Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jednom su mi prodavali Herbalife. Lik koji mi je to nudio, uletio mi s pričom želim li da promjenim svoj život. Toliko sam ga opro da mi je na kraju priznao da mrzi to što svako jutro ždere neki šejk, što ima jedan normalan obrok dnevno al' eto tobože to je zdravo.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Jednom su mi prodavali Herbalife. Lik koji mi je to nudio, uletio mi s pričom želim li da promjenim svoj život. Toliko sam ga opro da mi je na kraju priznao da mrzi to što svako jutro ždere neki šejk, što ima jedan normalan obrok dnevno al' eto tobože to je zdravo.
      E taj Herbalife ti je tek sekta za degenerike
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ujutro treba jesti slanine, pola ljeba, tri rakije zveknut' i za dezert dvije jabuke i krusku.
        sigpic

        Comment




        • Nutritivne vrednosti tog njihovog šejka koje su ravne jednom većem jajetu i jednom parčetu tost hleba
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ujutro treba jesti slanine, pola ljeba, tri rakije zveknut' i za dezert dvije jabuke i krusku.
            I pri tome moraš ustati u cik zore, tamo oko pet. Eto nedjeljom se može malo duže spavati, do pola 7.

            Ja sam primjetio čim ljudi prestanu piti, ganjati taj neki "zdravi" život ala ovaj herbalife odma' krenu bolesti.
            Last edited by Jax Teller; 07-06-17, 00:12.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Ja sam izgleda izuzetak od tog pravila.Dva meseca u ovoj godini nisam pio(a i prestao sam sa jos par stetnih navika), iako sam krenuo zdravo da se hranim(brzu hranu sam skoro izostavio iz ishrane) vratio sam se proslog meseca svim navikama.Prema toj sekti sam poceo da gajim poseban prezir, ubio bih se kada bih postao jedan od njih.

              Comment


              • Подржавам када се неко храни вегетаријански или вегански због здравља, али је идиотски због "моралних" разлога. Онда нека неко објасни лаву да не јури газеле, нек пасе траву мало

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Подржавам када се неко храни вегетаријански или вегански због здравља, али је идиотски због "моралних" разлога. Онда нека неко објасни лаву да не јури газеле, нек пасе траву мало
                  Upravo to , mada se mnogi zdravla sete / setimo kada već nastane neki problem.
                  I kada kažu ne jedu meso , jadne životinje i bla - truć a svi nose kožne jakne, tašne , cipele...ili bunde...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ja nisam probao taj Herbalife, ali promoterke jesam

                    Doduse dve, ali kontam da je to isto. Mislim prva je bila proba, a druga je bila da vidimo jel isti sastav, da ne moram da idem i na trecu.

                    Vratio sam se na "meso", jer nisam hteo da se slikam u krevetu sa sejkovima i ostalom buranijom kako srecno jedemo.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Онда нека неко објасни лаву да не јури газеле, нек пасе траву мало
                      Razlika je sto je lav mesozder, njegov organizam pocevsi od zuba preko organa za varenje i ostalog je prilagodjeno mesu dok kod coveka to nije slucaj. Nisam vegan i ne promovisem tu vrstu ishrane ali to su cinjenice.

                      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Upravo to , mada se mnogi zdravla sete / setimo kada već nastane neki problem.
                        I kada kažu ne jedu meso , jadne životinje i bla - truć a svi nose kožne jakne, tašne , cipele...ili bunde...
                        И то, заборавио сам. Лицемери.

                        Originally posted by Miletić View Post
                        Razlika je sto je lav mesozder, njegov organizam pocevsi od zuba preko organa za varenje i ostalog je prilagodjeno mesu dok kod coveka to nije slucaj. Nisam vegan i ne promovisem tu vrstu ishrane ali to su cinjenice.

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        Има и то логике што причаш, слушао сам Мирољуба како исто то тврди, али за зубе се не слажем. Еволуцијом човек се исправљао и користио више руке. Самим тим је храну спремао, секао итд. па му нису потребни јаки зуби за кидање.

                        Comment


                        • Upravo ovo što Marija kaže, i ja dok sam bio 100% zdrav jeo sam šta sam stigao, brz život, brza hrana. Pa je zdravlje reklo da tako ne može i ne žalim se, bolje se osećam nego kada sam drugačije živeo.

                          Verujem da je čovek 80, pa možda i 90% biljojed. Pitajte samo neke starije osobe sa sela šta su oni jeli uglavnom. Slušao sam Miroljuba skoro, i verujem da je uglanom u pravu za ono što kaže da većina modernih bolesti dolazi iz stomaka, tačnije iz creva. Kao i da mesna industrija forsira to da smo mesojedi, i da ne možemo bez mesa.
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Mnogo se malo ljudi generalno razume u zdraviju ishranu, a svašta pišu i tvrde. No, to su te slobode današnje i prava

                            Nego teška su neka sranja u Teheranu, bombe, mrtvi i ranjeni, a naši dobojkaši su tamo
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Braco mila, znate li nekog ko otkupljuje prehrambenu robu, tacnije konditore na veliko.
                              Nije o glavu nego da imam vise opcija.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Kakve sve ti zahteve nemaš ovde...
                                A kada se setim samo... počelo je davno nekad S.O.S. za zagoreli tiganj
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X