Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je velika lekcija za Akija,posle ovog moze samo da napreduje.
    >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

    Comment


    • eto, Dejan je shvatio da je ovo vaspitna mera
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • 119km kaze google Sarajevo- Banovici. Je l' to Aki uzeo ovaj jutarnji sto krece iz Sarajeva u 7 ?

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          119km kaze google Sarajevo- Banovici. Je l' to Aki uzeo ovaj jutarnji sto krece iz Sarajeva u 7 ?
          Gde je avatar podrške? Hoćeš i tebe Trampov tomahavk da pronađe,lako će te locirati samo rokaj tamo gde su protesti
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Pa ja sam se pridruzio, cim sam video da je banovan skinuo sam Bernia makar malo da mu olaksam.

            Comment


            • Jeste da menjam avatar jednom u par godina, ali podrška i sa Enfilda...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Jeste da menjam avatar jednom u par godina, ali podrška i sa Enfilda...
                Tako je Zola legendo veliki su ljudi ovi sa Enfilda uvek sam to govorio,jedino ovaj Princović izdajnik lajkuje a za to će da ide pod mač
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ideš pod ban bato...

                  Jbm ti posao. Ne udjem 8 sati na forum Aki popije ban. A baš razmisljam kako dugo nije niko banovan i u dva dana dvojica
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Nisam u toku, sta je prelilo casu adminima ?

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      da ga ja nisam banovala, sad bi tupio o Trampu i Francuzima, vi se ne biste ovako zezali...realno, ucinila sam vam uslugu
                      Ako si i hvala ti puno na tome. Ove protestante ignorisi ionako ih ima ukupno 1 ovako odokativno sto bi kazao nas predsednik/premijer.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Kolega sa faksa vodi Dnevnik RTV-a, bacicu tv kroz prozor.

                        Sva sreca pa se selim kroz 7 dana ili u junu, pa niko od mojih ukucana nece da drzi tv upaljenim.

                        Comment


                        • Kakav mindfuck sa avatarima
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Podseti me kad smo pre 5 godina drzali Toresa na avataru kada je matirao Valdesa i Celzi je tim golom izbacio Barsu.

                            Comment


                            • Da bre i ja se toga sećam samo mislim da je bilo ranije Ceo fudbalski pdf je slavio taj dan
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Bas na danasnji dan pre pet godina su ih izbacili, kakva slucajnost. hahahahaha

                                Srecan Sveti Fernando svima koji ga slave.
                                Last edited by Ricma; 24-04-17, 16:28.

                                Comment

                                Working...
                                X