Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemojte da se svadjate, pls.

    Sve je ovo madridista zakuvao tacno znam.
    sigpic

    Comment


    • Madridista uvijek ima upetljane prste u nekom incidentu.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Sad ce Madridista da ugasi mene i medjeda i da nam preuzme Aleksandru.No ne bunim se, on je najkriticniji.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          A sta ako ja imam info da ona ne koristi runkeeper i da su nam sanse izjednacene nego te samo lozim? Oslanjas se samo na moje poluinformacije, izgubices bez problema ako ne nadjes novi izvor.

          Indigo, u bedaku sam nakon sto sam zavrsio sa drugom knjigom tj sa Velikim Lovom.Pokusao nesto drugo da citam i ne mogu, moram sutra da kupim Ponovorodjenog Zmaja.Ne mogu ni da poredim sa prve dve knjige Igre Prestola, zato sto mi je izvetrelo.
          Znas one likove sto prodaju knjige na Bulevaru Oslobodjenja, kaze jedan nabavice mi ceo serijal za 6000.
          Da sacekam samo koji dan da ih nabavi.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ja se vala vama divim sto citate fikciju.

            Ja to sekunde ne mogu
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Indigo, uzmi da citas Rodzera Zelaznog(Hronike Ambara) ako vec nisi.

              Meni je jedan knjigofil rekao da uzmem da citam sledece serijale epske fantastike:Tocak Vremena, Malacka Knjiga Palih, Arhiva Olujne Svetlosti(mada to se nece skoro zavrsiti,), Red Magle(isto vazi), Prvi Zakon, Dreani saga, Skrhano more i Saga o Vescu.Ostalo moze da priceka ili sam vec citao. Mada kapiram da si ovo pobrojano sve procitao sem mozda par novijih knjiga. Sta god da odaberese, nema greske.Verujem drugu na rec.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Sad ce Madridista da ugasi mene i medjeda i da nam preuzme Aleksandru.No ne bunim se, on je najkriticniji.
                Prepustam ti je.

                Ja sam zaljubljen lik

                I ovako ne znam sta ce devojke da mi kazu
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ja se vala vama divim sto citate fikciju.

                  Ja to sekunde ne mogu
                  Ubedljivo najjaci zanr, citam povremeno trilere, krimi ili misterije ali nijedan zanr nema tu dubinu(u svakom pogledu) kao EF/Sci-Fi i gde kreatinost pisca dolazi mnogo vise do izrazaja nego u drugim zanrovima.Divim se tim likovima kakav kompleksan svet izgrade u svojoj glavi i to uspesno prenesu na papir.I to kaze covek koji ni 10% ''obavezne'' literature nije procitao.

                  Secam se bas kada sam pricao sa Dusanom i kad sam mu rekao da imam osecaj da ce dva tri lika sigurno da se pojave u kasnijim delovima i nisam pogresio povodom toga iako nisam jos dosao do tih knjiga.Steta sto je Robert preminuo i nije bas on dovrsio.Ceo serijal ima preko 10000 strana, pa kolik otu tek ima likova i zapleta, a manje-vise po onome sto sam cuo nije doslo do drasticnog pada u kvaliteta.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ja se vala vama divim sto citate fikciju.

                    Ja to sekunde ne mogu
                    Ako preteras sa jednim zanrom izgubices interesovanje za citanjem.

                    Nje vazno sta je u pitanju. Treba nekada skrenuti misli sa posla ili faksa, ili stvoriti naviku za nesto drugo.
                    Last edited by l1m4r; 02-05-17, 21:15.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Jel digitalna tvrđava spada u SF? To je jedino što sam pročitao i što mi se svidelo. Počeo sam još par nekih knjiga, ali nisam ni završio. Ne mogu ja to, ni filmove ni serije. Zato npr nisam gledao GoT.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Ako preteras sa jednim zanrom izgubices interesovanje za citanjem.

                        Nje vazno sta je u pitanju. Treba nekada skrenuti misli sa posla ili faksa, ili stvoriti naviku za nesto drugo.
                        Ma nemam ja zanr.

                        Ja citam bukvalno sve sto mi padne pod ruke, osim fikcije.

                        Jebiga, nekad knjigu od 100 strana progutam za 20 minuta, a nekad mi treba par sati, sve zavisi od stiva.

                        Recimo Adama Smita treba citat mjesecima. Hayeka i Fridmana sedmicama.

                        Za Keynsa cu morat da se pripremim sa nekim dobrim alkoholom, a za Marxa nekim ozbiljnim kokainom

                        Sto se faksa tice, u zivotu nisam procitao neki udzbenik ovih kvazi profesora na mom faksu. Ne volim udzbenike generalno, previse su sturi.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Fantastika zakon. Najviše se izgubim dok čitam fantastiku, bilo kakvu SF ili EF. Odličan krimić može da me natera na razmišljanje, ali fantastika na maštanje.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Prvo sam mislio da je Pobeda napisao post, pa me je to pozitivno iznenadilo dok nisam video da je to zola.

                            @Aki

                            Sta bi ti izdvojio od knjiga koje si proitao, a koje bi nama mogle da budu zvucne?

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Fantastika zakon. Najviše se izgubim dok čitam fantastiku, bilo kakvu SF ili EF. Odličan krimić može da me natera na razmišljanje, ali fantastika na maštanje.
                              Uzmi od Eka Ime Ruze ili Prasko groblje.

                              Ruzu ima da proklinjes prvih 100 strana A groblje ne znas u trenutku gde si i sta si. Ali je vrhunsko i jedno i drugo
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Uzmi od Eka Ime Ruze ili Prasko groblje.

                                Ruzu ima da proklinjes prvih 100 strana A groblje ne znas u trenutku gde si i sta si. Ali je vrhunsko i jedno i drugo
                                Ružu sam hteo da čitam ali sam pogledao film, pa mi nije to to. Uvek mogu da pročitam knjigu pa da pogledam film/seriju ali nikad obrnuto.

                                p.s. Pobeda, što mi kopiraš avatar, vidiš da nas ljudi mešaju.... Aj što oni mešaju, nego sam i ja počeo...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X