Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Aki fino kaze poslodavcu da mi ukine non compete ili cu ga tuziti, ako imam non compete klauzu u ugovoru i odem kod konkurenta i kazem im sve tajne konkurencije.

    Amerika nije primjer liberalnog kapitalizma od osnivanja FED-a.

    Indigo, navedi mi kako meritokracija funkcionise u socijalizmu?
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Indi brate, ne bi bilo lose da mi nabacis neke Norvezane investitore kada osvojim vlast, pa da dignemo neku fabriku u Sapcu i da se zaposle svi Gangarici po pravoj, pobocnoj i tazbinskoj liniji naseg Gangare, a u inat meritokraciji

      Comment


      • Originally posted by Princoni View Post
        Indi brate, ne bi bilo lose da mi nabacis neke Norvezane investitore kada osvojim vlast, pa da dignemo neku fabriku u Sapcu i da se zaposle svi Gangarici po pravoj, pobocnoj i tazbinskoj liniji naseg Gangare, a u inat meritokraciji
        Ovo se zove crony capitalism i zbog toga svi mrze kapitalizam
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          Indi brate, ne bi bilo lose da mi nabacis neke Norvezane investitore kada osvojim vlast, pa da dignemo neku fabriku u Sapcu i da se zaposle svi Gangarici po pravoj, pobocnoj i tazbinskoj liniji naseg Gangare, a u inat meritokraciji
          Da ti rade za 150 evra i da nose pelene u smeni da ne idu u WC? Neka hvala Princoviću tu možeš svoju rodbinu da zaposliš moja je zadovoljna posadili su malinu i svi rade hvala bogu.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            Da ti rade za 150 evra i da nose pelene u smeni da ne idu u WC? Neka hvala Princoviću tu možeš svoju rodbinu da zaposliš moja je zadovoljna posadili su malinu i svi rade hvala bogu.
            E moj Gangaricu, nasedas na te jeftine price politickih oponenata . Nikada ja od svoje zemlje ne bih pravio zemlju jeftine radne snage . Ima od Sapca da napravimo Sabac na vinjaku, samo da me Indi ne ispali za Norvezane

            Comment


            • Ne brini Princaro, pobrinut cu se ja da ne osvojis vlast sve dok ne zauzmes kontra EU stav.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Принцара подржава ЕУ, притом је на форуму једно време био "Принцара ДЈБ", претпостављам да то значи да подржаваш Доста је било или има неко друго значење?
                Last edited by Победа; 07-05-17, 00:52.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ne brini Princaro, pobrinut cu se ja da ne osvojis vlast sve dok ne zauzmes kontra EU stav.
                  Aki, EU nema alternativu . Na tom putu treba ici sve dok postoje za to interesi. Na zalost ovaj razvod Britanije i EU ce usporiti put Srbije ka EU, tako da ne verujem ni da cemo biti clanica EU u narednih deset godina

                  Pobeda, jesam ih podrzavao, ali vise ne vidim neku njihovu dalju perspektivu posle niza politickih neozbiljnosti usled kojih su prosli na predsednickim izborima kako su prosli.

                  Comment


                  • Kako Princonovic hoce da se obogati od javne sluzbe.

                    Norvezani investiraju 5 m eura, a Princonovic metne u slajpek 10% ili ti ga stancugu od 100 kvadrata u centru BG i vikendicu u Becicima.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Eu nema alternativu, slazem se i iz tog razloga ne treba da postoji.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Kako Princonovic hoce da se obogati od javne sluzbe.

                        Norvezani investiraju 5 m eura, a Princonovic metne u slajpek 10% ili ti ga stancugu od 100 kvadrata u centru BG i vikendicu u Becicima.
                        Ne brini se, insistiracu na donosenju Zakona o poreklu imovine

                        Aki, jel imas ti konkretne razloge zasto si evroskeptik ili prosto volis da budes pristalica manjinskih stavova

                        Comment


                        • Autokratski rezim EU ne smije da postoji.

                          Oni su regulatori trzista i primoravaju druge drzave da ispune neke njihove uslove da bi postale dio njohovog elitnog drustva. To nije unija, to je ucjena. Ili budite kao mi ili propadnite.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Taj savrseni americki kapitalizam kroz svojih 240 godina (ili koliko vec) postojanja na svu srecu nije odneo niti jednu neduznu zrtvu, ta drzava nije pokrenula niti jedan rat i ne glumi svetskog policajca...
                            Sjajan sistem, beskucnika pune ulice, ljudi umiru jer nemaju zdravstvenu zastitu, dete cim se rodi osniva se fond za skolovanje ne bi li imalo kakvu-takvu sansu za kvalitetno obrazovanje, humano nema sta

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Autokratski rezim EU ne smije da postoji.

                              Oni su regulatori trzista i primoravaju druge drzave da ispune neke njihove uslove da bi postale dio njohovog elitnog drustva. To nije unija, to je ucjena. Ili budite kao mi ili propadnite.
                              Niko nikoga ne primorava. Ako zelis biti deo grupe, onda moras igrati po pravilima koja vaze u toj grupi. I tako je i generalno i u zivotu. Jednostavno te nece primiti na bal ako si dosao u trenerci

                              Comment


                              • Originally posted by Miletić View Post
                                Taj savrseni americki kapitalizam kroz svojih 240 godina (ili koliko vec) postojanja na svu srecu nije odneo niti jednu neduznu zrtvu, ta drzava nije pokrenula niti jedan rat i ne glumi svetskog policajca...
                                Sjajan sistem, beskucnika pune ulice, ljudi umiru jer nemaju zdravstvenu zastitu, dete cim se rodi osniva se fond za skolovanje ne bi li imalo kakvu-takvu sansu za kvalitetno obrazovanje, humano nema sta

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                Ovo nije tacno.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X