Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Nek nastavljaju da glasaju za Merkelovu, da im uveze jos jedan milion vehabija i morona iz divljackihbpropalih zemalja koji nemaju nikakve vjestine, sem pravljenja nereda.
    Merkelova je zlo,cionisticki lobi je stavio na to mjesto,cilj im je da isprazne Palestinu i sve muslimane posalju za Frankfurt i Minhen,kakvi su to arhizlikovci.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Ne. U USA se sve svodi na populizam, obećanja i sl.
      I Tramp je u tom fazonu, videće se , samo polako...
      Covjek je najveci zagovorni free market ekonomije u Americi od R. Regana.

      Populizam je ponovo izvrnut u nesto lose.

      Vlada treba da bude 'for the people, by the people'.

      Ja ne vidim sta je tu lose?
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ja ne vidim sta je tu lose?
        Znam
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Upecao si se direktno u ono sto sam rekao da nece niko pogledati sekund onih stvari sto sam objavio.

          Kazes kad ne umijem da odgovorim, pozivam se na nekoga drugog. Cek, zar ti meni nisi rekao da pogledam neku knjigu?

          Citav zivot ja bijem bitke protiv vjetrenjaca, prestat ce to do 25. onda cu imati ostata zivota slobode
          Treba mnogo knjiga da procitas, mnogo stvari da vidis, mnogo da dozivis jer ti je stanje uma takvo da ne mozes prihvatiti istinu da nijedan model drustvenog uredjenja nije dobar I povoljan po malog, obicnog coveka.

          Igre moci, igre gladi, igre kapitala, igre iz senke...konstantno elitisticko isplanirano ugnjetavanje obicnih normalnih ljudi. Gusenje ideja, gusenje slobode, etiketiranje neistomisljenika I njihova destrukcija.

          Zivot po kalupu, samo novac I bolji polozaj na piramidi moci. Nije bitno koga ces zgaziti, na koga ces se posrati da li ces majku prodati ako ces ici gore I celivati sliku Nikole Makijavelija jer sve su gadosti opravdane ako ces stici do cilja.

          Gubis indetitet, gubis integritet, gazis zarad tudjih ideala a slusas naredjenja dok ti je glava u tudjoj bulji.

          Malo genocid, malo etnicko ciscenje, malo da se proba vojna oprema, da vidimo kako leti nevidljivi I koliko Sirijci mogu da izdrze na nervnom gasu I dva gutljaja vode dnevno. Moze nam se sto da ne.
          Dnevno ako ne uniste jednu nacionalnu ekonomiju nisu zadovoljni pa onda uvece to nadoknade tako sto pisaju po Sitima, Jazidima.

          Igramo se hladnog rata sa komunjarama jer je to u fazonu ako nam je dosadno raznesemo zgradu sami sebi pa napadnemo neku zemlju iz dosade. Cisto da zamazemo oci ovim idiotima koji bi nas glorifikovali da im rodjenu majku zivu zapalimo.

          Serem se na celu anglosaksonsku imperiju od njihovih korena pa do njihovih izroda.
          Serem se na Ameriku, Britaniju, kapitalizam, Trampa, Hilari I Bila koji mi je omogucio da dane provodim u sklonistu I cuvam glavu od bombi umesto da zivim bezbrizno.
          Serem se na sve njih, na ceo sistem.

          Epidemija malignih bolesti u Srbiji, bolnice pune. Serem im se u ratnu etiku I postovanje Zenevske konvencije.

          NAjbolje bi bilo izbrisati ih iz istorije.
          I kapitalizam, komunizam, socijalizam, demokratiju... Sve na smetiste istorije I duboko zakopati da nikome ta nakardna shvatanja ne padnu na pamet.

          Restart! Ili kraj.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ne znam da li je neko ovo već postavljao. Dečko je objasnio

            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Bolje populista nego establishment kandidat, samo sto i medju populistima imas losih i "gresaka"ali to je sada vec stvar ukusa.

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Ne znam da li je neko ovo već postavljao. Dečko je objasnio

                Gledala sinoc...svaka cast momku...no, dzabe je sve to, ali mora od necega da se pocne, recimo od glasa omladine.
                Cuj dualno obrazovanje u Srb.... ejhhh koliko generacija i generacija upropasceno. Jos ovi diletanti na vlasti..
                Di nam je Maja bese ono sada...sa pravnim faksom naravnom? Umesto nekog nuklearnog fizicara negde postavljena?
                Strasne se stvari rade... opasne...
                Last edited by miloolja; 13-06-17, 17:53.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Svaka cast Indigo. Ti i ja brate se necemo sloziti, ali ja izuzetno postujem ljude koji imaju drugacije stavove i misljenja od mene, sve dok su normalni ljudi koji ne vicu na suprotstavljena misljenja, vec se upustaju u civilizovanu diskusiju.

                  Ali evo recimo, ja npr nisam cuo rjesenje koje bi ti ponudio.

