Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler


    Da se isprave krivi navodi zasto su neki ljudi banovani ovdje, cisto da provjerimo koliko nekoga dobro sjecanje sluzi.



    Inace, osoba koja je mene banovala prije par dana je navela da me je banovala zbog 'pametovanja', ne zbog rjecnika, sto je jos katastrofalnije.


    I molio bih te da NIKADA vise, ne poredis moje koirstenje odredjenih stilskih figura, koje se nekim cudom koreliraju sa odredjenim vulgarizmima sa drugim ljudima koji direktno vrijedjaju druge ljude. Ja sam ovdje bio vrijedjan i po nacionalnoj osnovi. Ja sto opsujem, ponekad, ne moze se porediti sa direktnim uvrdama koje sadrza psovke.

    I jos jedna stvar, ja sam znao odmah, kada mi je prijavio postove, niko njega nije izdao, vec mi je neko rekao i zasto je prijavljeno i to je davno vec raspravljeno. A koliko se sjecam, a dobro se sjecam, ja sam Kokelana pljuvao za vrijeme tekmi sa PSG-om, sto je u davnom septembru i novembru bilo.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Zdravo, ja sam l1m4r l1m4arevic.Koristim runkeeper i rezultate postavljam na netu kako bi trebe videle da imam kondiciju za tri sata. hehe

      Spoiler
      Koliko si ti jedan ljubomoran lik ?!

      @Realni, na mnogo toga decko. Mnogo toga

      @olja,

      Spoiler
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Spoiler


        Da se isprave krivi navodi zasto su neki ljudi banovani ovdje, cisto da provjerimo koliko nekoga dobro sjecanje sluzi.



        Inace, osoba koja je mene banovala prije par dana je navela da me je banovala zbog 'pametovanja', ne zbog rjecnika, sto je jos katastrofalnije.


        I molio bih te da NIKADA vise, ne poredis moje koirstenje odredjenih stilskih figura, koje se nekim cudom koreliraju sa odredjenim vulgarizmima sa drugim ljudima koji direktno vrijedjaju druge ljude. Ja sam ovdje bio vrijedjan i po nacionalnoj osnovi. Ja sto opsujem, ponekad, ne moze se porediti sa direktnim uvrdama koje sadrza psovke.

        I jos jedna stvar, ja sam znao odmah, kada mi je prijavio postove, niko njega nije izdao, vec mi je neko rekao i zasto je prijavljeno i to je davno vec raspravljeno. A koliko se sjecam, a dobro se sjecam, ja sam Kokelana pljuvao za vrijeme tekmi sa PSG-om, sto je u davnom septembru i novembru bilo.
        Nemam pojma sta se desava na fudblaskom delu, ali sto se tice ovog pametovanja. Uvek kad budes opomenut, a nastavis i dalje da se pravis pametan, dobices ban, to vazi za sve a ne samo za tebe.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Rekla sma prvi banovi Aki, ovo je već bilo kasnije. Uostalom nemoj da se javljaš, jer znaš i sam da si išao na namerno njegovo provociranje i i još tu neko.. pošto ima kratak fitilj. Što ga ne opravdava apsolutno. Tako da pusti ta prisećanje, sećam se ja svega i znam.
          Uostalom i to direkto psovanje ima ono... kažem ti šta mislim, ovako ono perfidno i namešteno porvociranje... jer će neko da pukne kad tad... je mnogo niža i ružnija ljudska karakteristika.

          Marli nisam otišla sa foruma, već PL i fudbalskog pdfa. Nemam tamo šta da tražim.
          Last edited by miloolja; 02-05-17, 19:21.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Diktatura.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ja sam vec rekao, ja nikada nikoga nisam provocirao prvi ili vrlo rijetko, jer znam kakav sam ja, ne diraj mene, necu ni ja tebe. Udari mene, ja cu udarit jace.

              A ako je ova moja replika, na koju je vrlo elegantno odgovorio, bilo kakva provokacija, najbolje je da ukinemo jezik i vratimo se neartikulisanoj komunikaciji, jer i znakovna komunikacija moze biti veoma provokativna.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Nemam pojma sta se desava na fudblaskom delu, ali sto se tice ovog pametovanja. Uvek kad budes opomenut, a nastavis i dalje da se pravis pametan, dobices ban, to vazi za sve a ne samo za tebe.
                Ako je trazenje objasnjenja, za 'upozorenje', pametovanje, onda je dokazano, da se na forumu vrsi klasicna opresija slobode govora.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Marli nisam otišla sa foruma, već PL pdfa. Nemam tamo šta da tražim.
                  Vracaj se!

                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ja sam vec rekao, ja nikada nikoga nisam provocirao prvi ili vrlo rijetko, jer znam kakav sam ja, ne diraj mene, necu ni ja tebe. Udari mene, ja cu udarit jace.

                    A ako je ova moja replika, na koju je vrlo elegantno odgovorio, bilo kakva provokacija, najbolje je da ukinemo jezik i vratimo se neartikulisanoj komunikaciji, jer i znakovna komunikacija moze biti veoma provokativna.
                    Sinema gugu bejk rols.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Nikako 15 reputacija da se napuni.

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Vracaj se!

                        Jesmo li se za ovo borili?
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Nikako 15 reputacija da se napuni.
                          Iz tvojih postova sam primetio da ti trebas nesto drugo da napunis a ne 15 reputacija
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Sinema gugu bejk rols.


                            Ne Jax reci ti meni, ja umesto da nosim Selbija i da provociram Aleksu, ja moram ovu trnovu ruzicu?! Pa to stvarno nije u redu.

                            Olja, eeej, uozbilji se!!

                            Originally posted by bici View Post
                            Iz tvojih postova sam primetio da ti trebas nesto drugo da napunis a ne 15 reputacija

                            Sta je sa ovim covekom u zadnjih 20 dana?!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Bici ovo je bilo zaista neprimjerno.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Litar vina mia bela sinjorina.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X