Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Kod nas se zna šta se gleda od 19h.. otkad znam za sebe

    Radili su istu stvar i za 50. ciklus valjda. Sanja, Žarko i Milica su po meni favoriti - od ovih kojih se sećam.

    I da, sviđa mi se promena bodovanja u prvoj igri, uvek me je nerviralo što se neproporcionalno mnogo poena može tu dobiti u poređenju s brojevima. Nadam se da nije samo privremeno.
    Ne bi trebalo da bude privremeno, ali videcemo.
    Vlastimir, Komsa, ovaj sada Braca sto je dobio Komsu. Onda ima jos nekoliko bas dobrih takmicara. Sve u svemu bice animljiv ciklus. Samo sto su i Milica i Zarko i Vlastimir jedno do drugoga ili bas blizu jedno od drugoga. Tako da najverovatnije samo jedno od njih troje moze do cetvrtfinala.
    Vec su dvoje cetvrtfinalista poznati Sanja (koja je napravila pet pobeda) i Komsa koji ima cetiri. Ne sumnjam da ce i ovaj Braca sada da sveze (pa verovatno jos cetiri pobede). Bice zanimljivo.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Tu je i Srđan koji je dominirao na fb slagalici.

      Moramo ga uputiti u tokove igre, džabe što gleda otkad zna za sebe.

      Comment


      • Loncarevic?
        Dobar je Srdjan, bice tu odlicnih partija.
        Ja da se pitam, ja bih samo ovakve cikluse pravio, gde ima covek sta da vidi, a ne da gledamo raznorazne Slavoljube. Mislim da jedno vreme nikakav uslov, tj preduslov nije morao da bude ispunjen da bi se takmicio u slagalici (ne znam kako je sada, ali za ranije znam da bukvalno nista nije postojalo, nikakav test, nikakav odabir, samo se prijavis i ucestvujes) pa smo svedoci raznoraznih likova koji su dosli samo da bi se obrukali.
        Last edited by Sandugp; 15-05-17, 07:10.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Danas mi neka žena u kafiću pričala za ovo,ja nisam ni znao da ovaj reality još traje Kakva je ovo debilana druže pa cirkusi hleba i igara su mala beba za ovo ispiranje mozgova Inače poznajem ovu voditelj družili smo se pre nekoliko godina i to baš() ,ladno nisam znao da radi ovde

          Last edited by Lord Gangarić; 15-05-17, 12:16.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Kod nas se zna šta se gleda od 19h.. otkad znam za sebe

            Radili su istu stvar i za 50. ciklus valjda. Sanja, Žarko i Milica su po meni favoriti - od ovih kojih se sećam.

            I da, sviđa mi se promena bodovanja u prvoj igri, uvek me je nerviralo što se neproporcionalno mnogo poena može tu dobiti u poređenju s brojevima. Nadam se da nije samo privremeno.
            Da, zna se šta se radi u 19h, a sada eto može da se vrati emisija (tv), pogleda na yt.. tako da hvala tehnologijama i napretku ljudskom

            Velika, velika šteta što su Milica, Žarko i Vlastimir jedan za drugim, baš su mogli da nameste malo to da ih razdvoje, ovako ne mogu svi da idu dalje, a pored ovo troje Sanje, Brace i Vladimira...apsolutno zaslužuju. Videćemo da li će još neko da se pojavi, tačnije da se prisetimo.

            I da ovo je pravednije bodovanje sa slovima, mada mi je omiljenija igra od brojeva, oni su dosadni i lakši
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kako znate da će oni ići jedan za drugim? Nisu ih ukrštali nikako, nego idu po redu kako su pobeđivali?
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Ne nego je bio žreb redosleda, zašto bi išli po redu?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • I meni to čudno delovalo skroz da idu po redosledu ciklusa. Hvala za redosled
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Bojan Lukic je moj favorit.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment




                    • Last edited by Seoski Terminator; 16-05-17, 17:27.

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Zar iko može da povjeruje u ove budalaštine?! Žalasno.

                        Nije mi žao učesnike ovakvih emisija.. Nego njihovih familija. Kako je roditeljima dok gledaju ćerke što se vatinjaju, skidaju, opijaju... pred kamerama.

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Samo da javim ako neko bude dolazio put CG.

                          Donešen je zakon o obaveznom vezivanju putnika na zadnjem sjedištu, tako da se ne bi ko zajebo.

                          "I love to speak with Leonard
                          He’s a sportsman and a shepherd
                          He’s a lazy bastard
                          Living in a suit ."
                          Leonard Cohen

                          Comment


                          • Originally posted by Bane je View Post
                            Samo da javim ako neko bude dolazio put CG.

                            Donešen je zakon o obaveznom vezivanju putnika na zadnjem sjedištu, tako da se ne bi ko zajebo.
                            Mene hteli da kazne sto nisam prijavio mesto boravka, 400 evra kazna ili policijska stanica. Pre toga nikad problema nisam imao.

                            Ja mu rekao da me vodi u zatvor I onda je odustao. Dao mu 20 evra okrenuo se I otisao.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Tih 20 eura su mu bile priorotet, ebe se njemu što ti nisi prijavio boravak.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Nego jel ste primetili da nema Akija? Jel on to ne može da uđe na forum?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X