                  I jos jedna stvar, ovaj student, svaka cast sto je rekao, ali, i to je mnogo veliko ali, koje on rjesenje ima na problem, a ne da trazi da mu neko drugi rijesi problem, citaj ovaj ministar kojeg spominje.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Svaka cast Indigo. Ti i ja brate se necemo sloziti, ali ja izuzetno postujem ljude koji imaju drugacije stavove i misljenja od mene, sve dok su normalni ljudi koji ne vicu na suprotstavljena misljenja, vec se upustaju u civilizovanu diskusiju.

                    Ali evo recimo, ja npr nisam cuo rjesenje koje bi ti ponudio.

                    I jos jedna stvar, ovaj student, svaka cast sto je rekao, ali, i to je mnogo veliko ali, koje on rjesenje ima na problem, a ne da trazi da mu neko drugi rijesi problem, citaj ovaj ministar kojeg spominje.
                    Jel bi bila sramota ako bih rekao da ne znam?
                    Da nemam pravu ideju niti viziju.

                    Znam samo da nista ne funkcionise, hiljadama godinama vec. Svi sistemi se vrte u krug neki su vise a neki manje devastirajuci. Ali su svi zaludni I besmisleni.

                    Na rizik da mi se svi smeju savrsen sistem postoji samo u fikciji I radio bih ga upotrebio.
                    Knjiga tj serijal " Dve zemlje" Roberta Sojera je svakako fikcija ali I jedna najzescih kritika modernog sveta.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Sto bi bila sramota ne znati nesto?

                      Veca je sramota pricat o necemu, a pojma nemat o tome. Zato ja skoro pa nikad ne pricam o stvarima kojima ne znam dovoljno.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ne citam ovih dana sta sve ovde fino pisete, u nekoj sam guzvi, ali upadnem na forum tu i tamo..i moram reci da sam i zinula od iznenadjenja i sela ko s Marsa da sam pala....Aki ne prica o stvarima o kojima ne zna, mislim...zar tako nesto postoji??? Good Lord!!!
                        A nesto nisam stekla utisak da ne guras nos svuda...eto i ovog studenta si vec okarakterisao...a kako znas da on nije nudio neko resenje....?? Uostalom tribina je bila o dualnom obrazovanju, a ne kako reformisati skolstvo....od kojeg primarno mora da se krene.
                        Last edited by miloolja; 13-06-17, 19:14.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Sto bi bila sramota ne znati nesto?

                          Veca je sramota pricat o necemu, a pojma nemat o tome. Zato ja skoro pa nikad ne pricam o stvarima kojima ne znam dovoljno.
                          To je to. Kljucno. Kako mi je samo pre neki dan legla ona diskusija sa tobom. Pricam ja sa nekim drugom sa kojim se tu i tamo vidim i pocne on pricu kako je najbolja zemlja Danska, socijalizam, on bi tu ziveo bla bla. Ali znas i sam koliko prosecni srednjoskolci znaju materiju, posebno kad nisu zainteresovani u politiku. Sustina je ovo sto si napisao sto sam citirao. I nista posto ja vidim da on ne zna mnogo o cemu prica, ja odlucim (iako nemam to misljenje) da glumim kapitalistu da vidim sta ce mi reci koje ce mi odgovore dati. I setim se ja nase price. Nisam se svega setio ali dovoljno mi je bilo pola tvojih stvari i krene on tuc muc. Na kraju se pogubio i poceo da prica kako je Kuvajt najbolja drzava i tako neke gluposti. Uzasno je bitna stvar u prici znati materiju bar priblizno dovoljno. Naravno da je znao on je mogao u mojoj prici naci mnogo rupa, ali posto nije lako sam mu cak prodao pricu o kapitalizmu.
                          Last edited by colchonero; 13-06-17, 19:17.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Sto bi bila sramota ne znati nesto?

                            Veca je sramota pricat o necemu, a pojma nemat o tome. Zato ja skoro pa nikad ne pricam o stvarima kojima ne znam dovoljno.
                            Hahahaha
                            1. Andrey Rublev
                            2. Thanasi Kokkinakis
                            3. Alexander Zverev
                            4. Ernesto Escobedo

                            Renesansa tenisa u 2016 godini.

                            Comment


                            • Guram ja nos svuda, ali mene neces vidjet da diskutujem o necemu, o cemu nemam dovoljno znanja.

                              Nikad mene neces vidjet da se raspravljam sa inzinjerom kako treba projektovati most.

                              Po pitanju ekonomije mogu sa svima da se raspravljam. Na vrlo visokom nivou sam po pitanju ekonomske teorije, biznisa i marketinga. Marketing najbolje znam od ovo troje.

                              Sto se tice diskusije mog mladog Madridiste. Ne moras se ti slagati sa mnom, al od mene bas bruku mozes nauciti po pitanju ove tri stvari gore sto sam naveo.

                              Takodjer mozda i najvaznije, naucit ces kako da diskutujes i ne das na sebe
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Madridov drugar zna sta valja

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X