Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • From 45.15m voters (93.84%l): Macron 23.77%, Le Pen 21.70%, Fillon 19.98%, Melenchon 19.40% - French Interior Min at 00:31am #France2017

    "Ako ne krsim pravila, zasto mi se prijeti banom?"


    Ide u post nedelje ujutru.

    Jao Boze sto me na ova iskusenja stavljas. Kakav zicer. Da li da komentarisem? Vuce me da prokomentarisem ma pucicu, ali se suzdrzavam svim silama. Jutro je pametnije od noci, ali 100% ce mi celu noc padati na pamet razni odgovori na ovu Akijevu izjavu. Pa ovo je nepresusen izvor inspiracija za dodati nesto, prosto se samo nudi. Ako je neko gledao prijatelje osecam se kao Cendler kad ne sme da pravi sale i da zeza prijatelje.

    Last edited by colchonero; 24-04-17, 09:34.

    Comment


    • Ode Tramp u izgnanstvo haha
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Pravda za Akisu.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Aki priprema tužbu
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Ja sam čuo da je Tramp dao nove kordinate za razarače što plove oko Kipra.Nova destinacija im je obala Jadrana navodno imaju naređenje da gađaju jedno naselje u periferiji Beograda
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Ja sam čuo da je Tramp dao nove kordinate za razarače što plove oko Kipra.Nova destinacija im je obala Jadrana navodno imaju naređenje da gađaju jedno naselje u periferiji Beograda
              Kaze se na periferiji Beograda
              Vozdovac nije periferija
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Kaze se na periferiji Beograda
                Vozdovac nije periferija
                Ne odaj položaj sunce ti žareno vidi se da nisi služila vojsku
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Aki je ideja, ne mozete da banujete ideju.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Ne odaj položaj sunce ti žareno vidi se da nisi služila vojsku
                    Nisam, priznajem
                    ali vise puta sam napisala da zivim na Vozdovcu, nista novo nije receno
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Nisam, priznajem
                      ali vise puta sam napisala da zivim na Vozdovcu, nista novo nije receno
                      E tu si gadno pogresila. Mora ona da pise gde zivi, pa ako su toliko navalenti i pitaju, ti lazi.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Vozdovac ima preko 150 000 stanovnika, sa srecom
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Samo se ti tesi i nadaj. Gde mali Tramp udje - uso je.
                          Jos ce i neduzni zbog tebe da stradaju.
                          Ja bi se predao da sam na tvom mestu.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Sad sam obavio računicu Boko ovaj Trampov tomahavk ima domet do Bukurešta ako gađa razaračima iz Jadrana,ali tu su onda problem razarači iz Crnog mora koji imaju mnogo veći domet i pokrivaju celu tu regiju.Sad ako planiraš da odeš još gore Poljska,Belorusija tamo je još žešći problem.Razni raketni štitovi koji podržavaju akciju zemlja-nebo,zemlja-zemlja.Levo države su sve prodate ni tamo nisi sigurna.Sad jedino mesto koje nije pokriveno za sad je Republika Kongo,Burundi,Rwanda ali i tu Tramp ima njegove plaćenike što kopaju krvave dijamante Ne znam nisam pametan,možda da se pohajdučiš i da kao naši predci nekada protiv Turaka vodiš gerilsku borbu ili da se obratim mojim kontaktima u Sloveniji pa da vidimo nešto preko veze sa Melanijom,evo Dušan je u stanju da se žrtvuje i da ponudi svoje telo Melaniji ako treba.Moram sad da odem u anonimu i da se sakrijem koje vreme da i meni ne otkrije položaj,sva sreća bunker je sveže snabdeven vinjakom i kikirikijem imam dovoljno namirnica dok se ne slegne prašina.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • kakav Burundi, Kongo i ostale gluposti, mi Vozdovcani smo poprilicno nezgodni

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Svi smo Aki
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X