Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E baš sam se čudio da ti je Rumunija favorit Šalu na stranu svaka vama čast kako možete to da gledate
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangara View Post
      E baš sam se čudio da ti je Rumunija favorit Šalu na stranu svaka vama čast kako možete to da gledate
      Ja iz navike, gledao kada sam bio klinac i bas mi se svidjalo, pa eto ostalo, mada generalno propalo takmicenje skroz i sve je postalo politika.

      Poslusaj pesmu, bas je lepa ova pevacica i da cujes kako zavija "Yodel it", kazem replayujem celo jutro samo to, svidece ti se.
      Last edited by Tobdzija; 12-05-17, 11:21.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Rumuni jodluju??? O bože svaštaa!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Meni uši baš izbolo to jodalei, jodaleioo..Malo vuče na Peru Detlića. A legende ovi ljudi što mašu sa zastavicama, daj tu neki barjak 2,5 sa 2 da se vijori
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by realnost View Post
            Meni uši baš izbolo to jodalei, jodaleioo..Malo vuče na Peru Detlića. A legende ovi ljudi što mašu sa zastavicama, daj tu neki barjak 2,5 sa 2 da se vijori

            Hahaha

            Comment


            • Attached Files

              Comment


              • U sistemu kakav mi imamo drzava je obavezna da pokrije troskove jer je drzava ta koja pruza usluge zdravstvenog osiguranja.

                Ja sam generalno protiv sistema univerzalnog zdravstva, ali u ovom slucaju drzava mora da plati troskove, ali to se nikad nece desiti jer je univerzalno zdravstvo, nacionalizovano zdravstvo ili socijalizovano zdravstvo najobicnija prevara.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment




                • Brate do danas nisam ni znao ko mu je zena
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Pa ti onda ne znaš priču da je išao u školu sa njenom ćerkom koja ga je zvala " budala "
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Opce je poznato da ljudi koji vole ekstremno starije zene od sebe su psihopate.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Opce je poznato da ljudi koji vole ekstremno starije zene od sebe su psihopate.
                        A oni koji vole mnogo mlađe ?
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          A oni koji vole mnogo mlađe ?
                          Sad ce aki da ti objasni da je to normalno
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Hahahhahahha.. nema Aki šta ne zna, ko mator : )))
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              A oni koji vole mnogo mlađe ?
                              Po Darwinu potpuno normalni i normalniji od onih koje vole svoju generaciju.

                              Ako muskarac sa 60 se lozi vise na svoju zenu od 60 nego na neku zensku od 20, on nije normalan.

                              Muskarci cijene ljepotu. Zene sigurnost i jake gene.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Sad ce aki da ti objasni da je to normalno
                                I to na primeru Donalda
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X