Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema potrebe za ironijom, svaki glas je presudan, a lik nije gradjanin, niti stanovnik ovog grada. Uostalom kada njega tako guraju javno i bezobrazno, sta rade ispod zita....

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by salelesa View Post


      .. između ostalog!
      Sta kazete, svi su isti?

      Izadjite, nemoj da vas mrzi.

      Comment


      • 23% al su se glasaći mobilizirali-dobar argument za loše rezultate

        Comment


        • Sve je počelo onda kad za mene nije bilo mesta u obdaništu. Bio sam mali, ali vrlo svestan i odmah sam se učlanio u Partiju.
          Tog momenta sam primljen u obdanište i za mene je počeo Partijski život.
          U osnovnu školu primio me je Direktor Naš Član, i poverio Učiteljici Našem Članu.
          Završio sam kao vukovac, sa svim peticama.
          U srednju školu primio me je Direktor Naš Član i upoznao sa Razrednim starešinom Našim Članom. Bio sam odličan đak.
          Prijemni na fakultetu bio je prava pesma - jer ga nisam ni polagao. A i zašto bih, kad su svi Dekani Naši Članovi.
          Studije su mi išle izvanredno, jer sam odmah dobio spisak Profesora Naših Članova. Diplomirao sam pre roka i ujedno i magistrirao.
          Počeo sam da radim u odličnoj firmi, kod Direktora Našeg Člana, i verovatno bih uskoro i sam postao Direktor da mi se nije desila nesreća. Puklo mi je slepo crevo i hitno sam prebačen u bolnicu. To je trebalo da bude relativno bezopasna operacija, ali, nažalost, Dežurni hirurg bio je Naš Član.
          Nisam preživeo.
          sigpic

          Comment


          • Mozda su glasaci prezauzeti Tviterom pa nemaju vremena za izbore.

            Comment


            • Kod mene bas guzva na birackom mestu, videla dosta ljudi koje obicno ne vidjam na glasanju, ne znam sta da mislim
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ja sam u zadnjih 20 godina svaku put izašao i zaokružio - često nisam bio zadovoljan ponuđenim ali jbg od dva zla biraj manje.
                Volio bih kad bi glasanje bilo obavezno, pa fino za ne izlazak kazna od recimo 20 evra. Kasa bi se fino napunila a izlaznost bi bila bar 70-80 %.

                Comment


                • Nije to uopste toliko lose u zadnja 3 sata. Jutro je podbacilo sto moze da znaci svasta (i dobro i lose). To ce se videti tek na kraju. Bitno je koliko ce popodnevnih glasaca izaci, to ce biti kljucno.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Ja sam u zadnjih 20 godina svaku put izašao i zaokružio - često nisam bio zadovoljan ponuđenim ali jbg od dva zla biraj manje.
                    Volio bih kad bi glasanje bilo obavezno, pa fino za ne izlazak kazna od recimo 20 evra. Kasa bi se fino napunila a izlaznost bi bila bar 70-80 %.
                    Ako bi stavio da mora da se glasa, kazna od 20 eura ce reci da ti taj zakon ne vredi nista. Oni i sada daju oko 20 eura da glasas, a negde sam cuo da daju i po 50e. Taj zakon kada bi bio donet, mora da bude brutalan u kazni.

                    Comment


                    • Au kako me nervira ova propaganda da se na sva zvona pise o niskoj izlaznosti sa sve uzvicima. Razlika u odnosu na prethodne izbore je 1-2%, a uticaj naravno da ima hladno jutro, tajming obrade.. sve se radi samo da se oni pasivni zadrze u kuci misleci da nema nista ni od ovih izbora
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Vjeruj da je i 20 dovoljno sve ostalo bi izazvalo bunt.

                        Comment


                        • Cekaju se podaci za 14h, bitno je da bude iznad 28%, da se nastavi trend od bar 5% po satu, taj prosek bi doneo malo manje od 60% na kraju, a nadamo se i skoku izlaznosti.

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Vjeruj da je i 20 dovoljno sve ostalo bi izazvalo bunt.
                            Pa i treba da se plase zakona, inace neces me spreciti ako me briga za 20e. A i neko moze vise da plati, nego sto bi me kostalo da platim kaznu.

                            Comment


                            • Treba kao Grci da uvedete debele novcane kazne za ne izlazenje na izbore.

                              Comment


                              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                                Pa i treba da se plase zakona, inace neces me spreciti ako me briga za 20e. A i neko moze vise da plati, nego sto bi me kostalo da platim kaznu.
                                Te priče o podmićivanju mogu proći po selima gdje ima par stotina ljudi. U velikim gradovima je nemoguća misija, rezultati su isključivo odraz birača.

                                Comment

                                Working...
                                X