Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ti isto imas taj osecaj
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Novo kupalište za cigančiće male

      Hoće li uvek ovako da se menjaju svetla ko na vašaru, ili će biti neki nežniji prelazi?
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Cudi me da Vucic nije otvorio fontanu.

        A mi toliko osnovnih stvari nemamo da funkcionisu, da bling bling fontana nije imala potrebe da postoji.

        Sta ti Aki kazes o ovoj investiciji na Slaviji?


        Sad kad povedem devojku u Beograd, da vidimo fontanu, ima da se odusevi.

        Comment


        • Ko je platio fontanu i koji joj je smisao?

          Ako su odgovori drzava i nema smisla, onda bolje da ne znate moje misljenje
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kakvo ti je to pitanje ko je platio fontanu?

            tt sa A5 u inat Mi6
            Last edited by miloolja; 05-06-17, 11:40.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ovo je najlepsa fontana u istoriji, a vi tako
              sad kad stranci nagrnu da vide ovo cudo nevidjeno
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Causesku ih je napravio oko stotinu.

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Izlazio sam ja s zenskom od 27 godina, kad je meni bilo 20.

                  U zadnje vrijeme zanemarujem zensku od 24, meni su 22.

                  I pokusavam sa sarajevskim mini celebrityem kojoj su 33 da se dogovorim da izadjemo.


                  Za par godina, ce biti vjerovatno da cu izlaziti primarno sa zenama dobi 23-27.
                  Daj bre Aki. Ako je starija od mene ide joj automatska diskvalifikacija. Isto kao da je visa ili deblja od mene.

                  Comment


                  • Mi nemamo najlepsu fontanu u istoriji.
                    U potpisu, ljubomorni Novosadjani.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Causesku ih je napravio oko stotinu.

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      Kad sam bila u onoj odvratnoj Rumuniji i u Bukurestu, jedina ulica koja je valjala je bila ta koja je isla do njegove palate.
                      Duz cele ulice neke fontane, ali manje i onda kad se dodje do palate, ogromna fontana.

                      Mogao bi ovaj nas do predsednistva da lupi manje fontane
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ko je platio fontanu i koji joj je smisao?

                        Ako su odgovori drzava i nema smisla, onda bolje da ne znate moje misljenje
                        Fontanu smo platili mi, kao i sve ostalo sto nam ne treba.

                        A smisao fontane, pa da letujes u Srbiji, dobijes 5000 dindzi da se brcnes u Fontanama Srbije.

                        Comment


                        • Sada kada navrnu Bugari da vide muzicku fontanu, a novac u gradski budzet kaplje li kaplje, bravo Sinisa

                          Comment


                          • Meni je u Rumuniji bilo super, doduse bila sam u Temisvaru. tj zivela u njemu 3 meseca i tamo kupila najbolje, najudobnije, najlepse, a pri tom i najeftinije sandale koje sam imala u zivotu.
                            Ali nesto sam drugo htela...kada sam vec pomenula Causeskua i to sada i po necemu dobrom verovali ili ne... Veliki park u Temisvaru Koplor (Copilor) je nesto najbolje, najzanimljivije i najlepse od klasicnih parkova za decu pre svega, koje sam do sada videla igde, a recimo da sam putovala, a koji je napravljen u njegovo vreme.
                            Onakve sprave i zezalice nikada nisam videla i naravno da i matori ne silaze sa njih jer su dosta i velike. Cula sam da se renovirao i jedva cekam da odem ponovo.
                            Bukurest sam obisla, lepsi mi je Temisvar, maji, intiminiji, ali je gen njihova arhitektura jako zanimljiva i lepa, iz austrougarskog perioda, pogotovu doba Marije Terezije, pod uslovom da je diktator i njegova svita nisu unistili, a ono sto sam zapazila odmah da svi govore tecno francuski. Valjada im je to glavni jezik u skoli.

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Last edited by miloolja; 05-06-17, 12:34.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ja o Rumuniji i Rumunima imam ocajno misljenje
                              Nisam se ja nesto dugo zadrzala tamo, ali je iskustvo ocajno, Bukurest mi se nikako nije svideo, osim tog dela do palate.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ne znam sta ti se to tako strasno desilo tamo da si ih strpala sve u isti kos, a naravno i ne tice nas se...samo ako mogu da kazem nesto u njihovu odbranu, a to je da su u nenormalno surovim uslovma ziveli skoro pola veka. Nije zanemarljivo, pogotovu kada cujes price i iskustva tih jadnih ljudi iz prve ruke, kakva je to borba bila za goli zivot, mislim da su i preko najrodjeninih gazili da bi opstali. To su nevidjene strahote. A nisu ih mazili ni pre Causeskua. Stvarno smo bili u odnosu na njih ko sa druge planete. Kakav je Tile bio mag sve da zavara

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                Last edited by miloolja; 05-06-17, 13:01.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X