Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smisljeno sam sad isla na posao preko Slavije, fontana niti je osvetljena niti peva
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Nemoj da lupas gluposti.

      Nije ti izvodljivo da zaradis toliko na kablovima. Niti smem da racunam dupli PDV. Posto bi nas drzava zatvorila. Voidmo se kao stranci. Koliko su naplatili ruke i neke druge stvari to se mene ne tice. Sto se tice kablova, nije strasno bilo. Ali najiskrenije.

      Najzanimljivije je sto su Vladanovi Djetici radili ugradnju.
      Last edited by l1m4r; 05-06-17, 22:31.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Mnogo informacija trazite
        Kolliko od toga ide na vinjak?
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          Kolliko od toga ide na vinjak?
          SVE!!!
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Kod nas jeste i 100% marzu moguce zaracunat na kablovima

            Znam provjereno da su kablovi za tunel 1. mart isli sa 150% marzom i nenormalnom cijenom za transport.

            Mi imamo recimo, najskuplje kilometre autoputa na planeti
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Opet ti kazem, nije izvodljivo.

              Mnoge velike firme iz BiH kablvoe rade kao investiciju.. Ne mozes toliko da zaradis pogotovo na velikim projektima. Ni u Srbiji, ni Hrvatskoj, ni u BiH. bas nigde. Cak ni korporacije toliko ne mogu da zarade.

              pogotovo u Evropi, gde se cena kablova racuna u odnosu na cenu Bakra koja je promenljiva.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Opet ti kazem, nije izvodljivo.

                Mnoge velike firme iz BiH kablvoe rade kao investiciju.. Ne mozes toliko da zaradis pogotovo na velikim projektima. Ni u Srbiji, ni Hrvatskoj, ni u BiH. bas nigde. Cak ni korporacije toliko ne mogu da zarade.

                pogotovo u Evropi, gde se cena kablova racuna u odnosu na cenu Bakra koja je promenljiva.
                Ajde reci cu ti ime firme i sta su radili, a na tebi je da skontas ko je vlasnik firme i da povezes tackice

                BS Telecom Solutions
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Nista sladje od drzavnih tendera i firmi koje ti rade budzetiranje .

                  Kako god na kablovima ne mozes da imas 80% RUC. I ako svi zive od toga. Jedino ako si nabavio po preniskom bakru, a prodao ih po previsokom. A to nije bas tako.

                  Pitanje je sta je sve tu fakturisano kao usloge i kako su radili dopune tendera. Ili recimo, ako su slucajno kasnili sa zavrsetkom radova. E tu je bilo bas dranje Ali opet cifru koju si naveo. Nije izvodljivo
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Nista sladje od drzavnih tendera i firmi koje ti rade budzetiranje .

                    Kako god na kablovima ne mozes da imas 80% RUC. I ako svi zive od toga. Jedino ako si nabavio po preniskom bakru, a prodao ih po previsokom. A to nije bas tako.

                    Pitanje je sta je sve tu fakturisano kao usloge i kako su radili dopune tendera. Ili recimo, ako su slucajno kasnili sa zavrsetkom radova. E tu je bilo bas dranje Ali opet cifru koju si naveo. Nije izvodljivo
                    http://www.avaz.ba/clanak/172096/fir...-15-909-913-km

                    Ja nisam nista rekao, profa moj dobri.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • zasto fontana ne radi
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Mislio sam da si pametniji.. Nemoj da verujes svemu sto procitas
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Cim je to Limar pravio ne čudi me što ne radi.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Mislio sam da si pametniji.. Nemoj da verujes svemu sto procitas
                            Ma brate, ovo iz avaza je presmijesno, sta rade. Znam jer mi je stari bio nadzorni inzinjer na odredjenim dionicama autoputa.;

                            Pricao mi je nesto, davno, oko ove firme i kako deru Autoceste, to nije realno. Sjebali bi se ljudi. Ova cifra od 15m je vjerovatno ublazena, mnogo vise para su uzeli.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Cim je to Limar pravio ne čudi me što ne radi.
                              Nisam pravio .
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Podvalio Limeni fals kablove
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X