Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliki je diječji dodatak u Srb?
    Juče mi priča jedan moler iz Niša kao 90e po đetetu.
    A kolega kaže oko 45e.

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • Kako nam priprijetise ona govna iz ISIS-a... Samo nam jos oni trebaju na Balkanu. Malo nas je jada ubilo do sad.

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        Znam da ovi sto iznajmljuju kola da ne dozvoljavaju da se ide na mermernu plazu, a moj krs nije siguran za duga putovanja, pa jbg. Ali planiram kako znam i umem da odem tamo, ne znam da li su skorijih godina sredili put do tamo i tamo da ima neki kafic i to Moracu da procackam netom.

        Za Giolu generalno kazu da je kockanje da li ce biti cista voda ili ce biti mutna haos, al na mermernu moram da odem kako god znam i umem. Cak sam nacuo da mozda ima i brodicem da se ide do mermerne.
        Ja sam isla brodicem na mermernu, nemoj nikako da je propustis, bas je genijalna
        Jedino je problem sto nije bilo nikakvog kafica, a nema ni hlada, tako da bi bilo pozeljno da ponesete neki mali suncobran

        Giolu nisam videla bas iz tog razloga, velika kocka, a umres do tamo
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Dobra je Ana but noup

          Spoiler


          Papi potvrdi

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Verovatno najlepsa teniserka koja je ikad krocila na teniski teren.
            Bouchard ispred.

            I ova iznad mene postavljena.

            Comment


            • I ova Ana.

              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ja sam isla brodicem na mermernu, nemoj nikako da je propustis, bas je genijalna
                Jedino je problem sto nije bilo nikakvog kafica, a nema ni hlada, tako da bi bilo pozeljno da ponesete neki mali suncobran

                Giolu nisam videla bas iz tog razloga, velika kocka, a umres do tamo
                Jesi u Potosu hvatala brodic?

                Hvala vam na informacijama inace.

                Comment


                • Najjača klopa je na neurohirurgiji



                  Originally posted by Seoski Terminator View Post
                  Ima lepih plaza, nesto sam amaterski gledao, al cu ozbiljnije da pogledam krajem jula kad vec budu imali i raspored voznje gradskog. Sigurno ce se nesto iznajmiti ako bude slobodno posto je avgust Al mozda i nahvatam nekog u busu da zajedno da idemo na neka dalja mesta od Potosa. Ima sigurno mesta na koja moram otici, mermerna mi je cak mozda i na prvom mestu, i ako generalno svi isto hvale Paradice i Golden kao dve naj uz mermernu.
                  Paradiso me nije oduševila..
                  Ali zato Psili Amos i Mermerna am stigla da odem, kao i Aliki i to mi je plan za neku narednu godinu.
                  U Potosu je plaža bez veze, ali je ok ako te mrzi da se određenog dana cimaš dalje , poslužiće...
                  Mi smo bili u avgustu i bilo je prelepo...

                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ja sam isla brodicem na mermernu, nemoj nikako da je propustis, bas je genijalna
                  Jedino je problem sto nije bilo nikakvog kafica, a nema ni hlada, tako da bi bilo pozeljno da ponesete neki mali suncobran
                  Giolu nisam videla bas iz tog razloga, velika kocka, a umres do tamo
                  Kada si ti išla ?
                  Pre dve sezone je bilo Čak i klopa... I hlad maslina, ubaciću neku fotku kasnije ( samo da izaberem neku gde me nema u kadru ) ...
                  Jolu mi ne pominjite , dušu sam po prašinčini ispustila do nje, još pošla u japankama ( to nikako, obujte patike ) i napravila ranu da sam se vraćala bosa do auta...
                  A uopšte ne volim skokove u vodu...
                  Za mene je to bio izgubljen dan...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Jesi u Potosu hvatala brodic?

                    Hvala vam na informacijama inace.
                    Mislim da iz Limenasa ide brodic, predaleko je da ide iz Potosa.

                    Inace, i mi smo bili smesteni u Potosu, ima tu par bas slatkih plazica (kad se setim kako se zovu, napisacu), a kola smo imali nekih 5,6 dana.
                    Probaj da iznajmis makar na par dana, jer nisam sigurna koliko je autobuski prevoz dobro organizovan.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Marija, ja sam bila ili 2014. ili 2015. i nije nicega bilo, znam da smo se gurale pod onim malim suncobranom da bas ne izgorimo
                      ali je zato voda genijalna, najlepsa na celom Tasosu

                      Aliki me je iznervirala, toliko su gusto postavljene one lezaljke, da mi se cini da mi onaj do mene sedi u krilu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Zgazili Konzervativci u Britaniji.

                        Ima nade za totalni raspad Eu
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Marija, ja sam bila ili 2014. ili 2015. i nije nicega bilo, znam da smo se gurale pod onim malim suncobranom da bas ne izgorimo
                          ali je zato voda genijalna, najlepsa na celom Tasosu

                          Aliki me je iznervirala, toliko su gusto postavljene one lezaljke, da mi se cini da mi onaj do mene sedi u krilu
                          U potosu me je oduševljavala pekara , a Balkan haus bih zatvorila

                          Spoiler
                          Tzv Mermerna

                          P8150029.jpg

                          I prava Mermerna - Saliara ( u kamenolomu )

                          P8150032.jpg
                          P8150035.jpg

                          Psili Amos

                          P8120064.jpg

                          Jola
                          P8120043.jpg
                          Last edited by Marija81; 08-06-17, 22:15.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Zgazili Konzervativci u Britaniji.

                            Ima nade za totalni raspad Eu
                            Sta tacno nalazis pozitivno u cijepkanju EU,porastu ksenofobije,sizofrenih nacionalizama,uopste opstoj ljudskoj degradaciji,imas li neki cudan fetis na opstu destrukciju i unistavanje svega sto su ljudi izgradili,na razbijanje jedinstva medju ljudima?Imas jako slicne stavove kao Seselj da li mislis da je ta spodoba ikad za nesto bila u pravu?Jako cudno mislim da si dovoljno pametan da shvatis koliko je glupo podrzavati takve pokrete u Evropi i svijetu uopste nadam se je u pitanju prolazna mladalacka buntovnost protiv sistema evo ne znam.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              U potosu me je oduševljavala pekara , a Balkan haus bih zatvorila

                              Spoiler
                              Tzv Mermerna

                              [ATTACH=CONFIG]14981[/ATTACH]

                              I prava Mermerna - Saliara ( u kamenolomu )

                              [ATTACH=CONFIG]14982[/ATTACH]
                              [ATTACH=CONFIG]14983[/ATTACH]

                              Psili Amos

                              [ATTACH=CONFIG]14984[/ATTACH]

                              Jola
                              [ATTACH=CONFIG]14985[/ATTACH]
                              Pronađite i obucite Maru...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Omiljeno mi je kad ljudi kazu da je nacionalizam losa stvar.

                                Nacionalizam=patriotizam, jedino je kod nas to izopaceno do te mjere da smo poceli ratovati zbog jos uvijek nama nepoznatih razloga, al eto mrzimo se, iako ne znamo sto se mrzimo.

                                EU je jedna autokratna zajednica koja namece zakone drzavama iako te ljude niko nikad nije izabrao.

                                Ko je izabrao demokratski predsjednika EU?
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X