам итд.

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Ганг, мени није јасно шта ти покушаваш да одбраниш овде, тј. конкретно ове момке што су убили тог лика на Закинтосу.

                                Је л' мислиш да треба да буду осуђени на 2-3 године затвора или тако нешто, да нису криви?

                                Иначе не зна се ко ми више иде на курац, људи који су расисти и мрзе црнце из не знам ког разлога или одвратни либерали који чим се деси неком црнцу нешто, одма скачу да је то расизам итд.
                                Ma ne branim ih i treba da robijaju mene nervira priča kako smo mi najgori narod i kada krenu tako da mi morališu prosto poludim,danas sam ženinu sestru hteo iz kafića da izbacim naglavačke
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X