Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno, kad si klinac, možeš prespavati sve...

    Ja sam prespavao više od pola bombardovanja. Jedno jutro se probudio i vidim svi nešto posebno živčani i onako generalno ludi, ono pala bomba nekih 400-500 metara od zgrade, a ja prespavao...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Meni nijedan zemljotres nije bio toliko strasan kao onaj vestacki, kad su tokom bombardovanja bacili neko cudo, tako da mi se cela kuca tresla, culo se neko tutnjanje pre nego sto je eksplodirala. Tada sam se bas usrala
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ne znate vi šta je poplava i kada sopstvenim očima gledaš sve što si 10 godina stvarao kako tone.
        Bombardovanje mi bilo laća u odnosu na ovo
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • To verujem Maro
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • A bilo i dobro zezanje 99e. Mi klinci smo imali svu slobodu
            Roditelji bili u fazonu " samo da ste živi i zdravi "
            Kakvih je samo gluposti bilo
            EDIT :Ne baš klinci, ali mi glupo da kažem tinejdžeri...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Znam, i mi smo se bas tada zezali
              Secam se jedno vece da smo igrali pantomimu, urlali, drali se, smejali se i moja mama se pojavljuje na prozoru i kaze: pa tise deco, rat je
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Carica.
                Mi smo tada neko i po prvi put onako otvoreno blejali u lokalnom kafiću...
                Neki smo se po prvi put zatelebesali
                Sve je lako kad' si mlad
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Ko nije imao muke sa raznim nedaćama, prirodnim ili onim drugim, ne razume ove druge, a svakome je njegovo ružno iskustvo najteže i najstrašnije. To je tako normalno
                  Dovoljno da pomislim na jadne izbeglice koje su morale sve da ostave ili ostavljaju i dalje po svetu i odu tri lepe samo sa zavežljajima u rukama, ako su/bi preživeli uopšte. Tako da su to opasne stvari. I ovo što je priroda ovakva, sve je to čovek kriv i njegova nezajažljiva i prokleta borba za svakim centom. O ljudskoj nemarnosti, bahatosti, nenamernim i namernim nesrećama i katastrofama koje izazivaju, suvišno govoriti.

                  Što se tiče te ljudske gluposti, doživela sam pre par godina požar u zgradi kod babe. Zapalile se instalacije (nešto slično zamalo da se desi kod mene u zgradi u nedelju, strašno ), ali srećom tada je bio dan, jer ne mogu da zamislim koja bi tek panika nastala da je bila noć...u svakom slučaju užasno iskustvo, još kada ta pusta panika nastupila pa se nije znalo ko šta radi, bogami svaka čast vatrogascima i njihovom pozivu. To su vrlo ozbiljne stvari, odgovorene i opasne kojima se oni bave.

                  Od prirodnih nedaća jesam zemljotrese samo, što kod nas, u Bg, na Kopu i u Italiji kada sam bila dete. Pa recimo da je iskustvo koje se nikada ne zaboravlja.
                  Moj deda je zbog zemljotresa u Rumuniji tamo negde krajem 70tih kada je mislio da nikada neće preživeti na tek III spratu, jer je to trajalo i trajalo.. napravio takvu kuću sa takvim temeljima da mislm da će preživeti sve zemljotrese ovog sveta. Tako da je to suština gradnje ovde, a ne ko Ameri sa montažnm kućama gde ih rokaju tornada svake godine po nekoliko puta i sve im ode dođavola i sruše se ko kule od karata. Tako da neka hvala, jeste jeftinije, a i dobro je ovde za sada nema tornada

                  Inače kod zemljotresa jeste važno na kojoj je dubini nastao, al podjednako možda i važnije vrsta seizmoloških talasa, pa sad ima ih više vrsta i podvrsta, ali najbitnije je da nisu oni koji idu gore-dole, cik-cak, ti su najrazorniji i najfatalniji, oni levo desno su najbolji, ako tako nešto uopšte može da se kaže.
                  Last edited by miloolja; 25-04-17, 13:52.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ja sam kao klinac sa 6-7 godina kada god sam video avion bezao u kucu jer sam se plasio, iako je to bilo mozda 2 godine posle bombardovanja. Eto secam se toga kao da je juce bilo.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Da, pusti avioni, mislim da smo svi dugo imali fobije na njihov zvuk.

                      Al vidim ovde se juče svašta dešavalo, nego utihli ste danas, nigde podrške, ko i oni na ulicama....eeeeee silno protestovanje, silni demonstranti, mnogo buke ni oko čega...
                      Što bi rekli... pojeo vuk magarca...
                      Last edited by miloolja; 25-04-17, 17:14.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • protest trajao citav jedan dan
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Jedan dan...Buuuuuuuu

                          Spoiler
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Rosso svoj bunt iskazuje pisuci u pogresnim temama.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Ne vjerujem sta gledam.

                              Sent from my Samsung using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                protest trajao citav jedan dan
                                Затишје бред буру

                                Comment

                                Working...
                                X