Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bile su sve top.
    Imala je jedna kratku kosu tako da joj je to bio minus.

    Spoiler
    sledeća generacija sličnih će se zvati Vaučerke.

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • Aske, bre.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Ima ona još jedna ona je sada vrh.





        Sandraaaa

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Aske, bre.
          Tih se samo mi matori sećamo

          Današnja omladina možda iz te grupe zna Viktoriju
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • U ovoj pauzi u sportu (nema basketa, lige 5 jos nisu pocele, tur se zavrsio, NFL nista, tenis bez vecih turnira, F1 pauza) skrecem temu na temperaturu u Evropi.

            El Granado (pokrajina Huelva ne Granada) po zadnjim merenjima u 16:20h meri 46,4C. Jucerasnji (45C) i spanski (47C) rekorder Montoro oko 16:30 meri 45,2C, posle "niskog starta" od temp min 19C, za razliku od nekih mesta gde temp min nije pala ispod 27-28C, ali to je normalno za taj deo (severni deo Andalusije, prakticno pustinja, rastinje i masline), uvek krenu nisko i onda kad sunce izadje temperatura krene velikom brzinom na gore, u poslednja 3 sata ubedljivo najveci rast od skoro 6C. Juce je tu maksimalna od 45C izmerena tek posle 19h, danas ce vrv biti ranije, ali za ocekivati je jos da skoci. Moze da padne spanski rekord (47,3C Montoro 2017.), evropski vrlo tesko (48C, Atina 1977.), ali mozda bolja sansa za to bude sutra. Portugal isto ima vrlo visoke temeperature, ali ne znam njihov nacionalni sajt da bih mogao da vidim merenja.
            Last edited by colchonero; 03-08-18, 18:42.

            Comment


            • Pakao,inace nedje sam citao da ce se jako brzo,u iducih nekoliko decenija Pirinejsko poluostrvo pretvorit u pustinju.Pretpostavljam da to i nas sa juga Cg ceka.Moracemo u planine.
              Inace rekord za Pg je 45 stepeni.

              Comment


              • Sto bi se desilo kad bi se sav led na zemlji istopio?Koliko bi se digao nivo mora?

                Comment


                • Izazvali bi se kataklizma, kojoj smo blizu.

                  Zapravo zablokirala bi se Golfska i ostale struje.

                  Comment


                  • Originally posted by MarkoNFL View Post
                    Izazvali bi se kataklizma, kojoj smo blizu.

                    Zapravo zablokirala bi se Golfska i ostale struje.
                    Sad procitah da je pretpostavka naucnika da bi se nivo mora digao za 66 metara i da ce se to desit otprilike za 5000 godina.

                    Comment


                    • Leto je, izađite u grad, na pivo ako ništa drugo ...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Leto je, izađite u grad, na pivo ako ništa drugo ...
                        Poceo je da se sprema septembarski rok....

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Sad procitah da je pretpostavka naucnika da bi se nivo mora digao za 66 metara i da ce se to desit otprilike za 5000 godina.
                          Taman da moji i Komsini potomci uzivaju na obali Panonskog mora.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Mislim da je bolje da izađeš na tu pauzu neku ala pivo i gladanje levo-desno u devojke, nego što pišeš o pretpostavkama za 5.000 god
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Taman da moji i Komsini potomci uzivaju na obali Panonskog mora.
                              Mi se kopamo otprilike na 90 mnm sto znaci da cu bit postedjen.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Mislim da je bolje da izađeš na tu pauzu neku ala pivo i gladanje levo-desno u devojke, nego što pišeš o pretpostavkama za 5.000 god
                                I to sto kazes Oljice.

                                Comment

                                Working...
                                X