Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Javno pozivam Gangaru i Princonia da suspenduju svoj rat do nedjelje, ujedinjeni protiv Kokosara moramo biti
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Aki evo ti podrske od Princa.

      Originally posted by Princoni View Post
      Polako se uklanjaju Vengericini placenici i lazni tripletari sa foruma . Sledeci je Gangara

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangara View Post
        Jel treba da quotujem postove kad je dobio ban gde govoriš da treba da mu se produži i da mu se ja pridružim?
        Daj nadji mi to gde sam napisao da treba da se produzi

        Comment


        • Poodmaklo
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            “Spletke politickog Establismenta”
            Brutalno zastrasujuca prica iz celije Banovica

            Nedjelja, naizgled sasvim obicna, sumorna posjeta na pocetak radne sedmice, ali ispostavit ce se nevjerovatno krucijalna u borbi populizma protiv elitnog Establismenta.

            Sve je bilo iznenadno, kao da je bilo proracunato, savrseno uklopljeno u neki haos koji se desavao.

            U sitne sate odlucih, popiti koju maksuziju od brata Gangare, poslao prije par dana, a taman je bio vakat da se utone u taj lagani trans koji samo mozes da dozivis sa ovom tajnom Gangarinom formulom.

            Odlucih ipak da vidim sta se desava u posljednje vrijeme i mladjahni Bernie-boy poceo da vodi diskusiju o body language-u i vidim ja divi se nekim Cuckovima, pa odlucih da ga edukujem malo po tom pitanju, ipak je mlad i hipnotisan kao i vecina Berni-boysa.
            I tako u transu Gangarinog vinjaka, napisah veoma slikovit post, na koji odgovori clan Elite Establismenta, sa prijetnjom i udarom na moju slobodu slikovitog govora i bude mi zaprijeceno najgorim koncentracionim kampom na planeti, Banovicima. O, Boze.

            Brze, bolje se otrijeznih, uzeh procitah zakon na brzinu, konsultovah se sa par brace i kontaktirah svoje tajne zastupnike i krenuh u borbu protiv Establismenta. Nakon sto sam izvrsio direktni napad, poslah poruke svojim savjetnicima da se pripreme, zavrsit cu u najgorem zatvoru na planeti.

            Legoh na spavanje i sutradan me budi zastrasujuca buka. Dosli su po mene. Rekoh zenskoj, koju znam 2 dana, da ode do mog bankovnog pretinca i prati upustva tamo i ni pod razno da uznemirava mog tajnog prijatelja na visokoj poziciji, sa ogoromnom vojnom snagom. Odvedose me, a usput mi otese karton onog specijalnog vinjaka sto mi Gangara posla.

            Dovedose me u Banovice, a tamo Fiksni slavi propast Pepa Gvardiole. Uspio mu Gangara prosvercat 2-3 kartona vinjaka, covjek u transu.

            Dolazim u svoju celiju. Ubrzo saznajem da sam u celiji u kojoj je Prince proveo dosta dugo vremena i tamo nalazim tajne poruke, vjerovatno je znao da ce me ovo zadesiti.
            Ubrzo saznajem da je djevojka u koju nimalo povjerenja nisam imao napravila sve sto je trebala, savrseno, dobro cu je nagraditi. Krenuo je otpor.

            Gangara je uspio da mi prosverca dvije flase vinjaka koje su zapamcene u historiji kao dvije flase koje su slavile pobjedu Nacho Monreal FC u srijedu. U cetvrtak Fiksni je introvenozno primao vinjak jer je Murinjo uspijesan bunker slozio celavom Pepu i opet pokazao svijetu kakva je prevara celavi Pep.

