Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olja, gde mi nestade post sa Manchester teme u kom sam trazio da se uvedu izbori na pola godine za moderatore jer postanu bahati kad su dugo na funkciji?

    Cenzura i ovde
    Last edited by Mr. Wolf; 31-03-17, 14:59.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Obrisala - uplasila se za vlast.
      Imamo i mi naseg Vucica.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Vidis ti to Sandu dokle je ovaj forum dogurao. Bas strasne stvari. Cim je videla predlog za izbore i pomislila da bi je glasovima skinuli sa te funkcije, odmah je obrisala post, u po noci, dok ne vide svi.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Vidis ti to Sandu dokle je ovaj forum dogurao. Bas strasne stvari. Cim je videla predlog za izbore i pomislila da bi je glasovima skinuli sa te funkcije, odmah je obrisala post, u po noci, dok ne vide svi.
          Ja se vala secam kada su takodje ljudi kritikovali njen rad na temi Junajteda, samo sto je tada celu temu obrisala

          Comment


          • Znaci, nije prvi put, cak je bilo i gore

            Moramo se boriti protiv toga, protiv mraka na ovom forumu.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Olja ako treba da padam u nesvest javi
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Cekam ponedeljak ujutro pa da stavim Aleksandra na avatar u cast pobjede.

                Comment


                • Al sto dele lazne letke i otvaraju lazne profile na fejsu i instagramu u ime Jankovica i pisu gluposti

                  Kako su se usrali jebote.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • C15iwrnWgAAzQVg.jpg

                    Comment


                    • Originally posted by princara View Post
                      Ja se vala secam kada su takodje ljudi kritikovali njen rad na temi Junajteda, samo sto je tada celu temu obrisala
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment




                      • Koje ste vi barabe, bando raspuštena!
                        I lažeš Prinče isto kao budući ti prešjednik

                        Last edited by miloolja; 31-03-17, 18:35.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nema lazi, nema prevare, nestao mi je post



                          EDIT: e okej onda
                          Last edited by Mr. Wolf; 31-03-17, 18:37.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Hteo sam da napisem dugacak post kada sam procitao Ognjenov post kada sam ga procitao pre par sati i zaboravio sam veci deo tj prosla me je inspiracija.Uglavnom sustina je kao sto vrtim u prethodnih par postova, bio on predsednik ili ne, da bude drugog kruga i da nas ne maltretiraju ponovo sa prevremenim izborima i da postanu svesni da svaki sledeci izbori pre redovnih parlamentarnih 2020 mogu da budu pogubni po njih.Pritom drugar spomenuo da pobedniku prvog kruga idu u dzep 1500000 evra tj ako ne bude drugog kruga.Nekima to moze da bude motiv vise da popizdi Psiho.Realno vec mi postaje muka ovakvo stalno cimanje za (vanredne) izbore i propaganda koja nam se redovno plasira pre izbora.Meni je izmedju Jankovica i Jeremica svejedno, iako se ovako vidi da Jankovic nije klasican politicar i da pricu koju plasira se vise svidja narodu i odstupa od politickog sablona.

                            Treba sada izaci na izbore i glasati za bilo koga sem za Vucica kako bi se povecale sanse za drugi krug.Naprednjaci trebaju da postanu svesni da su prosli svoj vrhunac i da polako gube moc, pravi pokazatelj za to mogu da budu proslogodisnji izbori.Ovo sto sada rade normalnom narodu je jebanje u zdrav mozak.Potencijalna pobeda u prvom krugu je jos nekoliko godina njihove strahovlade, sada je pravo vreme da ih jos vise uzdrmamo, da polako gube kontrolu nad medijima i da ce Beli da bude taj presudan faktor(ili jedan od faktora) koji ce da nam donese drugi krug.Kad bi samo dobar deo apstinenata shvatio koliku razliku pravi prvi i drugi krug i koliko to bitno utice na buducnost SNS-a.U stvari ako protivkandidat u drugom krugu ne budu Jankovic ili Jeremic, pisi ubedljivu pobedu Vucica i ko da su slavili u prvom krugu.Svakako ce da bude razocaranih glasaca kao i nakon svakih izbora, najgori je scenario da oni koji su glasali protiv Vucica budu razocarani zato sto ce sve da bude gotovo u prvom krugu i sto ce to da ih obeshrabri da glasaju na sledecim izborima jer znaju kakav ce ishod da bude i ponovo ce da upadnu u letargiju i pasivnost.Pobeda Vucica u prvom krugu znacice verovatno nove izbore 2019 zato sto njima rejtinzi tada nece da budu puno slabiji u odnosu na sadasnje i ponovo ce oni najvise da se pitaju ukoliko do toga dodje.Naravno dok god su u mogucnosti, oni ce zeleti da produze sebi vlast na jos dve godine.Cim jednom padne rejting, prestace tako da kalkulisu i pomirice se sa svojom sudbinom.Mislim da bolja sansa od trenutno nece da se ukaze u skorije vreme.

