Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Rekla bih treća.
    A mislim da je druga bila bolesna, tj. izgubila bebu, a prva je ova.... https://twitter.com/KVucic
    A Petra Cvijić? I ona se pominjala kao druga, pa onda ova iz MIP-a je treća , a voditeljka Katarina četvrta...
    Harem jbt...Švalerčina.

    Originally posted by Lord Gangara View Post
    Ček bre jesu ovi momci sa b92 stvarno dobili otkaz zato što su preneli za tu njegovu ženu ?
    Između ostalog, najviše zbog ovoga
    Spoiler


    Originally posted by madrid View Post
    Gledam sad twitter ove Ksenije, prve njegove zene navodno. Brate ova je veci Vucic od Vucica. Bot level legendary. Slina, Martinovic, Vucicevic su mala deca za nju, mada mislim da idu kod nje na casove.
    A 97 bila na ulici i radila za jedini slobodni radio u to vreme, čini mi se Index i onda se spanđaše...pa je morao da se ženi.

    Originally posted by Lord Gangara View Post
    Meni je najjače kad Aki počne ovako da se tripuje o Americi,njihovim dugovima,ekonomiji a živi na Balkanu gde ljudi nemaju leba da jedu Osvrni se malo oko sebe brate
    Ne samo leba, nema ni lekova




    Originally posted by Vladan View Post
    Ma kakvi, samo patispanj, meni bolje, a jednostavnije poslastice nema
    Zena posto muzu opere noge treba da napravi patispanj.
    I da zamesi lebac za sutra
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ej bre koliki procenat stanovnistva moze kod nas da izvede 2 put mesecno porodicu sa 2 dece negde ili koliko ljudi moze da ode na putovanje u samo prosecnim uslovima nista preterani luksuz. Koliko porodica moze u kontinuitetu da menja novu odecu, malo po malo, nista specijalno. To sve nije luksuz, a kod nas posebno u unutrasnjosti si car ako to sve mozes. Procenat je sigurno jednocifren.
      Pre par dana sam cuo podatak iz drzavne turisticke organizacije yuta kako je Grcka i dalje najpopularnija destinacija za letovanje kod Srba, aranzmani su uglavnom vec rasprodati za predstojece leto i oko 800 000 ljudi iz Srbije bi trebalo da letuje u Grckoj ove godine jeste to paradajz turizam uglavnom ali opet neverovatan podatak...

      Kada hocu da odem na rucak ili veceru u neki kvalitetniji restoran obavezno moram da zovem da pitam jel ima mesta i da rezervisem jer je guzva uvek... U centru grada u bilo koje doba dana treba biti madjionicar da pronadjes mesto u kaficu...

      Shopping centri puni, u Ušću ili u BIG-u u NS treba da dodjes prepodne radnim danom da bi izbegao guzvu

      Mozda je to vrlo mali procenat ljudi ali ja komentarisem ono sto vidim, izgleda da smo najsnalazljivija nacija i u prirodi nam je sjajan money management

      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
      Last edited by Miletić; 22-04-17, 14:28.
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Jooj on švalerčina Eeeee jadni oni pravi švaleri koji imaju možda stila, šarma, NEŠTO jbt...
        Mada kažu da je moć najveći afrodizijak, egghhh al ovo nije prava moć, ejj žene guske jedne!

        Inače Petra je javno demantovala više puta čak i da ga poznaje, tako da sumnjam da je to istina.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Ne mislim da bi bila loša, ali to onda ne bi bila patišpanja...

          Omiljen kolač iz detinjstva. Pogotovo kad zalijem sa čašom hladnog mleka...
          Zola brate, zašto menjaš rod patišpanju?

          Kad smo kod zalivanja kolača mlekom.. Koh

          Comment


          • Originally posted by Miletić View Post
            Pre par dana sam cuo podatak iz drzavne turisticke organizacije yuta kako je Grcka i dalje najpopularnija destinacija za letovanje kod Srba, aranzmani su uglavnom vec rasprodati za predstojece leto i oko 800 000 ljudi iz Srbije bi trebalo da letuje u Grckoj ove godine jeste to paradajz turizam uglavnom ali opet neverovatan podatak...

            Kada hocu da odem na rucak ili veceru u neki kvalitetniji restoran obavezno moram da zovem da pitam jel ima mesta i da rezervisem jer je guzva uvek... U centru grada u bilo koje doba dana treba biti madjionicar da pronadjes mesto u kaficu...

            Shopping centri puni, u Ušću ili u BIG-u u NS treba da dodjes prepodne radnim danom da bi izbegao guzvu

            Mozda je to vrlo mali procenat ljudi ali ja komentarisem ono sto vidim, izgleda da smo najsnalazljivija nacija i u prirodi nam je sjajan money management

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            Ljudi na Balkanu zive na kredit. To je opce poznato i uvijek ce biti. Imas ogromnu tzv. srednju klasu, koja je za svjetske standarde bijeda, ali kod nas sasvim pristojno zivi, i zivi na kredit.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Koliko sam ja zgotivio Maru

              I da zamesi lebac za sutra



              Aki to nije prostojno. Veruj mi. Srednja klasa ne postoji u Srbiji. Postoje manje bogati.. Oni imaju ok tj ne krpe se svaki mesec. Svi ostali seku usi krpe dupe.
              Last edited by l1m4r; 22-04-17, 14:37.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Pa to je to. Imas taman da prezivis, ako hoces da se kurcis odes u minus, nadoknadis iduci mjesec. I imas one koji su fiskalno konzervativni, stede, pa onda se kurce.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Koliko sam ja zgotivio Maru

                  Tenk ju Uzajamno je.

