Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pobeda.. View Post
    Па вероватно ће расписати парламентарне када буду избори у Београду.

    @Бојана

    На 3 општине је изгубио, Савски Венац, Стари Град и Врачар. Локалну власт имају и на Врачару и на Савском Венцу. Можда се пробуди Београд, али да је сада изгубио, на тим изборима 2018 би га Шапић развалио.
    Znam, ali dok se BG ne probudi, nazalost nece ni ostatak Srbije.
    Zato ce ti izbori sledece godine biti bas bitni i ono sto opozicija mora da uradi, to je da podigne izlaznost, to mora da im bude primarni cilj
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Тешко баш, Лазаревац, Барајево, Обреновац, Сурчин, Земун, Палилуа, Сопот..Ту има јаку подршку..

      Comment


      • Ovakva masinerija koju SNS ima ne moze da se pobedi posteno. Jeste Sapic dobio na nbg prosle godine, ali mislim da su male sanse da dobije ceo BG.

        Bojana, slazem se da mora da se podigne izlaznost ali Jankovic to ne moze i ovo sto je dobio je dobio od ljudi koji ne mogu vise da gledaju Vucica, isuvise je on mlak kandidat za igru Sa Vucicem.
        Last edited by straxx90; 03-04-17, 12:08.

        Comment


        • Ja sam se isto nadao da Bakir nece uzet predsjednistvo prije 8 godin, nadao sam se da nece uzet prije 3 godine, ali sad kad su svi mislili da ce Sarajevo da se probudi i otjera SDA, oni su uzeli sve osim jedne opcine u Kantonu Sarajevo.

          Ne nadajte se da ce uzeti Bg, to ce mu biti kljucna strategija, da kontrolise glavni grad.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Miletić View Post
            Jankovic je sam sebi pucao u nogu teranjem inata, covek proglasava pobedu i odbija da cestita pobedniku izbora... Kao kandidat ugledne, elitne Srbije koja cuva visoke kulturne vrednosti morao bi da zna neke osnovne stvari. Vidi se da se nije bavio politikom na ozbiljnom nivou, cestitanje i priznavanje poraza su odraz ozbiljnosti i politicke zrelosti, mnogo bi politickih poena sakupio da je izasao i objavio sta je trebao da objavi.

            @realnost, hvala lepo
            Postoje razne predrasude ali zapravo ti ljudi su veoma uctivi i prijatni, govorim za veliku vecinu politicara iz samog vrha, na dela bilo koga od njih se ne osvrcem ovom prilikom, govorim iskljucivo kao osobe.

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            Govoris o ozbiljnosti i politickoj zrelosti, a glasas za nekoga ko se pojavljivao sa dzakovima izbornih listica nakon sto je gubio izbore. Previse je tu kontradiktornosti sa tvoje strane, Ivice

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Inače pristalice sns i glasači znaju za pristojnost... te će Jankovića da poduče malo. Kakav paradoks, ironija, pa i bezobrazluk, pogotovu kada se zna i vidi šta je sve ovaj radio i kako se prljavo, beskrupulozno i nenormalno ponaša-ponašao ne samo na stranačkom, grupnom nivou, već i ličnom

              Ovo je sasvim pristojno i dovoljno.

              Ja sam analizirao gledajuci sa politickog aspekta, setite se predsednickih izbora 2008. godine, tacnije drugog kruga kada je Tadic osvojio novi mandat... Tada je Nikolic izasao pred novinare i cestitao pobedu, vrlo dostojanstveno i bez ispada. Svi znamo epilog narednih predsednickih izbora, to je bila poenta, treba ostati trezven i razmisljati o buducnosti i u momentima poraza, kada se covek najgore oseca... Te 2008. sam bio jos suvise mlad za bavljenje politikom ali sam voleo da slusam i diskutujem o istoj. Jos pamtim reci komsije sa kojim sam razgovarao dan posle izbora, inace tada visokog funkcionera DS-a, rekao mi je covek da su svi u DS-u sokirani smirenoscu Nikolica i priznavanjem poraza i da mu je to izvanredan potez i znak da se nesto menja i da ce uskoro uslediti ekspanzija te druge strane. Sve se obistinilo.

