Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otkazaću termin.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment




    • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment




      • Limun i ne znam ko jos. Mozda Kronos.
        Last edited by colke995; 05-04-18, 18:18.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post


          Limun i ne znam ko jos. Mozda Kronos.
          Nema tu mozda - bilo bi jos gore.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Od sporta samo sprotski ribolov I sportski lov.
            sigpic

            Comment


            • Je l' snimaju oni još klipove? Prestao sam da ih pratim pre jedno dve godine.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Poceli su ponovo od skora. Bas ima dobrih, a videcemo hoce li odrzati konstantu ili opasti kao u prvom mandatu.
                Last edited by colke995; 05-04-18, 23:04.
                sigpic

                Comment


                • Mrđa i Gotičarka su mi bile fejvorit. [emoji16]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ne snimaju kao pre, sada kada su se vratili imali su snimjena 4,5 klipa a sada ga malo otanjili, samo klip po nedelji

                    Mrdja svakako
                    Last edited by Lord Aleksoni; 06-04-18, 11:51.

                    Comment


                    • Najbolji je ovaj Stevo Djubre i jedini uz napusenog lika koji umije nesto da odglumi.Najvise smara Crnogorac i Cico.

                      Comment


                      • Meni je najgotivniji brat sa promuklim glasom što su mu voćkice život upropastile.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Najbolji je ovaj Stevo Djubre i jedini uz napusenog lika koji umije nesto da odglumi.Najvise smara Crnogorac i Cico.
                          Samo bih tu jos dodao Duluvru (lik sa promuklim glasom). Vockice mi zivot upropastile.
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo me sad valjam lazne dojave preko fejsbuka.

                            Comment


                            • 6. april... napolju je 1 stepen i pada snijeg

                              Comment


                              • Nisi u jebenom Sibiru?

                                Comment

                                Working...
                                X