Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Aki
    Postoji ona stara izreka dok jednom ne smrkne drugom ne svane.Tako je sa svim tim ideologijama,političkim principima i ostalim zajebancijama.Ne treba ti meni da pričaš u komunizmu kakav je kad sam ga na svojoj koži osetio.Mom dedi su komunisti oduzeli 60 hektara preradive zemlje zato što mi je pradeda bio odlikovani četnički vojnik.Dedin rođeni brat je hteo da se tuži sa državom i žalio se vlastima i završio je na golom otoku za ubistvo nekog beskućnika kog u životu nije video ali su zato dva udbaška oficira sve to slučajno videla.

    Slična priča je za socijalizam-kapitalizam.Neko radi od 8 do 5 za crkavih 20 hiljada dinara a neko pukne hiljadu evra za veče vozi BMW od 20k evra a student je i nema stalan posao.Prosto nečija kičma mora da na**e i tako je u svim ideologijama prosto ne postoji savršena politika.Tebi je idealan princip Trump i Amerika koja je zadnjih 200 godina kriva za mali milion sukoba i koja je bila gotovo glavni izvoznik ratne opreme i namirnica u zaraćene zemlje od 1880te pa pa do sad.Hajde da ne idemo toliko daleko evo ti primer zadnjih 20 godina i koliko su zemalja izmuzli i uništili da bi njihov prljavi kapitalizam preživeo.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangara View Post
      @Aki
      Postoji ona stara izreka dok jednom ne smrkne drugom ne svane.Tako je sa svim tim ideologijama,političkim principima i ostalim zajebancijama.Ne treba ti meni da pričaš u komunizmu kakav je kad sam ga na svojoj koži osetio.Mom dedi su komunisti oduzeli 60 hektara preradive zemlje zato što mi je pradeda bio odlikovani četnički vojnik.Dedin rođeni brat je hteo da se tuži sa državom i žalio se vlastima i završio je na golom otoku za ubistvo nekog beskućnika kog u životu nije video ali su zato dva udbaška oficira sve to slučajno videla.

      Slična priča je za socijalizam-kapitalizam.Neko radi od 8 do 5 za crkavih 20 hiljada dinara a neko pukne hiljadu evra za veče vozi BMW od 20k evra a student je i nema stalan posao.Prosto nečija kičma mora da na**e i tako je u svim ideologijama prosto ne postoji savršena politika.Tebi je idealan princip Trump i Amerika koja je zadnjih 200 godina kriva za mali milion sukoba i koja je bila gotovo glavni izvoznik ratne opreme i namirnica u zaraćene zemlje od 1880te pa pa do sad.Hajde da ne idemo toliko daleko evo ti primer zadnjih 20 godina i koliko su zemalja izmuzli i uništili da bi njihov prljavi kapitalizam preživeo.
      Pametno zboris Gangaricu ali ti ne valja sto gledas emisije onoga Tesanovica,mislim gledam i ja ponekad ali iz zabave mnogo mentola tamo gostuje nije zdravo za mozak.

      Comment


      • Ovo što ja pričam nema veze sa Tešanovićem nego je osnovno istorijsko znanje što bi svi trebali da znaju a ne da gledaju Kim Kardašijan i da pucaju selfije a ne znaju ko im je deda bio.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          Ovo što ja pričam nema veze sa Tešanovićem nego je osnovno istorijsko znanje što bi svi trebali da znaju a ne da gledaju Kim Kardašijan i da pucaju selfije a ne znaju ko im je deda bio.
          Nisam ni mislio da ovo sto pises ima veze sa Tesanovicem nego sam se zacudio odakle ovoliko ispravnih stavova kod osobe koja gleda onaj show od emisije.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Nisam ni mislio da ovo sto pises ima veze sa Tesanovicem nego sam se zacudio odakle ovoliko ispravnih stavova kod osobe koja gleda onaj show od emisije.
            A dobro jeste po malo show ali moraš priznati da ima i par dobrih i pametnih emisija tojest gostiju Baš sam pre neki dan rekao kako mu je šaren program i kako dovodi raznorazne goste što je sasvim dobra stvar u današnjim medijima gde je sve montirano i cenzurisano po volji našeg velikog vođe.Naravno ima neke emisije kad dovede neku prsotinu slušaš ga 10 minuta i zapitaš se gde trošiš vreme ali ajde i to je neka vrsta edukacije
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Gangara se nalije i prosipa znanje.