                  Originally posted by miloolja View Post
                  Jooj on švalerčina Eeeee jadni oni pravi švaleri koji imaju možda stila, šarma, NEŠTO jbt...
                  Mada kažu da je moć najveći afrodizijak, egghhh al ovo nije prava moć, ejj žene guske jedne!

                  Inače Petra je javno demantovala više puta čak i da ga poznaje, tako da sumnjam da je to istina.
                  Kakav crni afrodizijak, nema on vremena za to
                  A i volela bih da neki stručnjak ( psihijatar) objasni mentalni sklop tih žena ali i gastroenterolog obavezno.
                  Meni muka da ga vidim na TV-u...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Nije Linkoln mogao protiv FED, nije postojao tada.

                    Pokusao je Kenedy pa ostao bez glave, al on je vise bez glave ostao zbog CIA-e, nego zbog FED-a.

                    FED treba ugasit, kriminalna ustanova.

                    Ljudi boziji, nama je GDP porast ispod 5%, a s obzirom kakve resurse imamo mogli bi hladno da jesemo 10-15% porast godisnje narednih 10 godina.

                    Hrvate jebu s porezima, kod nas se uvodi ta prica, a i kod vas je ocekujem veoma skoro. Cuj ti progresivnu stopu poreza stavit u drzave gdje je prosjecni prihod 400 eura mjesecno
                    Јесте, моја грешка. Добро, али реално је да не може да победи председник који хоће да угаси ФЕД.

                    GDP је у Србији 2012. био у минусу типа -2.5%, тек сада расте нешто бедно, још се Вучић хвали што је раст 3%

                    Comment


                    • Ono što bi rekli Maro.. orah iz ruke.. noooo thanks

                      Originally posted by Marija81 View Post

                      I da zamesi lebac za sutra
                      A nadam se samo da opere prvo ruke.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ljudi na Balkanu zive na kredit. To je opce poznato i uvijek ce biti. Imas ogromnu tzv. srednju klasu, koja je za svjetske standarde bijeda, ali kod nas sasvim pristojno zivi, i zivi na kredit.
                        Kredit je opravdan za kupovinu nekretnine, pokretanje biznisa, sprovodjenje neke ideje u delo... Ali uzimati kredit da bi se kurcio, da bi kupovao markiranu garderobu, preterivao u hrani i picu, nosio najnoviji telefon koji kosta kao 2-3 mesecne zarade je cist debilizam
                        Bolje u skladu sa mogucnostima ma kakve one bile nego na silu...

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post

                          I da zamesi lebac za sutra
                          To svakako, ne samo ljeb vec rucak uvece da pristavi i da bude za sjutra. Da pomuze krave prije zore, pokupi jaja ispod kokosaka, napoji stoku, nalozi vatru i sprema dorucak. Dorucak ceka muza, onda da se ide na polje da se radi, rucak je pristavljen jos sinoc, ona ide kuci da ga zgrije i donosi na polje, prinosi lavor i vodu i dok muz jede onda mu pere noge, jer on je u bastinu cijeli dan, zemlja je to, koza mu je i onako tvrda kao krs. Pokupi rucak, odnosno tanjire, vraca se na polje da pomaze, ako muz kopa ona okopava, ako muz pala ona korov cupa, ako muz sijece loze ona kupi granje, uvijek je tu, korisni clan drustva. Oko sedam se vec ide kuci, ona ide prva da pristavi veceru, pristavi ja pa ide da pomuze krave i namiri stoku jos jednom, vecera se, ako je prava zena prinijece lavor ponovo, ako nije njoj na obraz.

                          Originally posted by l1m4r View Post
                          Koliko sam ja zgotivio Maru
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            To svakako, ne samo ljeb vec rucak uvece da pristavi i da bude za sjutra. Da pomuze krave prije zore, pokupi jaja ispod kokosaka, napoji stoku, nalozi vatru i sprema dorucak. Dorucak ceka muza, onda da se ide na polje da se radi, rucak je pristavljen jos sinoc, ona ide kuci da ga zgrije i donosi na polje, prinosi lavor i vodu i dok muz jede onda mu pere noge, jer on je u bastinu cijeli dan, zemlja je to, koza mu je i onako tvrda kao krs. Pokupi rucak, odnosno tanjire, vraca se na polje da pomaze, ako muz kopa ona okopava, ako muz pala ona korov cupa, ako muz sijece loze ona kupi granje, uvijek je tu, korisni clan drustva. Oko sedam se vec ide kuci, ona ide prva da pristavi veceru, pristavi ja pa ide da pomuze krave i namiri stoku jos jednom, vecera se, ako je prava zena prinijece lavor ponovo, ako nije njoj na obraz.
                            Normalno, da se zna red u kući i ko otvara kapiju a ko vozi traktor...
                            Da ne kažem onu drugu sa ovcama...
                            I kad' pomuze da podlije mleko, da se ima i sira u kući.

                            Originally posted by miloolja View Post
                            Ono što bi rekli Maro.. orah iz ruke.. noooo thanks

                            A nadam se samo da opere prvo ruke.

                            Normalno.
                            Last edited by Marija81; 22-04-17, 15:10.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Sira i skorupa naravno.
                              sigpic

                              Comment


                              • https://uk.sports.yahoo.com/video/pu...171436284.html
                                Bojana zaposli Paka
                                Last edited by colchonero; 22-04-17, 15:13.

                                Comment

                                Working...
                                X