Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Kako mucki i pokvareno

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Omiljeno mi je kad ljudi kazu da je nacionalizam losa stvar.

      Nacionalizam=patriotizam, jedino je kod nas to izopaceno do te mjere da smo poceli ratovati zbog jos uvijek nama nepoznatih razloga, al eto mrzimo se, iako ne znamo sto se mrzimo.

      EU je jedna autokratna zajednica koja namece zakone drzavama iako te ljude niko nikad nije izabrao.

      Ko je izabrao demokratski predsjednika EU?
      Zna se sta nacionalizam predstavlja na nasim prostorima,tu nema trunke patriotizma,sacica profitera i obezglavljena primitivna masa zeljna krvi koja stoji iza njih,naravno debelo izmanipulisana.Sta reci ljudima kojima je globalizam negativna stvar a zatvaranje u smrdljive nacionalisticke torove slicne feudalnim posjedima pozitivna.Jezivo kakva zamjena teza.Sto se tice demokratije volio bih da vidim tu demokratiju koju ce da kreiraju Le pen,Tramp i Seselj,prikljuci tu i Putina slobodno ekipa snova divota.

      Comment


      • Nije nemoguce da sam druge izbore u Britaniji fulio.

        Al haj da sacekamo, po exit polls ne valja za Terezu.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Pronađite i obucite Maru...
          Ahahah , nema mene tu - što jedava pronađoh

          Hoću ponovoooo , ali tek sledeće godine
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • O Seselju nemamo sta pricati. Covjek je bio genijalan pravni mozak, al je negdje pukao. Sarajevo je grad koji ima tendenciju da slomi ljude.

            On je pukao. Budaletina.

            Ja La Pen ne volim, ona je socijalista, Putin je socijalista. Ali ja sam protivnik EU i trenutno hocu da propadne EU, a onda da se uspostavi normalna ekonomija slobodnog trzista.

            Trump je jedini koji se zalaze za ekonomiju slobodnog trzista. Prvi i osnovni razlog zasto sam ja poceo podrzavati jeste njegova ekonomska politika.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              U potosu me je oduševljavala pekara , a Balkan haus bih zatvorila

              Spoiler
              Tzv Mermerna

              [ATTACH=CONFIG]14981[/ATTACH]

              I prava Mermerna - Saliara ( u kamenolomu )

              [ATTACH=CONFIG]14982[/ATTACH]
              [ATTACH=CONFIG]14983[/ATTACH]

              Psili Amos

              [ATTACH=CONFIG]14984[/ATTACH]

              Jola
              [ATTACH=CONFIG]14985[/ATTACH]
              Kako se zove ona mala plazica pre Psili Amos, moze da se prepliva i do susedne plaze?
              a ova prva plaza je uredjena i neki hotel je tu...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Ahahah , nema mene tu - što jedava pronađoh

                Hoću ponovoooo , ali tek sledeće godine
                Promovises mi odje Grcku,direktno mi atakujes na dzep,smanji malo gas poslaces mi citavi forum u Tasos.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Kako se zove ona mala plazica pre Psili Amos, moze da se prepliva i do susedne plaze?
                  a ova prva plaza je uredjena i neki hotel je tu...
                  Da l' beše Notos - tako nešto...ne mogu da se setim...

                  Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Promovises mi odje Grcku,direktno mi atakujes na dzep,smanji malo gas poslaces mi citavi forum u Tasos.
                  A šta ću kad je prelepo...
                  A i ti si u PG
                  Nisi na moru ...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    O Seselju nemamo sta pricati. Covjek je bio genijalan pravni mozak, al je negdje pukao. Sarajevo je grad koji ima tendenciju da slomi ljude.

                    On je pukao. Budaletina.

                    Ja La Pen ne volim, ona je socijalista, Putin je socijalista. Ali ja sam protivnik EU i trenutno hocu da propadne EU, a onda da se uspostavi normalna ekonomija slobodnog trzista.