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Gangara se nalije i prosipa znanje.
                A Arnold sa sela samo provocira Nemoj meni te priče Terimatoru stari zna se kad je vreme da se nalije a kad da se vodi posao,od alkohola sam uneo samo jedan vinjak uz kafu
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangara View Post
                  A dobro jeste po malo show ali moraš priznati da ima i par dobrih i pametnih emisija tojest gostiju Baš sam pre neki dan rekao kako mu je šaren program i kako dovodi raznorazne goste što je sasvim dobra stvar u današnjim medijima gde je sve montirano i cenzurisano po volji našeg velikog vođe.Naravno ima neke emisije kad dovede neku prsotinu slušaš ga 10 minuta i zapitaš se gde trošiš vreme ali ajde i to je neka vrsta edukacije
                  Nemam ja problem sa tom emisijom,zelim im da postoje jos 100 godina,mislim gledajuci ta neka gostovanja se daleko vise ismijem nego gledajuci Kesica,nadje se i poneki ozbiljan i kvalitetan gost ali to je u odnosu 1:10,mislim vrte u krug nekoliko gostiju Miroljuba,Ducija,Petrusica,svakakvih suludih teoreticara zavjere,ali dobro mislim oni zive od toga,potrebno im je da budu gledani.Osim toga desnicarski su orijentisani i samim tim ja ih ne posmatram suvise ozbiljno.Cini mi se da si ti izbacio snimak nekog lika sto smatra da jevrejski lobi vodi svijet,da hoce da uniste bijelu rasu,da nam poturaju turske serije da bi nase zene posmatrale crnce i arape kao pozitivne likove,da smo mi arijevci i da ne treba da se mijesamo sa drugim rasama,i pri tome on sam izgleda kao da je iz Pakistana,ne znam meni su to smijesne stvari ali svakako zanimljive za slusat.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Nemam ja problem sa tom emisijom,zelim im da postoje jos 100 godina,mislim gledajuci ta neka gostovanja se daleko vise ismijem nego gledajuci Kesica,nadje se i poneki ozbiljan i kvalitetan gost ali to je u odnosu 1:10,mislim vrte u krug nekoliko gostiju Miroljuba,Ducija,Petrusica,svakakvih suludih teoreticara zavjere,ali dobro mislim oni zive od toga,potrebno im je da budu gledani.Osim toga desnicarski su orijentisani i samim tim ja ih ne posmatram suvise ozbiljno.Cini mi se da si ti izbacio snimak nekog lika sto smatra da jevrejski lobi vodi svijet,da hoce da uniste bijelu rasu,da nam poturaju turske serije da bi nase zene posmatrale crnce i arape kao pozitivne likove,da smo mi arijevci i da ne treba da se mijesamo sa drugim rasama,i pri tome on sam izgleda kao da je iz Pakistana,ne znam meni su to smijesne stvari ali svakako zanimljive za slusat.
                    Ta priča Arijevci je već prošlost u to niko više ne veruje ali bio je jedan lik ili čak dva da su pričali o tome.Mene je oduševio ovaj Dragan Marković bivši legionar koji živi i radi u Francuskoj koja je da kažem najveća žrtva te azinaltske borbe mada ako mene pitaš i zaslužili su.Pričao je kako zakoni tamo privileguju Arape i ostale azilante i kako polako ali sigurno Francuska gubi državu od njih.Kako bela žena voda kučiće a neka Arapkinja petoro dece i te ostale priče što je i više nego realno ali tamo ne smeš da pričaš o tome.Naravno možda i on malo preteruje sa ovim izjavama za serije i to ali ne greši da je većina muškaraca što je došla iz Sirije ratno sposobna omladina i da gotovo svi imaju neke robijaške tetovaže a njima religija zabranjuje da se crtaju po telu i te tetovaže uglavnom mogu da se nabave u zatvoru.Pa onda telefoni od po 500 evra i ogroman novac koji imaju.To sirotinja koja beži od rata nema brate moj ako me razumeš

                    Ne treba te goste slušati 100% ali zato možeš da odslušaš i da sam povežeš neke priče ako imaš kefalo pošto su danas mediji skriptovani i većina informacija je prošla inspekcije sa vrha vlasti pre nego što je objavljena u eter.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Evo Aki da vidis sta je key success



                      Vratite na pocetak, ne znam zasto nece da pusti od pocetka...
                      Last edited by Ser Deni ®; 12-06-17, 15:11.

                      Comment


                      • Ne provociram, nalije sam koristio jer se stalno sprdate za vinjak.

                        To mozda kad sam bio mladji i ludji, sad sam stariji i tiho lud, al ne provociram, sem Akia da zezam jer preozbiljno sebe shvata nekad.
                        Last edited by Seoski Terminator; 12-06-17, 15:10.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                          Evo Aki da vidis sta je key success

                          Mislim da bi Aki pre pročitao Mein Kampf nego odgledao Fergijev dokumentarac

                          @Terminator , znam bre brate sprdam se i ja
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangara View Post
                            Mislim da bi Aki pre pročitao Mein Kampf nego odgledao Fergijev dokumentarac
                            Ako hoce da bude uspesan, trebao bi od najboljeg nesto nauciti

                            Comment


                            • Spoiler



                              Ahahaha odrobijaće me Aki
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • "Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite Lord Gangara opet."

                                HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAAHAHAHAHHA poslace te u Guantanamo bay

                                Comment

                                Working...
                                X