            U toku sedmice je pobuna trajala, uspijesno, hvala braci. Saznah da su uspijeli da pokolebaju Elitni Establisment i pustit ce me prije vremena. Ali ubrzo dodje informacija do mene da jedan obavjestajac Establismenta, Pako se navodno zove, vrsi opstrukciju pobjede nad Establismentom, jer Gangara mu je zaboravio poslati karton vinjaka. O moj Boze, Gangara zakazao na kljucnom mitu i tada mi naumpade, da Gangara sa svojim Vinjakom kontrolise sviju. Da li je Gangara Siva Eminencija Establismenta?

            Ili je samo nevjerovatan partner kada je u pitanju podmicivanje elite Establismenta?

            Naravno, braca su napravila nevjerovatan posao, pokazali su istinsku snagu u borbi protiv Elite, ali neki su se i jeftino prodali.

            Bernie-boy, kao i njegov Supreme Lider Bernie Komunista Sanders, se prodao. Senilni starac se bar dobro prodao, za kucu na jezeru, a njegov pulen ni manje, ni vise za sendvic ccc.

            Hvala braci na podrsci.

            Borba se nastavlja!

            Aki

            PS.

            Cuo sam da su Goranu dolazile neke profesorice u posjetu dok je gulio u Banovicima i da su se neki neprimjereni zvukovi culi iz njegovih skromnih odaja.
            Moralo se ovo čitati uz čašu vina.
            Kakva priča, reklo bi se u idealno vrijeme za tebe i tvoju kampanju u borbi protiv ove tiranske, diktatorske strahovlade.
            Mnogo političkih poena si dobio na robiji, taman pred ključne borbe

            Dobrodošao natrag

            Comment


            • Nikada s njima, i uvek protiv u njih.

              Zivela braca tripletari!!!
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Akiju ne moze niko nista, jaci je od sudbine, mogu samo da ga mrze oni sto ga ne vole
                sigpic

                Comment


                • Sad mi je jasno zasto Prison Break zovu 'Zakon Brace'
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Malo te promjenila robija. Ostavila je oziljke, ali postao si pravi muškarac.

                    Comment


                    • Evo dokaza da se neke čudne stvari dešavaju sa mnom ovih dana.. pre svega kažem ovo Gangu

                      Dakle Tarantula postavio čovek u Kladionici F1 svoj redosled prve petorice, takva im je valjda igrica, a ja videla post i da je Kimi 4-ti, pa pošto je vazda 4-ti morla sam da prokomentarišem.. uopšte nisam videla temu, već mislila da je F1 Soči i pol pozicija za sutra, tako i pislao nešto Poll position...tačnije pomislila da je gotov trening I još sam ladno prokomentarisala i Rrikardovo 5-to mesto na pol poziciji, e super bar je ovaj iza (Kimi ima problem da ga pretekne)
                      A tek kada je madrid postovao svoje predikcije za sutra i kada mi je stigla notif iz teme Kladionica F1 videla sam.

                      Ko je ono pročitao vrv je pomislio da nisam normalna, naravno tu igricu uopšte ne igram

                      Eto Gang, da ne misliš da sam nešto namerno provocirala sinoć u Ars temi, a brate mili raspravljate se i ovde i tamo, bilo sve u isto vreme, pa sam se zato prešla
                      Last edited by miloolja; 29-04-17, 13:10.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ja te ništa nisam bio razumio. Kontam šta joj znači sad ovo?
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Aki ne psujes vise? Ipak su te disciplinovali na Golom otoku
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Ja te ništa nisam bio razumio. Kontam šta joj znači sad ovo?
                            Pa jel sada razumeš, malo sam preprvila post, a tamo naravno obrisala?

                            Uopšte nisam videla gde pišem, mislila sam da si postavio pol pozicije za sutra, da je gotov trening, iako mi je bilo čudno što si samo stavio petoricu...
                            Last edited by miloolja; 29-04-17, 13:12.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sacekat cemo sutrasnju veoma stresnu utakmicu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Meh, ja ocekivao odgovorices ma ******* ne psujem
                                Last edited by miloolja; 29-04-17, 13:13. Reason: BEZ VULGARNOSTI!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X