Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Koja je tvoja pozicija na net neutrality?
    Pa kad pogledaš sta se radi u fazonu ako hoćeš ovo plati, ako hoćeš ono plati.

    Hoću da gledam seriju preko Netflixa oni mi sakate konekciju, jer nemam plaćen paket posebno za Netflix. Hoću da skidam nešto sa torrenta, oni mi ubijaju konekciju, jer eto nemam plaćen paket.

    Znači ovako internet plaćam kao uslugu na koju moram da plaćam dodatne pakete da bih mogao da koristim. Samo da se uzme više para. Zar nije to suludo?

    Mislim kod nas je još dobra situacija, ali svakako se čeka da to dodje kod nas u skorije vreme.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

    Comment


    • Sasvim ocekivana funkcija za keramicara. Cak se moze reci da mu je plasiranje seksizma pomoglo da napreduje jer ce sada sa ovom novom funkcijom vise da zaradjuje

      Comment


      • Sa tim da je on trebao da bude sklonjen zauvek jos zbog onog helikoptera...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
          Pa kad pogledaš sta se radi u fazonu ako hoćeš ovo plati, ako hoćeš ono plati.

          Hoću da gledam seriju preko Netflixa oni mi sakate konekciju, jer nemam plaćen paket posebno za Netflix. Hoću da skidam nešto sa torrenta, oni mi ubijaju konekciju, jer eto nemam plaćen paket.

          Znači ovako internet plaćam kao uslugu na koju moram da plaćam dodatne pakete da bih mogao da koristim. Samo da se uzme više para. Zar nije to suludo?

          Mislim kod nas je još dobra situacija, ali svakako se čeka da to dodje kod nas u skorije vreme.


          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
          To se nikad u historiji nije desilo. Niti ce se desiti. Net neutrality je fensi ime za nesto sto su napisali Facebook i Google da bi imali monopol.

          Svaki put kad nesto drzava hoce da regulise to je najobicnije sranje.

          Evo ja imam 150mb internet, ima i manjih paketa ako nece neko da placa ovu brzinu, ja placam ovo. Ako hocu nesto, ta usluga treba da bude placena.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by realnost View Post
            Opasan duel danas u slagalici, i juče Žarko bio maestralan u ko zna zna i asocijacijama. Nadam se da će sa 3 pobede ići dalje. Inače mislim da je propustio penal u mom broju, ali šta da se radi. Aleksandar isto sjajan takmičar
            Ispustio je i njega Vlastimir u asocijacijama, a proći će s 3 pobjede sigurno.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Sa tim da je on trebao da bude sklonjen zauvek jos zbog onog helikoptera...
              Kad je preziveo helikopter, komentar oko novinarki je laganica, pogotovo kod nas. A u helikopteru bilo koliko bese mrtvh 6? Mi smo bolesna nacija, to je sigurno, i veoma nesigurna nacija.

              Comment


              • sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  To se nikad u historiji nije desilo. Niti ce se desiti. Net neutrality je fensi ime za nesto sto su napisali Facebook i Google da bi imali monopol.

                  Svaki put kad nesto drzava hoce da regulise to je najobicnije sranje.

                  Evo ja imam 150mb internet, ima i manjih paketa ako nece neko da placa ovu brzinu, ja placam ovo. Ako hocu nesto, ta usluga treba da bude placena.
                  Znači tebi bi bilo okej da plaćaš tih 150Mb/s i npr platiš Netflix 10$ da gledaš filmove, serije, ali te provajder malo throttle-uje, a onda ti kaže da bi normalno gledao bez buffer-ovanja da platiš još koji euro da to glatko ide.

                  Fora je sto uslugu plaćaš, ali ISP ti ograniči bandwidth za odredjene stvari, jer kao to je puno zauzimanje resursa. Net neutrality je ono kao što je sad kod nas da nema ograničenja, ovako će za sve biti različito. Kad budeš surfovao biće 150, kad budeš skidao sa torrenta biće 1Mb/s, kad budeš gledao YT biće 10Mb/s...


                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Sa tim da je on trebao da bude sklonjen zauvek jos zbog onog helikoptera...
                    Ali nije jer je lojalan
                    Samo još Mali da postane Premijer i sve je kompletirano...
                    Sve što bih rekla preko ovoga bilo bi za ban...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ceo Novi Sad zakrcen zbog kise, detelinara poplavljena.
                      Dokle ce biti problem zapuseni odvodi I losa kanalizaciona mreza, neverovatne stvari u 21 veku.

                      Mentoli iz vodovoda 16 na jednu fotelju sa metalnom cevkom cackaju odvod da prodje voda. Koji sistem sve im jbm.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Sad mi se rodjak vracao preko Novog Sada iz Subotice kaze potop.

                        Comment


                        • A ja otisao kod doktora u sorcu i majci

                          Mozete zamisliti moju facu kada sam krenuo da izlazim napolje i video kisu i led

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            provalim Nikolicu i njegov status netolerantan
                            Nisu tebe izgleda kad je trebalo
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Olja,

                              Prebaci musku temu u Sticky trheads
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Done.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X