Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Proizvodna tolerancija -5% \ +10%
    Last edited by l1m4r; 20-04-17, 20:30.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • E aki ako neka pristane da se uda za tebe pod takvim uslovom, takvu onda zeni i bez ugovora
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Ja zakljucujem da ja ocigledno ne znam sa recima u pisanoj formi. Ja prozvan za liberalnu stranu, od koje je pobeda udaljen, a Indigo je car, a ja sam istog trenutka kad sam procitao njegov(indigov) komentar napisao da je samo(tacno) to ono sto hocu da kazem, mislim da sam mu i reputaciju dao, ili mi se istrosila pre njega, znam da sam hteo nekome da dam ali nisam mogao, jer sam vec dao 2. Kao onomad kad je Bojana pricala o Fedovom RG.
        Написао си да су жене храбре и снажне јер су изашле на миран протест на улице, такође си рекао да је конзервативно мишљење ако мислиш да постоје 2 пола.

        Originally posted by maliajnstajn View Post
        Moj ce imat klauzulu, 'ako se udeblja preko 7kg, brak se ponistava'
        Паметно. Оном несрећнику из Монака жена узела пола имовине, чак мислим и пола фудбалског клуба

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          E aki ako neka pristane da se uda za tebe pod takvim uslovom, takvu onda zeni i bez ugovora
          HAhahahahahahahahahaha
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Riboljev uletio u najvece trosenje u historiji i Trump iskoristio da mu proda vilu u LA-u za 3 puta vise para nego sto vrijedi

            Glupson, dao 2 mlrd dolara zeni koja mu je tersala povazdan vjerovatno.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Aki, na kojem izlasku "izlaziš iz ormara" sa ovakvim stvarima.

              prvom, trećem, desetom...

              Ili kažeš sve ovo prije prvog izlaska.?
              Naravno, kandidatkinjama koje su zadovoljile fizičke predispozicije visine i težine.

              Comment


              • Da ne tolerisem gluposti, u prvih 5 minuta.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • такође си рекао да је конзервативно мишљење ако мислиш да постоје 2 пола.


                  Ja to nikada nisam rekao, rekao sam da je za mene normalno dva pola, i da sam JA po tom pitanju uopste (transrodni, gej brakovi itd) prilicno konzervativan, ali da me ne interesuje sta drugi rade dok to ne utice lose na mene ili opasno na okolinu. Naveo sam primer kriminalaca i ubica. Cak sam se tu i slozio sa Akijem.

                  Kad sam rekao zene mislio sam na sve ljude, nego je bilo neko omalovazavanje zena, pa sam Akiju rekao da ima i zena koje su na protestima i koje uspevaju da istraju i po ovom vremenu. Mislio sam na sve ljude tu. Ne meri se snaga samo u tegovima, postoji i snaga volje i duha i uma.
                  Last edited by colchonero; 20-04-17, 20:40.

                  Comment


                  • Koliki postotak žena nakon toga ostane "mirna-u mjestu"?

                    Comment


                    • Nije svuda isto uredjena ta podela imovine nakon razvoda. Kod nas se uzima u obzir samo imovina koju su supruznici stekli za vreme trajanja braka, tako da je podela iste skroz pravicna

                      Comment


                      • Originally posted by princara View Post
                        Nije svuda isto uredjena ta podela imovine nakon razvoda. Kod nas se uzima u obzir samo imovina koju su supruznici stekli za vreme trajanja braka, tako da je podela iste skroz pravicna
                        То јесте, али ако муж има неку фирму нпр. и зарађује нето 5х више пара од жене или она не ради уопште, није праведно да они то поделе. За такве ствари постоје предбрачни уговори.

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          такође си рекао да је конзервативно мишљење ако мислиш да постоје 2 пола.


                          Ja to nikada nisam rekao, rekao sam da je za mene normalno dva pola, i da sam JA po tom pitanju uopste (transrodni, gej brakovi itd) prilicno konzervativan, ali da me ne interesuje sta drugi rade dok to ne utice lose na mene ili opasno na okolinu. Naveo sam primer kriminalaca i ubica.

                          Kad sam rekao zene mislio sam na sve ljude, nego je bilo neko omalovazavanje zena, pa sam Akiju rekao da ima i zena koje su na protestima i koje uspevaju da istraju i po ovom vremenu. Mislio sam na sve ljude tu.
                          Obično kad počne utjecat na tebe onda je kasno. Kad te dijete pita npr., tata kako moja prijateljica ima dvojicu tata i sl.
                          S vremenom te stvari postanu normalne, a nisu normalne. Nas je konzervatizam u ovim krajevima i spasio donekle od takvih stvari.

                          Comment


                          • Originally posted by princara View Post
                            Nije svuda isto uredjena ta podela imovine nakon razvoda. Kod nas se uzima u obzir samo imovina koju su supruznici stekli za vreme trajanja braka, tako da je podela iste skroz pravicna
                            Hipoteticki:

                            Ozenim spoznorusu, recimo da vrijedim 100k u kesu, sa prihodom 3k mjesecno. Ona ne radi nista, trosi moje pare, a ja radim ko konj i nakon 3 godine podignem svoju vrijednost na 1m i moja primanja na 20k mjesecno. Ona odluci da je ja naglo zanemarujem i zeli da se razvede.

                            Koliko ce me kostat ovaj zajeb?


                            Luka, obicno, pokusavaju da budu pametnije od mene, al ne ide im.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              То јесте, али ако муж има неку фирму нпр. и зарађује нето 5х више пара од жене или она не ради уопште, није праведно да они то поделе. За такве ствари постоје предбрачни уговори.
                              Ti sto imaju firme rijetko žene fukaru. Para na paru sto bi rekli stari.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Originally posted by luka View Post
                                Obično kad počne utjecat na tebe onda je kasno. Kad te dijete pita npr., tata kako moja prijateljica ima dvojicu tata i sl.
                                S vremenom te stvari postanu normalne, a nisu normalne. Nas je konzervatizam u ovim krajevima i spasio donekle od takvih stvari.
                                Pa ja tu delim misljenje sa tobom, verovatno jer sam odrastao ovde, a i u Spaniji nije mnogo drugacije, pogotovo u ruralnim sredinama. Zato sam i napisao da sam ja tu ipak konzervativniji nego u drugim stvarima, iako ne mrzim te ljude i ostavljam njima pravo na izbor. Ali nisam rekao da su 2 pola konzervativan stav.
                                Last edited by colchonero; 20-04-17, 20:47.

                                Comment

                                Working...
                                X