                    Trump je jedini koji se zalaze za ekonomiju slobodnog trzista. Prvi i osnovni razlog zasto sam ja poceo podrzavati jeste njegova ekonomska politika.
                    Ne znam ja sta su deklarativno ti pobrojani ljudi,ali oni socijaliste nisu sigurno.Eu ima svojih mana ali razmisli sta bi na ovim prostorima moglo da nastupi ako bi Eu propala,kakav bi prostor otvorila ta bezperspektivnost,kakve bi spodobe mogle doci na vlast.Ameriku balkan vise ne interesuje toliko koliko je ranije, u nestajanju Eu bili bi smo prepusteni sami sebi sto znajuci kakvi smo ne bi zavrsilo na dobro.Posto si iz BIH znas dobro kakve bi tek tu komplikacije mogle da se dese.

                    Comment


                    • Ma ja odoh svakako u naredne dvije godine odavde, tako da me prakticno ne interesuje.

                      Ja za svoju zemlju nazalost kazem da treba na nju atomsku baciti, a onda jos jednu da budes siguran da je sve stavljeno sa zemljom i pocet gradit iz pocetka.

                      Ovdje nema nade i nece biti nade. Jugoslavija je kao i Libija licila na nesto dok je Tito odnosno Gadafi bio ziv. Kad su oni mandrknuli sve se raspalo. Nista oni nisu brilijantno napravili, ali su drzali mir.

                      Eu je tvorevina koja diktira svakakve gluposti, ja sam za slobodu da pravim vlastite politike.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Da l' beše Notos - tako nešto...ne mogu da se setim...



                        A šta ću kad je prelepo...
                        A i ti si u PG
                        Nisi na moru ...
                        Najveci dio drzavnog budzeta se popunjava od turizma,tako da ako nema turizma mogu da zivim i na vrh Durmitora i u Budvu centa necu primit.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ma ja odoh svakako u naredne dvije godine odavde, tako da me prakticno ne interesuje.

                          Ja za svoju zemlju nazalost kazem da treba na nju atomsku baciti, a onda jos jednu da budes siguran da je sve stavljeno sa zemljom i pocet gradit iz pocetka.

                          Ovdje nema nade i nece biti nade. Jugoslavija je kao i Libija licila na nesto dok je Tito odnosno Gadafi bio ziv. Kad su oni mandrknuli sve se raspalo. Nista oni nisu brilijantno napravili, ali su drzali mir.

                          Eu je tvorevina koja diktira svakakve gluposti, ja sam za slobodu da pravim vlastite politike.
                          Ma bjezi bolje ti je ako mozes,ali nikako USA tamo ce zutokljunac da sjebe sve,idi na Novi Zeland,Juznu Afriku,Australiju to su zemlje snova.

                          Comment


                          • Vidimo kako 'zutokljunac', sjebaje stvari.

                            Ekonomija cvijeta. Iako mi berza smrdi na bubble, moglo bi puci, ali to nema veze sa Trumpom, jedino ako napravi dobar posao sa FED-om.

                            Kad bi dobio priliku, odmah bi otisoa u USA.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Najveci dio drzavnog budzeta se popunjava od turizma,tako da ako nema turizma mogu da zivim i na vrh Durmitora i u Budvu centa necu primit.
                              U pravu si..Samo primorce treba obavestiti o tome.
                              Imala sam situaciju u Ulcinju pre par godina ( i tada se zarekla nikad više u CG- sem u goste ako me pozovu ) da su nas gledali kao da da smo ne znam šta...
                              Nigde lepe reči , sve nadrndano - Bože sačuvaj.
                              Budva je druga priča, ali pošto me smaraju " cajke " ne mogu ni tamo...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Vidimo kako 'zutokljunac', sjebaje stvari.

                                Ekonomija cvijeta. Iako mi berza smrdi na bubble, moglo bi puci, ali to nema veze sa Trumpom, jedino ako napravi dobar posao sa FED-om.

                                Kad bi dobio priliku, odmah bi otisoa u USA.
                                Zaboravio sam da pomenem Skandinaviju.Sto se tice Usa svakako je bolje i tamo nego ovdje ali uvijek sam smatrao da je bolje zivjeti u malim sredjenim drzavicama,stabilnim,nego u gigantskim drzavama gdje svaka kriza prijeti da donese mnogo vece turbulencije ali dobro ti si ekonomista bolje ces donijet procjenu toga tipa nego ja.Ja kad bi birao otisao bih za Svedsku i da me bog vidi,jedino sto klima malo zajebava ali nije tako strasno ja mislim.

                                Comment

                                Working...
                                X