                            Kada pogledam noviju istoriju, od 5. oktobra pa na ovamo mislim da hipoteticki ne bih glasao protiv vladajuce stranke kako bih im video ledja po svaku cenu.Zapravo tesko mi je da procenim da li bih tada uopste glasao.DS nisam voleo, ali uopste me nije sramota da kazem da sam glasao 2012 za njih kako SNS na celu sa Nikolicem ne bi dosao na vlast.Malo veoma znam o mnogim stvarima koje su se desile tokom devedesetih sem najosnovnijih cinjenica i stvarno ne znam da li bih tada glasao protiv vladajuce stranke po svaku cenu.Animozitet prema SNS-u vlada od trenutka kada su krenuli previse da laju pre izbora 2012 godine i na koji dzukacki nacin su dosli na vlast, doduse sa neke strane mi je drago sto su se pokazali da su ljudska deponija.Nikako nisam za smenu aktuelne garniture, ako su njihovi politicki protivnici jos gori a meni se tako cinilo na svim izborima od 2003 pa do 2012.

                            @madrid

                            Gresis, spomenuo je on tog poginulog aktivistu na jednoj od konferencija.Roditelji mi drze ukljucen tv, pa sam taman tada cuo.Sramni su oni po mnogim stvarima, samo se to toliko nagomilalo da treba covek da se pomuci kako bi to sve taksativno nabrojao.Sustinu je napisao Pobeda pre neki dan.


                            Edit:U stvari kada bolje razmislim glasao bih i protiv Milosevica, svaka vlast koja ima ogroman procenat pristalica ima i veliku moc koja se neretko zloupotrebljava.Izdignu se iznad svega i misle da su nedodirljivi i treba im otreznjenje sto je pre moguce.
                            Пре свега да похвалим, одличан пост, сложио бих се с већином ствари.

                            Предност Јанковића у односу на Јеремића је као што си сам написао, не прича као политичар, не обећава много и прича реалне ствари што је привукло много људи без икакве кампање, тј. није имао уопште средства нека велика, искористио инфраструктуру ДСа само.

                            Ово болдовано је суштина свега, историјска је шанса, Милошевић је пао на председничким, ДС је пао јер је Тадић изгубио на председничким, нећемо ваљда да чекамо 2022. да га склањамо. Много већа излазност је за председничке него ванредне парламентарне, барем ми се чини тако, таква је атмосфера.

                            Иначе колики је Вучић бескичмењак показује ово што ради сада. Дошао уз помоћ Америке на власт, слушао све, а сада се окреће Путину, узима оружје од Русије итд. Све због власти.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Nema lazi, nema prevare, nestao mi je post



                              EDIT: e okej onda
                              Ma nije ti bre, ispravila sam, ovaj Princ, što me juri po forumu
                              Mada ti lažeš sve drugo...spamovi se brišu, nezadovoljstva sa rukovodstvom se ne tolerišu ovde, demokratija se ukinula odavno kada ste ono mogli da se žalite i kukate, a naravno da se pod okriljem mraka sve radi u Srbiji sa što manje svedoka i dokaza. Ka onaj od kilo i šesto mesa, žive vage.
                              Last edited by miloolja; 31-03-17, 18:41.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Znaci, nije prvi put, cak je bilo i gore

                                Moramo se boriti protiv toga, protiv mraka na ovom forumu.
                                Bilo jedno momče na forumu po imenu Fiksni, srčano se taj borio protiv mraka, suspendovan na pola godine

                                Comment

                                Working...
                                X