              Iskreno mi je zao sto me tako dozivljavate pre svega jer sam obrazlozio da mi je to samo posao i sada komentarisem potpuno objektivno, niti sam koga ubedjivao da glasa niti sam likovao sinoc... Zao mi je jer animozitet nije obostran ali sta da se radi

              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
              Last edited by Miletić; 03-04-17, 12:49.
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Cika Beli ce pomogne i da uleti u krtinu. Ce ga skinemo, nije nepobediv.

                Comment


                • @Miletic
                  Onog trenutka kad Kosovo ode, otici ce i on, a ti ovu demagogiju nekom drugom prodaj.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Pobeda.. View Post
                    И ја мислим да ће победити СНС, мада Шапић је нада, уз добру кампању може да победи.
                    S njim će Vučko u koaliciju ako zatreba. U svakom slučaju dobro će mu poslužiti kao i Beli.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      @Miletic
                      Onog trenutka kad Kosovo ode, otici ce i on, a ti ovu demagogiju nekom drugom prodaj.
                      Po 100-ti put, ne zelim nista da prodam, ne zelim nikoga da ubedjujem, diskutujemo, analiziramo bez ikakve tenzije
                      Inace toliko mi je znacilo to sve sinoc da sam u 19 upalio stream u kancelariji i gledao poeziju u Majamiju, telefon u airplane modu do kraja meca

                      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                      Last edited by Miletić; 03-04-17, 12:57.
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Pogrešnu paralelu Miletiću povlačiš, totalno.
                        Niti je ovo bio drugi krug, kao te 2008-me koju navodiš kao primer, niti su u ovom prvom krugu Janković i AV bili direktno suprostavljeni, odnosno jedini kandidati na izborima, da bi bilo ko čestitao onom drugom. Tako da ti je sagledavanje političkog aspekta pogrešno. Potrebno ti je još mnogo iskustava, naravno ovo kažem apsoutno bez animoziteta ili neke zluradosti.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Miletić View Post
                          Po 100-ti put, ne zelim nista da prodam, ne zelim nikoga da ubedjujem, diskutujemo, analiziramo bez ikakve tenzije
                          Inace toliko mi je znacilo to sve sinoc da sam u 19 upalio stream u kancelariji i gledao poeziju u Majamiju, telefon u airplane modu do kraja meca

                          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                          Ili namerno ili nesvesno brkas neke stvari, a iskreno, ne zna se sta je gore.
                          Ali to je jos samo jedan dokaz kakvi se ljudima okruzila postojeca vlast, nista licno.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pogrešnu paralelu Miletiću povlačiš, totalno.
                            Niti je ovo bio drugi krug, kao te 2008-me koju navodiš kao primer, niti su u ovom prvom krugu Janković i AV bili direktno suprostavljeni, odnosno jedini kandidati na izborima, da bi bilo ko čestitao onom drugom. Tako da ti je sagledavanje političkog aspekta pogrešno. Potrebno ti je još mnogo iskustava, naravno ovo kažem apsoutno bez animoziteta ili neke zluradosti.
                            Bez obzira da li je prvi ili drugi, ovo je krug u kome je sve reseno, dobili smo novog predsednika... Ni 2008 i 2012 nakon prvog kruga nije bilo cestitki, nakon drugog jeste.
                            Svi kandidati koji su ucestvovali na izborima treba da cestitaju, nisam stigao da ispratim izjave svih vec samo one koje sam smatrao najinteresantnijima, Jankovicevu, Jeremicevu i performans Belog koji je nevidjeni car
                            Osvrnuo sam se na Jankovica u postu jer je pokazao izvanredan potencijal i ukoliko ovako nastavi, preuzme DS ili osnuje neku svoju pricu bice glavni protivkandidat sns-a u buducnosti, zapravo vec jeste. Jedini problem moze da mu predstavlja odsustvo iz parlamenta, sada mora da smisli nacin kako da ostane na sceni i zadobije poverenje jos veceg broja gradjana do narednog “okrsaja”

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Мене више интересује шта ће бити с Јеремићем, очекивао сам да буде најјача опозиција на овим изборима, али ништа од тога.

                              Јанковић, постоји та опција да преузме ДС, ту је и она орг. Не давимо БГ, свакако сумњам да ће сам нешто пробати..
                              Last edited by Победа; 03-04-17, 13:20.

                              Comment


                              • @Miletic

                                Sarkasticno da, zlonamerno nikad, ma koliko razliciti bili.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X