Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da bar nisam ucio, lakse bi mi bilo.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment




    • Aki brate jesi li slušo ovu?

      Zajeban je Jahić u pm.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Ma jesam jebo ga svak.

        Izaslo na ispit 500 ljudi, cijeli ispit polozilo 30 ljudi. Zadatak, polozlilo 45 ljudi.

        Jebe se meni za diplomu, ona meni sekunde ne treba, al ovo mi je nenormalno gubljenje vremena i zivaca.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Imas ogroman ego koliko sam uspeo da primetim a pricao si davno kako pravis budale od profesora na svom faksu, mozda je to sada njegovo “pamti pa vrati”, neka vrsta osvete, malo da te muci iako znas...
          Mozda sve ovo nije tacno i imate korektan odnos ali generalno moras proceniti kako sa kojim covekom mozes da se postavis, narocito sa nekim od koga zavisis, na ovaj ili onaj nacin

          Edit: zaboravih, ukoliko si siguran u sebe uvek mozes traziti polaganje ispita uz prisustvo komisije.

          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
          Last edited by Miletić; 14-06-17, 00:14.
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Polako Aki, polozit ces. Nece ti nerviranje ništa pomoći.

            Ovaj profa inače ima tako običaj, nema ko s njim nije kuburio. Mali je procenat njih.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Jahicu na predavanje sam otisao 4 puta. Dva puta sam zaspao otvorenih ociju, jednom sam citao knjigu i jednom sam izasao u po frke.

              Jahic je kreten, koji se izivljava nad studentima jer mu je cejf.

              Napravio bi ja i od njega budalu, nikakav problem, nesiguran veoma cikica, al nije bilo potrebe, jer se s njim ne zajebaje, to svi znaju.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Сигурно с обзиром кога је ЛеБрон подржао у кампањи. Као и Сан Антонио, због Грега.
                Gledam sad nesto za NE i mediji oko toga napravise dramu, a tipa doslo 34 igraca kod Trampa.Pre dve godine kod Obame doslo ih je 36.

                Among the athletes not in attendance was quarterback Tom Brady, who announced Wednesday morning that he would be absent for "family matters."
                Also missing were defensive end Chris Long, running back LeGarrette Blount, defensive tackle Alan Branch, linebacker Dont'a Hightower, defensive back Devin McCourty and tight end Martellus Bennett, some of whom explicitly cited their opposition to Trump as their reason for not attending.
                Brejdi nije bio ni pre dve godine kod Obame, a sada svakako nije bio protiv Trampa.

                Comment


                • Brady je glasao za Trumpa, sad nije mogao doci jer mu je mama bolesna.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Predlozite neke dobre knjige vezane za Rimsko carstvo,njihove vladare,ratove,uredjenje,vojnu organizaciju itd
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Brady je glasao za Trumpa, sad nije mogao doci jer mu je mama bolesna.
                      Он је колико знам и добар пријатељ с Доналдом.

                      Comment


                      • On i Belicek su odlicni sa Trumpom.

                        A inace ona Bradyeva je galasala za Killary i pljuvala Donalda na svakom koraku, a Brady joj se smijao
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          Predlozite neke dobre knjige vezane za Rimsko carstvo,njihove vladare,ratove,uredjenje,vojnu organizaciju itd
                          Opa, ide Gangarić u osvajače

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                            Opa, ide Gangarić u osvajače
                            Make Vinjak Empire great again

                            Ma brate nekad se ubijem od dosade u kafiću pa reko da nađem zanimaciju dok je fudbalska pauza
                            Last edited by Lord Gangarić; 14-06-17, 14:19.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Predlozite neke dobre knjige vezane za Rimsko carstvo,njihove vladare,ratove,uredjenje,vojnu organizaciju itd
                              Uzmeš ceo serijal (5 knjiga) Imperator - Kon Igulden. Znači imaš 5 knjiga u serijalu. Prva je mislim..."Kapije Rima". Priča o Cezaru, o borbama, o zamršenim političkim igrama i tako to. Ja sam uživao, i pročitao prilično brzo...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Uzmeš ceo serijal (5 knjiga) Imperator - Kon Igulden. Znači imaš 5 knjiga u serijalu. Prva je mislim..."Kapije Rima". Priča o Cezaru, o borbama, o zamršenim političkim igrama i tako to. Ja sam uživao, i pročitao prilično brzo...
                                Hvala brate baš mi je i eM malopre dao link od Osprey Publishinga čak nisu ni skupe knjige samo moram da vidim kako dostave rade.
                                Ako još nekog zanima evo link-a https://ospreypublishing.com/rome-at-war-pb
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X